Dalintis „Fotokonkurso „Ką tau reiškia sportas?” laimėtojai“

Fotokonkurso „Ką tau reiškia sportas?” laimėtojai

Norime padėkoti kiekvienam iš 400 fotokonkurso dalyvių už puikias nuotraukas, kurios atskleidė sporto grožį ir jūsų tvirtą bei atkaklų charakterį. Kiekvienas iš jūsų esate vertas prizo, bet taisyklės yra taisyklės ir apdovanojimus dalinti turime pagal jas: trys daugiausiai balsų surinkusių nuotraukų autoriai gauna po 100 Eur dovanų korteles, ir trys sistemos burtais atrinkti nuotraukų autoriai gauna po 50 Eur korteles.

Turbūt jums įdomu, kodėl užtrukome, kol paskelbėme konkurso nugalėtojus? Gavome pranešimų ir patys pastebėjome įtartinų balsų generavimo atvejų. Iš pradžių norėjome šalinti tokius dalyvius, bet pradėję gilintis nutarėme, kad mes nesame profesionalūs detektyvai ir negalime skirti resursų kiekvieno įtartino atvejo analizei ir įrodymui, todėl palikome galioti primines konkurso taisykles. Žinome, kad bus daug nepatenkintų, ypač tų, kurie mums pranešė apie tai, bet esame tokioje situacijoje, kurioje nėra gero sprendimo.

Kaip bebūtų, dar kartą visus sveikiname, o prizininkus informuojame, kad laukiame jūsų žinučių mūsų Facebooke. Gavę jas pranešime, kaip atsiimti prizus. Atkreipiame dėmesį, kad turėjote įkelti nuotraukas su savo atvaizdu, todėl jei paaiškės, kad nuotraukose ne jūs, būsite šalinamas iš konkurso ir nugalėtojas skelbiamas kitas pagal balsus rikiuotėje esantis dalyvis arba vėl renkamas burtais.

Daugiausiai balsų surinkusios nuotraukos. Prizas – 100 Eur dovanų kortelė

1 vieta. Paulius Urbonas. 10166 balsai.
2 vieta. Enrika Savickaitė. 10062 balsai.
3 vieta. Tomas Mockus. 10007 balsai.

Burtais atrinktos nuotraukos. Prizas – 50 Eur dovanų kortelė

Aleks Molodeckij
Ksenija Qzz
Vika Čiapaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Nike iššūkis – Breaking2

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį