Dalintis „CrossFit čempionas T. Gudžiauskas: kasmet vis nauji tikslai“

CrossFit čempionas T. Gudžiauskas: kasmet vis nauji tikslai

Vienas žinomiausių Lietuvos „CrossFit“ sportininkų, klubo „Amber CrossFit“ vienas įkūrėjų ir treneris Tadas Gudžiauskas puikiai supranta, kad kurį laiką „gyvos“ varžybos nebus rengiamos, bet rankų nenuleidžia. „Sportland“ kampanijos „Būk stipresnis. Būk greitesnis. Būk pirmas.“ ir prekės ženklo „Under Armour“ ambasadorius ruošiasi kitų metų pradžioje vyksiančioms „The CrossFit Games Open“ varžyboms, kuriose tikisi nugalėti.

Kaip atrodo jūsų kasdienybė šiuo metu? Ar vyksta varžybos? Kam ruošiatės?

Deja, šiuo metu didžioji dauguma varžybų yra atšauktos, tarp jų ir tos, kuriose planavau dalyvauti: Vengrijoje, Italijoje, Graikijoje. Beliko kažkaip suktis, todėl suorganizavome savaitės trukmės CrossFit stovyklą Kipre – neseniai iš jos grįžau.

Šiuo metu ruošiuosi artėjančiam „The CrossFit Games Open“ sezonui 2021 m. vasarį. Tai pasaulinės varžybos, kuriuose dalyvauja apie 500 tūkst. dalyvių, nes užduotys yra atliekamos sporto salėje, niekur toli nekeliaujant. Užduotys yra filmuojamos ir jas vertina teisėjai.

O taip pat laukiu gruodžio, nes buvo žadėta, kad kažkada jo metu galbūt įvyks Italijoje atšauktos „Compex Box Challenge“ varžybos, kurioms buvome subūrę tarptautinę komandą.

Kiek laiko sportuojate CrossFit? Kas palaiko Jūsų motyvaciją?

CrossFit sportuoju maždaug 6 m. Pieš tai dešimtmetį sportavau boksą, dar prieš tai karate, rankinį. Tiesą pasakius, sportuoju nuo pat vaikystės. Kažkada mane iš pradžių motyvavo tėvai, vėliau – žinomi sportininkai, o dabar motyvuoja būti pavyzdžiu savo dviems sūnums.

Kaip dažnai nustatinėjate tikslus sporte?

Kasmet išsikeliu po vieną svarbiausią tikslą ir kelis tarpinius. Pavyzdžiui, šiemet tikslas buvo „Battle of Riga“ varžybos, kurias laimėjau, tarpinis tikslas buvo užlipti Kipre ant podiumo – irgi teko jas laimėti.

Koks tikslas yra nustatytas dabar?

Kadangi gyvų varžybų kurį laiką, manau, nebus, mano artimiausias tikslas – „The CrossFit Games Open“ varžybose būti pirmam savo amžiaus grupėje – tarp Masters sportininkų.

Ar tikslus nustatinėjate ir kitose gyvenimo sferose?

Kadangi esu baigęs Karo akademiją, esu sau griežtas ir reiklus, todėl paprastai turiu nusistatęs tikslų ir kitose gyvenimo sferose. Verslo prasme noriu, kad mūsų sporto klubas „Amber CrossFit“ būtų geriausias, gražiausias ir pan., šeimoje noriu būti ir geru tėčiu ir vyru.

 

Kokia didžiausia Jūsų pasiekta pergalė arba rezultatas, kuriuo didžiuojatės?

Man širdžiai labai miela, nors ir ne pati sunkiausia, pergalė buvo „Battle of Riga“ varžybos, nes tai buvo pirmieji metai, kai patekau į Masters grupę. Ilgai šioms varžyboms ruošiausi, jos buvo mano metų tikslas, todėl jos man svarbios.

Kas yra jūsų jėga gyvenime?

Mano gyvenimo jėga yra valia: valia prisiversti sportuoti, valia nepersivalgyti, valia anksčiau atsikelti, kažkur save paspausti – atlikti tai, ko nenori, bet yra sveika ir tau naudinga. Manau, pasiryžimas eiti tikslo link yra didžiausia jėga. Man patinka mintis, kad, jeigu žmogus turi daug valios, jo negalima nugalėti. Jį galima nužudyti, bet nenugalėti.

Kalbino Karina Sėrikova
Nuotraukos: Sportland

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Agnė Šerkšnienė: apie išpildytą svajonę Romoje, baimę dėl viruso testo ir (ne)pamirštą traumą

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį