Dalintis „G.Babarskas: rusai yra labai fiziški – turėsime atsakyti tuo pačiu“

G.Babarskas: rusai yra labai fiziški – turėsime atsakyti tuo pačiu

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė antradienį Košičėje surengė pirmą treniruotę prieš 2022 metų Europos čempionatą.

Lietuviai čempionato kovas pradės sausio 13 dieną 19.00 val. susitikimu su Rusijos rankininkais.

Mūsų šalies rankininkai į Košicę nusprendė vykti autobusu, kadangi norėjo kuo labiau sumažinti galimybę užsikrėsti koronavirusu.

Nors kelionė truko keliolika valandų, tačiau rinktinės kapitonas Gerdas Babarskas to nesureikšmino.

„Kelionė bet kokiu atveju nebuvo paprasta. Planai buvo visai kitokie, kadangi pirminis planas buvo skristi tiesiai iš Islandijos. Kadangi nevykome į Islandiją, teko ieškoti kito sprendimo. Su treneriais diskutavome, ar skristi į Budapeštą lėktuvu ir toliau iki Košicės keliauti autobusu, ar visą kelionę įveikti autobusu ir taip išvengti kontaktų su kitais žmonėmis oro uostuose, tad dėl saugumo priemonių pasirinkome pastarąjį variantą. Kelionė gal šiek tiek ir išvargino, bet viskas gerai, jau esame vietoje ir ruošiamės rungtynėms“, – kalbėjo kapitonas.

Gerdas Babarskas

Absoliučiai visiems rinktinėms žaidėjams dalyvavimas Europos čempionate yra visiškai nauja patirtis, kadangi pastarąjį kartą tokio lygio varžybose lietuviai dalyvavo 1998 metais.

„Kol kas dar reikia pailsėti, nes kelionė truko 15 valandų. Šiek tiek poilsio jau gavome viešbutyje, numigome keletą valandų. Bet kokiu atveju priėmimas tikrai puikus, papietavome, pasidarėme testus, atlikome treniruotę ir tikiuosi, kad pirmoms rungtynėms esame pasiruošę“, – apie pirmuosius įspūdžius čempionate kalbėjo G.Babarskas.

 

Jau pirmosiose rungtynėse lietuviams teks susidurti su daug daugiau patirties tokiuose čempionatuose turinčia Rusijos rinktine. Norint pagalvoti apie patekimą į kitą etapą lietuviams šiame mače būtina kovoti dėl taškų.

„Varžovas išsiskiria tuo, kad yra labai fiziškas ir turi labai daug didelių žaidėjų. Turėsime pasiūlyti jiems tą patį. Analizuojame jų žaidimą jau dvi savaites ir ruošiamės joms atsakingai, bet kažkokių konkrečių akcentų šiuo metu atskleisti dar negalime – viską pamatysime aikštelėje“ – apie būsimus varžovus atsiliepė G.Babarskas.

EHF jau paskyrė ir arbitrus pirmosioms Lietuvos rinktinės rungtynėms Europos čempionate. Sausio 13 dieną vyksiančiam susitikimui su Rusija teisėjaus arbitrų iš Islandijos pora – Jonas Eliassonas ir Antonas Palssonas.

Visas Lietuvos rinktinės rungtynes tiesiogiai bus galima stebėti LRT Plius kanalu.

Tekstas ir nuotraukos: rankinis.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Patricija Ivanovaitė snieglenčių sportą pamilo net susilaužiusi ranką

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį