Dalintis „Dvi baidarininkų įgulos – finale, krepšininkai važiuoja namo“

Dvi baidarininkų įgulos – finale, krepšininkai važiuoja namo

Trečiadienį Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse startavo baidarių ir kanojų irkluotojai, 800 m distanciją įveikė lengvaatletė Eglė Balčiūnaitė, Lietuvos krepšininkai nusileido Australijos rinktinei.

Baidarių ir kanojų irklavimas

SetWidth530-VEE-3578
Iki finalo atsiyrė abi Lietuvos dviviečių baidarių įgulos. Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas (1000 m) bei  Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.

Pirmieji 1 km distancijoje startavo R Nekriošius ir A.Olijnikas, finišavo per 3 min. 24,246 sek. ir plaukime užėmė 3-ąją vietą. Į finalą pateko tik atrankos plaukimo nugalėtojai, todėl Lietuvos atstovų tą pačią dieną, maždaug po valandos laukė pusfinalis. Pusfinalyje mūsų sportininkai nusileido tik portugalų dvivietei, finišavo antri  (3 min. 18,526 sek.) ir užsitikrino vietą A finale.

A.Lankas ir E.Ramanauskas į finalą pateko jau po pirmojo atrankos plaukimo. 200 m distanciją sportininkai įveikė pirmi, per 31,755 sek.

Vienviečių kanojų lenktynėse startas nepasisekė Henrikui Žustautui. Praėjsuių metų Europos žaidynių čempionas nepateko į A finalą ir kovos tik B finale dėl 9-osios vietos.

Baidarių irkluotojai finale varžysis ketvirtadienį.

Lengvoji atletika

800 m bėgimo rungtyje startavo Eglė Balčiūnaitė. Sportininkei pavyko pasiekti savo geriausią sezono rezultatą – ji finišavo per 2 min. 2,89 sek. ir savo bėgime finišavo šešta. Bendrojoje įskaitoje E.Balčiūnaitė užėmė 48 vietą. Iš viso šioje distancijoje varžėsi 65 bėgikės.

Krepšinis

VEE_3656
Lietuvos krepšinio rinktinei nepavyko įveikti ketvirfinalio barjero. Nuo pat mačo pradžios situaciją aikštėje kontroliavę Australijos krepšininkai neleido varžovams pagalvoti apie lūžį ir laimėjo 90:64 (26:17, 22:13, 22:13, 20:21).

Lietuvos komandoje rezultatyviausiai žaidė Mantas Klanietis ir Antanas Kavaliauskas – po 12 taškų.

„Patys pralaimėjome, patys ir turime nuryti tą karčią piliulę. Žinome, kiek daug krepšinis reiškia Lietuvoj. Atidavėme visas jėgas, bet kartais taip jau yra ir gali tik padėkoti tiems, kurie mus palaikė, tikėjo”, – apmaudo po mačo neslėpė Renaldas Seibutis.

Informacija: ltok.lt
Nuotraukos: Alfredo Pliadžio ir Vytauto Dranginio

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Vilniuje plento taurės dalyviai pasitiks „Baltic Chain Tour“ lenktynių nugalėtojus