Dalintis „Bėgimo profesionalų mėgstamas Vilniaus 100 km bėgimas“

Bėgimo profesionalų mėgstamas Vilniaus 100 km bėgimas

Liepos 21-ąją Vilniaus Vingio parke vyks jau tradiciniu tampantis tarptautinis Vilniaus 100 km bėgimas. Jame dalyvauti gali tiek pavieniai bėgikai, pasirinkę 100 arba 50 km bėgimo distancijas, tiek komandos, sudarytos iš 10-ies bėgikų. Šio sportinio renginio vieni iš rėmėjų – „Sportland“.

Vilniaus 100 km bėgimas antrus metus iš eilės yra įtrauktas į Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) kalendorių ir jame bus varžomasi dėl Lietuvos pirmenybių medalių, todėl šis renginys yra vienas svarbiausių išbandymų Lietuvos ilgų nuotolių profesionalams ir mėgėjams.

Bėgimo metu bus galima varžytis ne tik 100 km nuotolyje, bet ir perpus mažesnėje – 50 km – distancijoje. Taip pat vyks didžiulio populiarumo susilaukianti estafetė 10×10 km. Jos metu 100 km nuotolį bėgs 10 komandos narių estafetės principu.

„Labai džiaugiamės, kad tradicija nenutrūksta bei daugiausiai ištvermės reikalaujančios rungties Lietuvos čempionatas vėl vyks Vingio parke. Graži gamta, patogi trasa ir geros emocijos atperka monotoniškumą. Džiugu, kad tarp dalyvių yra ir įvairių kitų distancijų šalies čempionatų prizininkų. Taip pat norime paraginti bėgimo entuziastus suburti savo komandą bei 100 km įveikti estafetės rungtyje“, – sakė LLAF direktorius Rimantas Mikaitis.

Į šių metų Vilniaus 100 km bėgimą jau užsiregistravo ir praėjusių metų vyrų bėgimo čempionas Ruslanas Seitkalijevas bei moterų bėgimo Lietuvos čempionė Monika Gotcaitytė.

Renginio dalyvių ir žiūrovų taip pat lauks aktyvios pramogos, tad atvykti galima su šeimos nariais, draugais ir bičiuliais!

PRAMOGINĖ DALIS – POWER HIT RADIO IŠŠŪKIŲ PROGRAMA:

13:00 – 13:30 – šimtas pritūpimų su (be) laiko skaičiavimo.
13:45 – 14:15 – šimtas atsispaudimų su (be) laiko skaičiavimo.
14:30 – 14:50 – šimtas ir daugiau šuoliukų su (be) laiko skaičiavimo.
15:00 – 15:20 – lentos iššūkis (skaičiuosime minutes).

IŠŠŪKIŲ AMBASADORIAI – „Impuls sveikatingumo klubai“ treneriai.

IŠŠŪKIŲ MOTYVATORIAI: Aleksas Pozemkauskas (PHR „Power savaitgalis“, Radio DJ) ir Karolina Dilytė („Sveikas miestas“ siela, sveikatingumo renginių koordinatorė).

SAVO MUZIKĄ ĮKVĖPS – DJ Justinez.

Informacija ir nuotraukos: 100kmrunning.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Lietuvai – auksas ir bronza

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį