Dalintis „Judita Traubaitė nugalėjo Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis taurės etape“

Judita Traubaitė nugalėjo Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis taurės etape

Šiandien Estijoje, Haanja apylinkėse, prasidėjo paskutinysis Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis taurės etapas. Varžybų pirmoji diena puikiai prasidėjo Lietuvos rinktinei, prie kurios trumpam prisijungė, ką tik iš Pasaulio biatlono čempionato grįžusi Judita Traubaitė.

Būtent J. Traubaitė šiandien sprinto trasoje nepaliko vilčių savo varžovėms ir iškovojo pirmąją vietą! Sportininkė 3.5 km trasą su 12 kontrolinių punktų įveikė per 18 min. 26 sek. ir 5 sek. aplenkė antroje vietoje likusią Švedijos atstovę Madalena Olsson, kuri prieš mėnesį tapo du kartus Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempione. Trečiąją vietą ir bronzos medalį laimėjo norvegė Anna Ulvevnsoen nuo čempionės atsilikusi 10 sek. Kita Lietuvos atstovė Emilija Tamoševičiūtė užėmė 36 vietą.

Judita Traubaitė

„Didelių lūkesčių prieš startą neturėjau, nes nebuvau dariusi treniruočių su žemėlapiu. Norėjau įveikti trasą be didesnių klaidų. Šiandien sekėsi visai gerai, nors trasoje nesijautė, jog viskas yra idealu, atrodė, kad vėluoju su žemėlapio skaitymu” – po trasos komentavo Judita Traubaitė, kuri poilsį po Pasaulio biatlono čempionato išnaudojo produktyviai ir jau kitą savaitę keliauja į Pasaulio biatlono taurės etapą Norvegijoje.

Judita Traubaitė

Vyrų elito grupėje čempionu tapo Suomijos atstovas Niklas Ekstrom, antrąją vietą užėmė Bulgarijai atstovaujantis Stanimir Belomazev, o bronzos medalį laimėjo Aapo Vippola.

2023 m. sezone Judita Traubaitė yra tapusi Pasaulio U23 orientavimosi sporto slidėmis čempione, o šiuo metu yra Lietuvos biatlono rinktinės narė.

Rytoj sportininkų laukia persekiojimo varžybos, o sekmadienį – vidutinė trasa. Tiesa paskutiniąją dieną J. Traubaitės prie starto linijos nebus.

Tekstas ir nuotraukos: orienteering.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Nemokami futbolo grobiai: Mbappe išvykimas ir italų sėkmė

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį