Dalintis „Kaip pasirinkti tinkamą sportinę liemenėlę?“

Kaip pasirinkti tinkamą sportinę liemenėlę?

 

Sportinė liemenėlė apsaugo krūtų raumenis nuo patempimo. Todėl sudarant sportinės aprangos sąrašą reikia prisiminti, kad sportinė liemenėlė jame – viena svarbiausių, tad privalo būti jūsų spintoje.

Pirkdami sportinę liemenėlę įvertinkite, kokio intensyvumo bus jūsų treniruotės, kurių metu ją dėvėsite. „Nike“ liemenėlės būna trijų prilaikymo laipsnių: žemo, vidutinio ir aukšto. Visose trijose kategorijose siūloma labai skirtingų modelių liemenėlių. Kaip tik šį pavasarį „Nike“ siūlo dar patrauklesnę BRA BAR kolekciją.

„Nike“ modeliai „Indy Breathe Bra“ ir „Indy Soft Bra“

Nelabai intensyvioms treniruotėms sukurta visiškai naujo modelio liemenėlė „Nike Indy Breathe Bra“. Šis gaminys labiausiai tinka jogos, pilateso ir panašioms treniruotėms, kurių metu nereikia stipriai prilaikyti krūtų. Ši sportinė liemenėlė labai elastinga, bet pakankamai prilaiko krūtinę, o jos nugaros dalyje yra tarpai, kad treniruotės metu nugara kvėpuotų. Moteriškumas suteikia modeliui papildomo žavesio.

Tokį pat prilaikymo laipsnį turi ir naujoji liemenėlė „Indy Soft Bra“. Šis naujas „Indy“ modelis užtikrina sportininkei dar geresnę judesių laisvę, nes liemenėlė iš elastinių medžiagų nevaržo judesių. „Nike“ gamina liemenėles pagal „DRI-FIT“ technologiją – medžiagos sugeria prakaitą ir jį greitai išgarina į aplinką, kad treniruojantis būtų kuo patogiau. Neiškilios apvalios siūlės nesukelia trinties, papildomai galima išimti pagalvėles – tokia savybių visuma padeda išsirinkti tinkamiausią variantą. Žvilgsnį traukia besikartojančių „Nike“ logotipų raštas liemenėlės apačioje.

„Nike Classic Strappy Bra“

Naujasis „Nike Classic Strappy Bra“ modelis puikiai tinka vidutinio intensyvumo treniruotėms, pavyzdžiui, bėgimui, grupinėms treniruotėms ir šokiams. Klientų favoritas – įprastas „Nike Pro Padded Bra“ modelis, kurio nugaros dalis po atnaujinimo tapo dar laisvesnė ir patogesnė. Neiškilios siūlės yra apvalios ir minkštos, ryški nugaros dalis leidžia odai kvėpuoti ir nevaržo judesių, o petnešėlės – reguliuojamos. Pasitreniravus liemenėlę labai patogu užsimauti ir nusimauti.

Liemenėlė su kišenėlėmis!

Išsprendėme didelį klienčių rūpestį – pristatėme rinkai liemenėlę su kišenėlėmis.

Lankantis sporto salėse kyla problema, nes nėra kur dėti rakto ar spintelės kortelės. Dabar šiuos daiktus galima dėti į liemenėlės kišenėlę: priekyje, nugaroje ar šone. Apdairiai išdėstyti intarpai iš tinklelio leidžia odai kvėpuoti, o kišenėlės paslėptos – patogu, praktiška ir stilinga, nes viskas viename.

„Alpha Bra“

Intensyvioms treniruotėms skirta liemenėlė. Ji tinka, pavyzdžiui, bokso, krepšinio treniruotėms ar šuoliams, nes apsaugo krūtis ir nuo didesnių apkrovų poveikio. „Alpha BRA“ sukurta šiek tiek didesnei krūtinei treniruočių metu prilaikyti.

„Nike“ gaminiuose nėra vielyčių ar kitų medžiagų, kurios galėtų dirginti odą. Pritaikius „DRI-FIT“ technologiją medžiagos sugeria prakaitą ir jį greitai išgarina į aplinką, kad ir labai greitai judėti būtų kiek įmanoma patogiau. Tinklelis priekyje ir šonuose leidžia kūnui kvėpuoti, o X formos nugaros dalis nevaržo judesių. „Nike Alpha Bra“ petnešėlių ilgį galima reguliuoti, kad liemenėlė būtų tiksliai pritaikyta prie jūsų kūno.

Naujovė – „Impact Bra“

„Nike“ kolekcija papildyta naujo modelio liemenėle – „Impact Bra“, kuri taip pat užtikrina tvirtą prilaikymą ir tinka dėvėti intensyviai treniruojantis. T formos nugaros dalis nevaržo rankų judesių atliekant pratimus, o tinklelis leidžia odai kvėpuoti. Kompresinės juostelės užtikrina prilaikymą ir patogumą, mažina raumenų vibravimą.

Patikima kokybė

Parduotuvėje yra ne tik įvairių modelių, bet ir įvairių spalvų sportinių liemenėlių. Tad tikrai rasite norimo atspalvio liemenėlę, kuri labiausiai tiks prie jūsų sportinės aprangos. Tada visas komplektas džiugins akis.

„Nike“ sportinės liemenėlės atsparios, jas galima skalbti skalbyklėje, o jų spalva neblunka. Visos liemenėlės, pagamintos pritaikius „DRI-FIT“ technologiją, neleis jūsų kūnui sudrėkti treniruočių metu. Neiškilios ir apvalios gaminių siūlės nedirgins jūsų odos net ilgai bėgant.

Visos moterys, kurios per treniruotes dėvi netinkamą sportinę ar net įprastą kasdienę liemenėlę, rizikuoja patempti krūtų raumenis ir audinius. Rūpinkitės savimi bei savo išvaizda ir išsirinkite treniruotėms tinkamą sportinę liemenėlę!

Tekstas: Margit Käbin
Nuotraukos: „Nike“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Geriausi Europos puolimo trejetai

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį