Dalintis „Pierre’as-Emile’as Hojbjergas viešai atsakė į Antonio Conte kaltinimus komandai“

Pierre’as-Emile’as Hojbjergas viešai atsakė į Antonio Conte kaltinimus komandai

Londono „Tottenham Spurs“ saugas Pierre’as-Emile’as Hojbjergas pasisakė apie Antonio Conte „labai sąžiningą ir atvirą“ spaudos konferenciją po šeštadienio lygiosiomis 3:3 pasibaigusių rungtynių su „Southampton“ klubu. 27-erių danų rinktinės narys yra pirmasis „Tottenham“ žaidėjas, viešai sureagavęs į trenerio kaltinimų tiradą, kuri, kaip pranešama, „apstulbino“ jo komandą, o „keli žaidėjai“ pareiškė pageidavimą, kad italas būtų atleistas iš pareigų.

Priminsime, kad treneris nutrūko nuo grandinės po rungtynių, kuriose Londono klubas pirmavo 3-1, tačiau leido lygos autsaideriui išplėšti lygiąsias.  Panašu, kad po skandalingosios spaudos konferencijos Conte likimas pakabo ant plauko. Taigi ką jis pasakė?

„Jie nežaidžia dėl kažko svarbaus, – sakė italas. – Jie nenori žaisti esant spaudimui, nenori žaisti slegiami streso. Jie renkasi lengviausią kelią. Visa „Tottenhamo“ istorija yra tokia. 20 metų komanda priklauso vienam savininkui, bet jie niekada nieko nelaimėjo. Įdomu, kodėl?”

Antonio Conte

Treneris pridūrė: „Turime 11 žaidėjų, kurie eina į aikštę. Tarp jų matau savanaudiškus žaidėjus, matau žaidėjus, kurie nenori padėti vieni kitiems ir nežaidžia iš visos širdies”.

Praėjus trims dienoms po komentarų, „Spurs“ saugas Pierre’as-Emile’as Hojbjergas pareiškė nuomonę apie savo trenerio kaltinimų tiradą.

„Mes visi matėme tą konferenciją“, – sakė vidurio puolėjas. – Tai buvo labai sąžininga ir atvira jo surengta spaudos konferencija.

Ji tokia buvo todėl, kad jis nėra patenkintas. Taip nebūtų šnekama, jei būtume patekę į Čempionų lygos ketvirtfinalį ir FA taurės pusfinalį. Taip buvo šnekama dėl to, kad, deja, nepasiekėme tokių rezultatų, kokių norėjome kaip komanda ir klubas. “

Pierre’as-Emile’as Hojbjergas

„Bet reikia pripažinti, kad sunku klausytis tokių žodžių. Suprantama, kad norint būti sėkminga komanda, reikia, kad visi 11 vyrų būtų atsidavę žaidimui ir klubo kultūrai. Tačiau manau, kad treneris turėjo detaliai išdėstyti komandai kaip jaučiasi, kad kiekvienas žaidėjas galėtų pasverti jo žodžius ir pritaikyti sau.”

Hojbjergas pridūrė: „Treneris nebuvo patenkintas ir aš priimu tai domėn. Darome, ką galime, kad jis būtų patenkintas. Apie save galiu pasakyti tik tiek, kad esu sąžiningas žaidėjas. Žaidėjas, kuris visada atiduoda 100 procentų savęs komandai“.

Paklaustas, ar jis mano, kad Conte buvo teisus viešai kritikuodamas valdybą ir žaidėjus, Hojbjergas atsakė: „Laimei, ne man spręsti. Jei jis taip mano, tuomet galėtų būti šiek tiek tikslesnis, kad tu, kaip žaidėjas, galėtum pasidaryti išvadas“.

Parengta pagal užsienio spaudą
Šaltinis: sportbible.com
Nuotraukos: Scanpix

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Dominika Banevič tapo prestižinio breiko turnyro Japonijoje nugalėtoja

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį