Dalintis „Striukės slidinėjimui – įvertinant profesionalumą“

Striukės slidinėjimui – įvertinant profesionalumą

Rudens pabaigoje Lietuvoje iškrito pirmasis sniegas, o tai iškart nudžiugina žiemos sporto entuziastus. Norint jaustis komfortabiliai sportuojant ar pramogaujant po atviru dangumi šaltuoju metų laiku, labai svarbu tinkamai apsirengti.

„Sportland“ parduotuvėse galima rasti slidinėjimui pritaikytų striukų. Pasirinkimas jų – nemažas, todėl neretai reikia specialisto patarimo.

„Striukės slidinėjimui turėtų būti pasirenkamos panašiu principu kaip ir laisvalaikio, tačiau reikėtų įvertinti savo profesionalumą. Dažniausiai gamintoja siūlo didesnius atsparumus vandeniui, vėjui bei tinkamą kvėpavimą. Jei esate pažengęs žiemos sporto mėgėjas ir dažnai nesiruošiate pragulėti ant sniego, realu, jog jums užteks panašių duomenų – apie 10 000 mm atsparumo vandeniui. Dažnai galima rasti ir 15 000-20 000 mm atsparumą vandeniui turinčias striukes“, – kalbėjo Vilniaus Akropolyje esančios „Sporland“ parduotuvės vyr. pardavėjas Eimantas Čypas.

Reikėtų taip pat įvertinti, jog slidinėjimo striukės neturi būti labai storos, nes dažniausiai apranga yra sluoksniuojama. Jeigu reikia šilumos, ji reguliuojama ne striuke, bet apatiniais drabužiais, kuomet paprastus apatinius drabužius galima keisti į merino vilnos drabužius. Taip pat galima vidurinį sluoksnį pasirinkti šiltesnį.

„Detalės, į kurias reikia atkreipti dėmesį: užtrauktukai pažastyse, kurie leistų reguliuoti šilumą, kišenės, kurios dabar neretai yra gerai izoliuotos, kad telefonas negautų didelio šalčio ir neišsikrautų. Taip pat dabar yra striukės su „Recco reflector“ technologija. Ji padeda, nelaimingo atsitikimo atveju, tave surasti. Nors tai nėra pati reikšmingiausia technologija, bet niekada nežinai, kas gali nutikti“, – teigė E. Čypas.

Kalbėdamas apie striukių pardavimus Lietuvoje, E. Čypas kartais stebisi žmonių pageidavimais. Kadangi Lietuvoje pastaraisiais metais žiemą oro temperatūra labai svyruoja, tai žmonėms būtų pravartu sužinoti striukių savybes. E. Čypas sako, kad neretai ateina klientai, kurie didžiąją dalį laiko praleidžia automobilyje, bet renkasi pūkines striukes. Būtent tam „Sportland“ parduotuvėse darbuotojai stengiasi iškomunikuoti, padėti nuspręsti bei pasiūlyti alternatyvų. Parduotuvės vyr. pardavėjas teigia, kad vyrai kiek santūriau renkasi spalvas nei moterys, bet jie labiau domisi striukių technologijomis.

„Dažniausiai žmonės būna išsirinkę norimą spalvą, tačiau nėra kategoriški bei neretai priima ir kitas alternatyvas. Manau, kad vis dar populiariausios spalvos išlieka tamsios – juoda, tamsiai mėlyna, pilka. Tačiau ši tendencija kasmet po truputėlį keičiasi ir žmonės vis palankiau žiūri į ryškesnes spalvas – geltoną, raudoną, alyvinę ar net kelių spalvų derinius. Dažniausiai žmonės turi nusistatymą iki pirmo pasimatavimo ryškesnės spalvos. Vis labiau pastebima tendencija, jog žmonėms turi įtakos „nuomonės formuotojų“ arba iš esmės, dideles auditoriją socialiniuose tinkluose turinčių žmonių apranga, patarimai“, – pastebi E. Čypas.

Žiemai paprastai striukių neužtenka. Reikia ir kitų svarbių atributų – kepurių, pirštinių ir t.t. E. Čypas teigia, jog paprastai klientai tori turėti to paties gamintojo komplektaciją.

„Į kepures žmonės žiūri daug atviriau, leidžia sau išsiskirti, rinktis ryškesnes spalvas. Nors mūsų parduotuvėje galima įsigyti įvairių gamintojų prekių, klientai dažnai vengia maišyti gamintojus, ypač jei kalbama apie sportinių prekių gamintojus. Mūsų parduotuvėje visų gamintojų prekes turi savas vietas, ekspozicijas. Dažniausiai renkantis striukę, šalia matysite ir kepurę arba pirštines, kurios tiktų šalia pagal spalvą ar gamintoją. Kliento patogumui, yra kuriamos ekspozicijos, rengiami manekenai pagal tuo metu populiarias tendencijas, sezoną“, – pridūrė E. Čypas.

Tekstas: Dominyko Genevičiaus
Nuotraukos: gamintojų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Įspūdingą UCI dviračių treko Čempionų lygos fiestą Panevėžyje vainikavo S. Krupeckaitės atsisveikinimas

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį