Dalintis „Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape – Igno Navakausko triumfas“

Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape – Igno Navakausko triumfas

Segede (Vengrija) vykstančiame Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybų etapo neolimpinėje vyrų vienviečių baidarių 200 m distancijos rungtyje du lietuviai pateko tarp keturių greičiausiųjų, o Ignas Navakauskas tapo nugalėtoju.

Sekmadienį vykusiame finale I. Navakauskas finišavo per 34,32 sek. ir aplenkė visus aštuonis varžovus.

Antrąją vietą užėmė lenkas Jakubas Stepunas (34,58 sek.), trečiąją – portugalas Messias Baptista (34,74 sek.).

Kitas Lietuvos atstovas Artūras Seja (34,96 sek.) finišo liniją kirto ketvirtas.

Ignas Navakauskas. Jurijaus Vaščenkovo nuotr.

Vyrų vienviečių baidarių 1000 m distancijos rungtyje lietuviai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas nepateko į pusfinalį ir sekmadienį irklavo D finale (28-36 vietos).

Šeštadienį vienviečių kanojų 200 m varžybose sidabrą laimėjo Henrikas Žustautas.

Du medalius – aukso ir sidabro iškovojusi Lietuvos rinktinė komandinėje rikiuotėje užėmė 10 vietą. Iš viso pirmajame pasaulio taurės varžybų etape dalyvavo 57-ių valstybių sportininkai, o medalius laimėjo 21-os rinktinės atstovai.

Daugiausia medalių susižėrė varžybų šeimininkai Vengrijos sportininkai – 4 aukso, 3 sidabro ir 4 bronzos. Antroje vietoje Kinijos rinktinė – 3 aukso ir 1 bronzos, trečią vietą pasidalijo Naujosios Zelandijos ir Australijos rinktinės, laimėjusios po 2 aukso ir 1 sidabro apdovanojimą.

Tekstas: sportas24.lt