Dalintis „Patogumas – didžiausias malonumas paplūdimyje“

Patogumas – didžiausias malonumas paplūdimyje

Jau seniai su bikiniais ne vien tik deginamasi paplūdimyje. Banglenčių ir irklenčių sportas, žaidimai su kamuoliu bei joga – tai tik keletas sporto šakų, kuriomis galima užsiimti paplūdimyje dėvint patogius bikinius.

„Sportland“ parduotuvėse banglenčių įrangos prekių ženklai „O’Neill“ ir „Roxy“ siūlo įvairių bikinių, o šios kolekcijos skirtos būtent aktyvioms sporto mėgėjoms. Bikiniai buvo sukurti konsultuojantis su patyrusiomis banglentininkėmis, todėl „Sportland“ parduotuvėse bus siūlomi bikiniai, kuriuos norėtų dėvėti ryškiausios banglenčių žvaigždės.

Naujos technologijos ir perdirbimas

Įprastai paplūdimio apranga gaminama iš poliesterio ar nailono, kuriems tąsumo suteikia elastanas. Gaminant „Roxy“ ir „O’Neill“ kolekcijų paplūdimio aprangą naudojamos ir perdirbtos medžiagos. „Roxy“ asortimente yra bikiniai, kuriuos gaminant buvo naudotas net milimetro storio neoprenas, t. y. medžiaga, iš kurios gaminama vandens sporto apranga. „O’Neill“ savo bikinius apdoroja pagal HyperDRY technologiją – medžiagos atstumia vandenį, o apranga greitai išdžiūsta. Kaip bikinius prižiūrėti, kad jų savybės ir spalva nepakistų iki kito paplūdimio sezono? Įprastai pakanka paplūdimio aprangą prižiūrėti taip pat kaip ir sportinę aprangą – neskalbti su stipriais skalbikliais ir nedžiovinti saulėje.

Judesio laisvė ir apsauga nuo UV
Kaip išrinkti tinkamą paplūdimio aprangą? Bikiniai turi gerai priglusti, o žmogus – jaustis laisvai. Prireikus pirkite tokio modelio drabužį, kurio viršutinę ir apatinę dalį būtų galima išsirinkti atskirai. Taip galima derinti skirtingus dydžius ir išsirinkti tinkamą porą. Jeigu perkate bikinius „Sportland“ parduotuvėse, būtina atkreipti dėmesį į gamintojo etiketę, kurioje žymimas paplūdimio aprangos „dengimo laipsnis“. Norint kaitintis saulėje, galima išsirinkti atviresnius bikinius, o sportuojant – labiau uždengtus.

„Sportland“ siūlo ne vien bikinius. Galima išsirinkti ir kitą paplūdimio aprangą. Mes taip pat siūlome banglentininkų tampres, triko bei marškinėlius iš likros. Paplūdimio apranga kuriama siekiant užtikrinti kuo didesnę judesio laisvę. Be to, paplūdimio aprangos medžiaga apsaugo nuo žalingo saulės spindulių poveikio, todėl paplūdimyje verta dėvėti tam specialiai sukurtą aprangą.

 

Atogrąžų prisilietimas

Dabar madingi egzotiškais raštais marginti bikiniai. Havajų salų gėlės, palmės, bananų lapai ir etniniai siuviniai – viskas, kas atspindi atogrąžas. O didžiausios paplūdimių mėgėjos įsigyja apverčiamus, t. y. iš abiejų pusių dėvimus bikinius, kurių viena pusė raštuota, o kita – vienspalvė. Tokią paplūdimio aprangą galima visą vasarą visaip derinti. Nuotaikingi raštai pritraukia kitų paplūdimio lankytojų žvilgsnius!

 

Klasikinis juodos ir baltos derinys

Anksčiau madoje dominavo ryškios bikinių spalvos, o šią vasarą stilinga dėvėti ir klasikinį juodos ir baltos derinį. Dar vienas hitas – elegantiška tamsiai mėlyna spalva, kuri idealiai dera su aukso ir vario spalvos detalėmis. Nepraranda populiarumo ir madingiausios praėjusios vasaros spalvos – mėtų žalumo ir šviesiai rausva spalva.

 

Modeliai kiekvienam skoniui

Saulės mėgėjos ir šią vasarą gali džiaugtis bandeau tipo maudymosi apranga – liemenėlėmis be petnešėlių, kurias dėvint pečiai gražiai paruduoja. O bikinių apatinė dalis sumažėjo. Paplūdimio sporto mėgėjos teiks pirmenybę viršutinei daliai, kuri primena sporto liemenėlę, ir sportiškoms kelnaitėms, kurias vilkint ant smėlio ir vandenyje ypač patogu judėti. Jos gali būti užtikrintos, kad sportuojant rūbas liks savo vietoje.

Sudarė: Laura Kalam
Nuotraukos: gamintojų

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Paplūdimio futbolas Lietuvoje atgimsta

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį