Dalintis „5 treniruokliai, kurių neturėtumėte apeiti sporto salėje“

5 treniruokliai, kurių neturėtumėte apeiti sporto salėje

Dažnas naujokas sporto salėje jaučiasi sumišęs – aplink tiek daug treniruoklių, tad sunku išsirinkti, kurie galėtų būti naudingiausi, siekiant asmeninių sportinių tikslų. Šiame tekste atskleisime, kokius stacionarius treniruoklius verta rinktis, kad paspartintumėte savo kelią raumeningos figūros ir stiprios širdies link.

Multifunkcinis kabelinis treniruoklis – įvairioms pagrindinėms raumenų grupėms

sweat.com nuotr.

Šis treniruoklis yra „draugiškas“ pradedantiesiems, todėl galima drąsiai jį išbandyti, jei esate sporto salės naujokas, bandantis prisijaukinti jėgos treniruotes. Tai yra universalus įrankis, suteikiantis galimybę naudoti jį skirtingose pozicijose bei turintis didelį priedų pasirinkimą: nuo strypų iki virvių ir rankenų, todėl galėsite nuolat keisti savo treniruotę ir mankštinti įvairias raumenų grupes.

Šlaunų nugarinės dalies raumenų treniruoklis – traumų prevencijai

barbend.com nuotr.

Šlaunų nugarinės dalies raumenims dažnai skiriame mažiau dėmesio, nei to reikėtų. Stiprūs šlaunų nugarinės dalies raumenys yra būtini, norint išlaikyti stabilumą ir apsisaugoti nuo kelio raiščių traumų. Sportinės traumos gali sustabdyti jūsų treniruočių rutiną, todėl taip svarbu neaplenkti šio treniruoklio. Šlaunų nugarinės dalies raumenų treniruoklis yra vienas iš lengvai naudojamų sporto salės treniruoklių, tad tikrai nepasigailėsite pabandę ant jo pasportuoti.

Vertikalios traukos treniruoklis – „smėlio laikrodžio“ figūrai

pexels.com nuotr.

Šis treniruoklis padeda treniruoti nugarą ir pagerinti laikyseną. Treniruodami nugaros raumenis, galite išvengti kai kurių su sėdimu darbu susijusių problemų. Be to, sustiprinus nugarą ir pečius, figūra įgauna „smėlio laikrodžio“ formą, ko dažnai siekia vyrai.

Primontuojamas grifas – saugiau nei štanga

menshealth.com nuotr.

Primontuojamas grifas yra idealus inventorius pradedantiesiems, nes šis treniruoklis leidžia atlikti pratimus, kurių metu yra mankštinamos kelios raumenų grupės. Be to, prie grindų pritvirtintas grifas su sukama jungtimi suteikia saugesnį judesių diapazoną nei tradicinė štanga.

Irklavimo treniruoklis – daug įvairių naudų

pexels.com nuotr.

Su šiuo treniruokliu pastiprinsite nugarą, pečius ir rankas. Taip pat pratimai ant irklavimo treniruoklio stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą ir sudegina nemažai kalorijų. O kadangi treniruojantis su juo yra imituojami realaus gyvenimo judesiai, tai padeda geriau jaustis ir kasdienėje rutinoje.

Pagal užsienio spaudą parengė Karina Vladičkė
Šaltinis: health.usnews.com
Iliustracijos: pexels.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Šeši futbolininkai, atgaivinę karjeras šį sezoną

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį