Dalintis „Įmonių tinklinio 3×3 turnyras Kauno Nemuno saloje“

Įmonių tinklinio 3×3 turnyras Kauno Nemuno saloje

Asociacija „Savas miestas”  kviečia Lietuvoje veikiančias įmones, įstaigas, organizacijas ir bendruomenes  aktyviai praleisti laiką ir rugsėjo 10 d. (šeštadienį) dalyvauti vasaros paplūdimio tinklinio 3×3 turnyre Kaune, „Nemuno saloje”.

„Paplūdimio tinklinis – sparčiai populiarėjanti sporto šaka ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Lietuvoje tai yra daugumos žmonių pamėgta pramoga ir hobis. Tai tarsi “virusas” gerąja prasme. Rugsėjo 10 d. Kaune vyks ne tik pramoginis paplūdimio tinklinio mėgėjų turnyras, bet ir vasaros uždarymo šventė. Visų mėgėjų ir tinklinio entuziastų lauks karšta ir ritminga atmosfera, gerą nuotaiką palaikys sporto renginių vedėjas J. Liaudinskas. Atvyksiančius dalyvius ir žiūrovus pasitiks ritminga muzika ir parodomosios paplūdimio tinklinio „2×2 mix“ varžybos, kuriose dalyvaus ir vėliau turnyre teisėjausianti Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionė Vytenė Vitkauskaitė. Prognozuojama, kad turnyre užsiregistruos apie 30 komandų.“, – sako asociacijos “Savas miestas” vadovė Giedrė Bernotaitė.

Nustatyta, kad darbo vietose žmonės praleidžia apie 60% savo aktyvaus dienos laiko. Europos gyventojai, tarp jų ir lietuviai  yra fiziškai pasyvūs, o fizinio aktyvumo stoka yra daugelio lėtinių neinfekcinių ligų rizikos veiksnys, galintis sukelti ir kitus rizikos veiksnius.

„Dirbdami dažniausiai sėdime, todėl labai svarbu laisvalaikį praleisti aktyviai. Tai puiki proga ne tik pajudėti, bet ir pabūti su kolegomis, bendraminčiais. Manau tai puiki galimybė uždaryti vasaros sezoną ir laimėti sportiškiausios įmonės vardą“, – teigia organizatorė.

Vytenė Vitkauskaitė. Augusto Četkausko nuotrauka.
Vytenė Vitkauskaitė. Augusto Četkausko nuotrauka.

„Džiaugiuos, jog Kaune organizuojami tokio pobūdžio turnyrai. Juose pamėgti tinklinį gali daugelis su įmonės kolektyvu papramogauti ir praleisti laisvalaikį atvykusių žmonių. Smagu, kad kasmet tinklinio bendruomenė didėja ir esu tikra, kad tik tokių renginių dėka. Puiku, kad paplūdimio tinklinis tampa įdomus ir tarp įmonių darbuotojų”, – vardija daugkartinė Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionė, Vytenė Vitkauskaitė, kuri šiame turnyre atliks vyriausiosios teisėjos vaidmenį.

Turnyro dalyvių  laukia įvairūs prizai: „Sportland LT“ dovanų čekiai, kvietimai apsilankyti „B1″ wake parke, „Finansinių sprendimų agentūros“ sveikatos draudimas,  Asociacijos „Savas miestas” įsteigtos taurės prizinėms turnyro komandoms.

Ką reiktų žinoti dalyviams

  • Komandoje turi būti 3 žaidžiantys dalyviai (galima registruoti 6 žaidėjus), tarp jų negalės žaisti daugiau nei 1 aukšto meistriškumo sportininkas ar sportininkė.
  • Komandoms rekomenduojama dėvėti savo įmonės marškinėlius su logotipu, kad būtų lengviau atskirti komandas. Jei tokios galimybes nėra, reiktų, kad komandos marškinėlių spalvos būtų vienodos. Apranga turi būti sportinė, patogi, avalynė – paplūdimio šlepetės. 
  • Kadangi turnyras vyks atviroje erdvėje, reikėtų atvykti jau persirengus.  
  • Parkuoti mašinas bus galima šalia „Žalgirio arenos“ esančioje aikštelėje.
  • Dalyviai į turnyrą turėtų susirinkti  bent 15 minučių iki renginio pradžios (10:45 val.), kad galėtų apšilti, išklausyti organizatorių informaciją.

Registracija vyksta iki rugsėjo 8 d. Daugiau informacijos www.savasmiestas.lt

Informacija: Savasmiestas.lt
Nuotraukos: Augusto Četkausko, Manto Kairio

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

THE COLOR RUN Vilnius 2016

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį