Dalintis „Talentų futbolo akademijos stovykla“

Talentų futbolo akademijos stovykla

Rugpjūčio 15-19 d. bus rengiama Talentų futbolo akademijos vaikų ir jaunimo vasaros stovykla. Stovyklos metu 2 kartus per dieną vyks futbolo treniruotes, kurias ves TFA treneriai. Be futbolo, bus ir edukacinė dalis. Vaikai bus mokomi italų kalbos pagrindų, dalyvaus aktyviose pramogose, plaukios baseine, žiūrės edukacinius filmus apie futbolą. Apie Talentų futbolo akademijos filosofiją ir treniruočių metodiką papasakojo TFA direktorius Virmantas Lemežis.

IMG_8736
„Mūsų futbolo mokyklos filosofija yra grindžiama požiūriu į “visą žmogų”, pripažįstant, kad gerinant žaidėjo fizinį ir techninį vystymąsi, turi augti ir žaidėjo branda, t.y. vystytis jo emocinė ir psichologinė gerovė. Talentų futbolo akademija skatina visus vaikus turėti didelių ambicijų futbole ir siekia prisidėti prie kiekvieno savo žaidėjo psichinės ir fizinės sveikatos gerinimo. Mūsų treniruotės orientuotos į keturias pagrindines sritis: motorinių įgūdžių, pažinimo, asmeninių ir socialinių įgūdžių vystymą.

Mes siekiame tobulinti kiekvieno žaidėjo techninius ir taktinius gebėjimus, koncentruodamiesi į kamuolio spyrimą, varymą, perdavimą, mušimą galva ir kovą dėl kamuolio. Greitis, jėga, ištvermė ir lankstumas yra svarbiausios fizinės savybės šioje srityje.

Mūsų mokykloje siekiama plėtoti tokias asmens savybes, kaip intuicija, atmintis, koncentracija ir atsakingas sprendimų priėmimas. Ši mokymų dalis remiasi jaunųjų žaidėjų saviraiška, kūrybiškumu ir vaizduote.

Asmeninių įgūdžių lavinimas orientuotas į emocijų kontrolę ir savikontrolės atgavimą, kai jos netenkama, todėl šioje srityje didinama žaidėjų motyvacija, savigarba ir noras būti nepriklausomiems.

Mes mokomės dirbti visi kartu kaip grupė, kaip komanda, pabrėžiant taisyklių laikymąsi ir pagarbą kitų priimtiems sprendimams. Šioje dalyje yra svarbu išmokti bendradarbiauti.

13403817_1084800621566797_5894626302109542255_o

Visos Talentų futbolo akademijos mokymo programos sudaromos 10 mėnesių laikotarpiui, atsižvelgiant į programas, kurios sukurtos dešimtmečius veikiančioje A.C. Milan jaunimo akademijoje Italijoje. Visos mokymo programos sukurtos siekiant ugdyti ir tobulinti konkrečios amžiaus grupės vaikų fizines ir psichines savybes.

Mūsų futbolo mokykla suteiks galimybę savo žaidėjams tapti rimtais profesionaliais žaidėjais ateityje. Mūsų mokyklos personalas reguliariai vertina savo žaidėjus ne tik fiziniais testais, kurie nulemia greičio, vikrumo ir stiprumo rodiklius, bet ir pokalbių metu siekia pažinti kiekvieno žaidėjo savianalizės ir savimonės vystymąsi. Mūsų futbolo mokykla, kaip oficialus MilanLAB partneris, turėdama unikalias galimybes naudotis Milan laboratorijos naujausiomis technologijomis, galės vertinti kiekvieną savo sportininką konkrečioje augimo fazėje, registruojant jų pažangą ar pokyčius. O tai suteiks galimybę treneriams pritaikyti mokymo programas atsižvelgiant į konkrečius savo sportininkų poreikius.“

Tekstas: Sportland Magazine
Nuotraukos: tfamilanas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Išbandymai – ir vandenyje, ir aikštėje. Ketvirta diena

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį