Dalintis „LFF supertaurę iškovojo Vilniaus „Žalgiris““

LFF supertaurę iškovojo Vilniaus „Žalgiris“

2023 metų Lietuvos vyrų futbolo sezono uždanga sekmadienį pakelta Vilniaus „Sportima“ arenoje. „Žalgirių“ mūšyje po baudinių pergalę pelnė sostinės atstovai.

Varžybos prasidėjo tylos minute, skirtai pagerbti Ukrainoje vykstančio karo bei žemės drebėjimų Turkijoje ir Sirijoje aukas.

Sirgaliai aplodismentais sutiko ilgametį Lietuvos vyrų nacionalinės rinktinės vartininką Ernestą Šetkų, neseniai paskelbusį apie profesionalios karjeros pabaigą. LFF prezidentas Tomas Danilevičius įteikė atminimo marškinėlius ir simbolinį batelį.

Abi komandos pirmajame kėlinyje nesukūrė daug progų pasižymėti. Pavojingiausią progą pademonstravo vilniečiai, kuomet 41 minutę Mathiasas Oyewusi išbėgo į dvikovą su Deividu Mikelioniu, bet jam nepavyko įveikti vartininko.

Antroje rungtynių pusėje komandos surengė žymiai daugiau grėsmingų momentų. Aktyvumu pasižymėjo Mathiasas Oyewusi, kurio smūgį pirštų galais 47 min. atrėmė Deividas Mikelionis, o kiti puolėjo smūgiai skriejo arti tikslo. Kauniečių gretose geriausią progą 67 min. susikūrė Karolis Šilkaitis.

Įvarčiai krito pačioje susitikimo pabaigoje. 89 min. po keitimo pasirodęs Arnis Vilhjamssonas pelnė „Žalgirio“ įvartį. Per teisėjo pridėtą laiką Xabieras Auzmendi sulaukė perdavimo iš Rosario Latouchento ir nukreipė kamuolį į vilniečių vartus – 1:1.

Nervingoje baudinių serijoje rezultatu 3:2 taiklesni buvo Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai, 8 kartą klubo istorijoję laimėję supertaurės rungtynes.

Tiesa, po vieno iš Kauno klubo žaidėjų baudinio kamuolys nuo skersinio nusileido vilniečių vartuose, tačiau teisėjas įvarčio neįskaitė.

Naudingiausiu rungtynių žaidėjo apdovanojimą atsiėmė Ovidijus Verbickas, atlikęs lemiamą smūgį baudinių serijoje.

Tekstas: lff.lt
Nuotraukos: Alfredo Pliadžio

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Klasiškas Kareemo Abdul-Jabbaro atsakas į LeBrono Jameso sumuštą jo rezultatyvumo rekordą