Dalintis „Šeštadienį bėgime į „Europos“ dangoraižį pergales skynė profesionalai“

Šeštadienį bėgime į „Europos“ dangoraižį pergales skynė profesionalai

Šeštadienį jau aštuntą kartą vyko legendinis bėgimas į „Europos“ dangoraižį. Jame dalyvavo apie 400 sporto mėgėjų ir profesionalų.

Moterų varžybose nugalėjo ekstremalaus bėgimo su kliūtimis (OCR) Lietuvos čempionė Sandra Liutkė, į 31-ą verslo centro aukštą užbėgusi per 3 min. 56,7 sek.

„Aktyviai ruošiausi šiam bėgimui, daug bėgiojau, laiptukų treniruotes dariau – pasiruošusi čia atvykau. Šis pasiekimas labai džiugina, geros emocijos, didžiuojuosi savimi“, – kalbėjo S. Liutkė.

Antra moterų grupėje distanciją įveikė Vilmantė Stašauskaitė (4 min. 22,4 sek.), trečia – Veronika Kalashnikova (4 min. 46,6 sek.).

Vyrų grupės nugalėtoju antrus metus iš eilės tapo triatlonininkas Jaunius Strazdas, bėgimą įveikęs per 3 min. 16,2 sek. Jis pastaruoju metu turėjo sveikatos problemų, daugiau nei dvi savaites nesitreniravo, tad laimėti nesitikėjo.

„Visiškai nesitikėjau, kad pavyks pakartoti praėjusių metų pergalę. Tai unikalus bėgimas, nieko panašaus Lietuvoje nėra, dėl to vis norisi dalyvauti ir užbėgus į viršų pasigrožėti šiais vaizdais“, – sakė J. Strazdas.

Antrąją vietą vyrų varžybose užėmė Ignas Kazlauskas (3 min. 21,1 sek.), trečiąją – Vitalii Kuznetsov (3 min. 29,3 sek).

Bėgimo nugalėtojai paaiškėjo po superfinalo, kuriame rungėsi po 10 greičiausių vyrų ir moterų. Tai buvo nemenkas iššūkis, nes jiems teko dar kartą įveikti trasą laiptais iki 31-ojo aukšto. Visi superfinalo dalyviai buvo apdovanoti piniginiais prizais.

„Europos“ aikštėje per renginį buvo įrengta pramogų ir poilsio zona. Čia buvo galima ekranuose žiūrėti dalyvių bėgimą realiuoju laiku, palaikyti bėgikus ir atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais. Taip pat skambėjo įkvepianti muzika, buvo įrengta laisvalaikio erdvė. Vaikų zonoje su mažaisiais renginio dalyviais pramogavo profesionalūs animatoriai.

Bėgimo į 148 m aukščio verslo centrą „Europa“ rekordai pasiekti dar 2007 metais. Moterų rekordas priklauso olimpinei prizininkei penkiakovininkei Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei – 3 min. 28,6 sek. Vyrų rekordas Vitalijui Gorlukovičiui – 2 min. 55,6 sek.

Tradicinį bėgimą į „Europą“ organizavo nekilnojamo turto plėtros kompanija „Hanner“ ir „Lietuvos bėgimo taurės“ komanda. Bėgimas į dangoraižį taip pat buvo Lietuvos bėgimo taurės VIII etapas.

Tekstas ir nuotraukos: organizatorių

Komentarai

  1. Dainius

    Sandra pati stipriausia

  2. džeimsas

    Wild Souls the best

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Treneris pataria: kaip prisijaukinti sportą?

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį