Dalintis „Pedro Camacho: Vilnius sprogs nuo Lotynų Amerikos ritmų“

Pedro Camacho: Vilnius sprogs nuo Lotynų Amerikos ritmų

Jau gruodžio 9 dieną Vilniuje vyks didžiausia Lotynų Amerikos šokių fiesta Lietuvoje – „Zumba & Salsation Marathon”. Dalyviai jau nekantraudami matuojasi gražiausias sportines aprangas, organizatoriai ruošia siurprizus trijų valandų šokių maratonui ir taip pat dalinasi išskirtiniu interviu su ypatingu svečiu apie tai, kas laukia vilniečių viename karščiausių metų renginių.

Pedro, papasakok mums daugiau apie save, kas tave paskatino pradėti vesti Zumba treniruotes, kaip apskritai prasidėjo tavo, kaip šokėjo karjera? Tu jau gimei su aistra šokiui, ar tai atsirado šiek tiek vėliau?

Aš esu Pedro Camacho iš Dominikos Respublikos, o tiksliau iš Santo Domingo. Šokėjo karjerą savo šalyje pradėjau būdamas labai jaunas, tuo metu priklausiau šokėjų trupei, kuri pasirodydavo scenoje kartu su garsiais Lotynų Amerikos atlikėjais. Taip pat šokau ir šiuolaikinį šokį, kuris davė puikių kūno plastikos pagrindų.

Vėliau išgirdau žmones aplink aktyviai kalbant apie kažkokią fantastišką naują Lotynų Amerikos šokių formą –  Zumba Fitness. Kai pats pabandžiau nueiti į treniruotę ir pamačiau, kas tai yra Zumba, suvokiau, jog tai yra nereali programa, kuri apjungia dvi mano, kaip šokėjo aistras: šokį ir Fitness. Taigi, nieko nelaukęs nusprendžiau prisijungti prie šios nuostabios „Zumba instruktorių“ šeimos ir tuomet prasidėjo visa keliaujančio po pasaulį trenerio istorija.

Man labai patinka vesti Zumba treniruotes ir manau, kad turėti tokį mylimą darbą, kokį turiu aš, yra pats svarbiausias dalykas, kuris pripildo gyvenimą begalinio džiaugsmo ir šviesos. Jaučiuosi labai laimingas, galėdamas daryti tai, kas mane jaudina, įkvepia ir daro sėkmingu žmogumi. Kas gali būti geriau, kai tavo darbas yra tavo aistra? (šypsosi)

pedro-camacho-asmeninio-archyvo-nuotr

Kiek Zumba renginių turi per savaitę, mėnesį, kaip dažnai ir kur tenka keliauti?

Beveik kiekvieną savaitgalį turiu 2-3 Zumba renginius ir labai dažnai jie būna netgi skirtingose šalyse. Taigi, kiekvieną mėnesį turiu apie 10-15 renginių. Žinoma, būna ir išimčių, tokių kaip šeimos šventės ar Kalėdos, nes man tokios progos yra ypatingai svarbios ir reikšmingos. Mano kelionės apsima visą pasaulį: Lotynų Amerika, Jungtinės Amerikos Valstijos, Kanada, Europa, Azija, o gruodžio 9 dieną turėsiu galimybę aplankyti dar vieną nuostabią šalį – Lietuvą, kurioje dar niekada nesu buvęs.

Jūsų tvarkaraštis labai sustyguotas, kaip pavyksta tokiam kelionių maratonui pasiruošti fiziškai, ar nepavargstate nuo tokio tempo?

Aš esu susidaręs labai griežtą sporto programą bei mitybos planą, kurio laikausi visada, net ir tada kai keliauju. Žinoma, mintis ir protą taip pat reikia lavinti ir treniruoti, todėl tam labiausiai padeda muzika.

Kalbant apie jūsų profesiją, sakykit, kodėl Zumba tokia populiari visame pasaulyje?

Aš manau, kad Zumba yra pačios smagiausios treniruotės, kuriose šokama pagal nuostabią muziką su fantastiškais žmonėmis. Žmonės linksminasi iš širdies, visiškai atsipalaiduoja ir pasineria į treniruotę iš visos širdies, tuomet ir rezultatas žymiai efektyvesnis. Treniruočių metu galima sudeginti iki tūkstančio kalorijų, to netgi visai nepastebint, argi tai ne nuostabu?

Ar iš ten, kur Jūs esate kilęs, Dominikos Respublikos, Zumba ir kitos Lotynų Amerikos fitneso programos taip pat tokios populiarios?

Tikrai taip. Žmonės mano gimtinėje dievina Lotynų Amerikos muziką, jos klausosi kasdien, niūniuoja ir šoka net ir namuose su siurbliu (juokiasi). Jau net nekalbu, kas darosi per didžiąsias šventes, kai susirenka draugai ir giminaičiai – viskas tampa viena didele fiesta. O  Zumba Fitness, sakyčiau,  labai palengvino mūsų gyvenimą, nes į šokį įtraukti sporto pratimai  leidžia ne tik mėgautis pačiu šokiu, bet dar ir aktyviai pasportuoti, besiklausant širdžiai mielos ir uždegančios muzikos. Taigi, į sporto salę galima ir nebeiti – paprasta ir smagu.  (juokiasi)

Kokia buvo tavo pati geriausias arba, tarkim, kokia įsimintiniausia patirtis iš Jūsų dalyvautų renginių?

Tikriausiai niekada negalėsiu pamiršti, kai 2012 metais kartu su komanda laimėjome geriausių trenerių titulą. Tuo labai didžiuojuosi ir tai tik įrodo, kad pastangos ir begalinė meilė šokiui daro stebuklus ir skatina tobulėti vis labiau.

Ko turėtų tikėtis Lietuvos publika, kuri jūsų nekantraudama laukia Zumba ir Salsation maratone?

Aš pažadu, kad tai bus sprogimas, smagus ir energingas Lotynų Amerikos karščio kupinas sprogimas, kuriuo mes visi mėgausimės ir nepamiršime dar ilgai.

Didžiausia Lotynų Amerikos šokių fiesta vyks gruodžio 9 d. nuo 19 val. iki 22 val. Kauno g. 34.

Renginio feisbukas: https://www.facebook.com/events/1791497314462435/

Nuotraukos iš asmeninio herojaus archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

TAI, KO NORI MOTERYS

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį