Dalintis „Nutrūktgalviškose multisporto lenktynėse „Red Bull 211” varžėsi beveik 400 dalyvių“

Nutrūktgalviškose multisporto lenktynėse „Red Bull 211” varžėsi beveik 400 dalyvių

Sekmadienį Kuršių Nerijoje praūžė neeilinis sporto renginys – multisporto varžybos „Red Bull 211“. Iššūkių ištroškę varžybų dalyviai susibūrę į keturių žmonių komandas varžėsi bėgimo, dviračių ir baidarių irklavimo rungtyse – iš viso varžybose dalyvavo net 95 komandos.

Derino azartą ir Nidos kraštovaizdį

„Red Bull 211” varžybų trasos driekėsi per gražiausius Kuršių Nerijos kampelius – nuo 25 km ilgio bekelės dviračių trasos miške, iki 7 km baidarių trasos Kuršių mariose. Visgi, sudėtingos trasos dalyvių neišgąsdino – jie buvo pasiruošę nuotykiui viename gražiausių Lietuvos kurortų.

Komandos varžėsi trimis etapais. Pirmiausia startavo bėgikai, toliau mynė dviratininkai, o varžybas baigė baidarininkai, kurie ištraukę baidares iš vandens ir su jomis kirtę finišą fiksavo bendrą komandos laiką.

Renginio metu žiūrovams linksmybių tikrai nepritrūko – multisporto varžybas vedė gerai žinomas Manto Stonkaus ir Rolando Mackevičiaus duetas. Jiedu ne tik sukūrė nepamirštamą varžybų nuotaiką, tačiau ir kūrė papildomą motyvaciją dalyviams: kalbino juos, dalinosi jų emocijomis. Be to, padėjo žiūrovams sekti visą dieną trukusias varžybas.

Multisporto varžybas vedė gerai žinomas Manto Stonkaus ir Rolando Mackevičiaus duetas

Nemokamas renginys sutraukė ir daugybę smalsuolių – Nidos gyventojų bei svečių. Negalėję atvykti į Kuršių Neriją, turėjo galimybę stebėti tiesioginę renginio transliaciją – varžybų eigą sekė net 37 tūkstančiai žiūrovų.

Nugalėtojų laukė įspūdingi prizai

Susumavus visų trijų rungčių rezultatus, nugalėtojais paskelbti komanda „Realbean.eu“. Visas tris rungtis komandos nariai įveikė per 2 val. 21 min. 29 sek. Antroje vietoje trasą įveikę per 2 val. 24 min. 03 sek. atsidūrė komanda „Lithuanian Kayak Marathon Team“. Trečią rezultatą fiksavo komanda „Elite Legends“, kurie visas tris trasas įveikė per 2 val. 25 min. 45 min.

Sporto  varžybų laureatai ne tik sulaukė garsių ovacijų, bet ir įvairiausių prizų – trečiosios vietos nugalėtojams įteikti „Red Bull Spect“ akiniai, BALCIA draudimas ir ekstremalaus vairavimo mokymai „Driving academy by „Autojuta“. Antrosios vietos prizininkai džiaugėsi 2000 Eur vertės „Sportland“ čekiu, „Red Bull Spect“ akiniais ir BALCIA draudimu. Na, o varžybų laureatai – pirmosios vietos nugalėtojai REALBEAN.EU iškovojo pakvietimą į „Red Bull 400“ varžybas Slovėnijoje, „Spect“ akinius ir BALCIA draudimą.

Dalyviams, trasas įveikusiems panašiu greičiu, kaip prieš tai trasas įveikę garsūs Lietuvos žmonės, taip pat buvo įteikti specialūs prizai – „Red Bull Spect“ akiniai. Apdovanojimai atiteko „MTVI Kaunas“ komandos nariui Mindaugui Eidukaičiui, kuris bėgimo trasą įveikė per 48 min. 48 s, taip pat „Inžinerinė Agnė ir Ko“ komandos dviratininkei Agnei Gaubytei, trąsą įveikusiai per 1 val. 37 min. ir 27 s, bei „Vilnius Running Club“ baidarininkams Maksim Lashuk ir Dariui Pivariunui, kurie trasą įveikė per 1 val. 10 min. ir 10 s.

„Red Bull 211” varžybos Nidoje surengtos jau antrą kartą. Tai multisporto varžybos, kuriose dalyviai rungiasi trijose rungtyse – bėgimo, dviračių sporto ir baidarių – o komandą sudaro keturi nariai – du irkluotojai, vienas bėgikas ir vienas dviratininkas.

„Sportland“ komandos įspūdžiai

„Red Bull 211“ varžybose dalyvavo ir „Sportland“ komanda. Ir nors iki apdovanojimų pritrūko ne taip jau mažai, įspūdžių ir energijos dalyviai pasikrovė ilgam.

„Visų pirma, tai buvo nereali patirtis, – sako „Sportland“ rinkodaros vadovė Edita Čivilytė. – Renginys buvo itin kokybiškas ir labai profesionaliai suorganizuotas. „Sportland“ remia daugiau nei 100 sporto renginių per metus Lietuvoje, bet tai neabejotinai yra vienas iš  TOP renginių. Labai smagus pats faktas, kad varžybos vyksta išskirtiniame Lietuvos kampelyje, kuriame yra galimybė patirti neeilinius dalykus: prasibėgti ne tik pajūriu, bet ir per negyvąsias kopas,  numinti dviračiu per kone puse Neringos juostos arba irkluoti baidare mariose.

Taip pat labai puikiai apgalvota, kaip sudominti šiuo renginiu ne tik dalyvius, bet ir žiūrovus, palaikymo komandas, kurie laukia sportininkų prie finišo juostos.  Labai sirgome, palaikėme, sekėme ir stebėjome savo komandos narius ir tai įpūtė gražų bendrystės ir komandinės dvasios jausmą!“

Tekstas ir nuotraukos: organizatorių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Rūta Meilutytė Japonijoje antrą kartą tapo pasaulio čempione ir planetos rekordininke

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį