Dalintis „Dainininkė Liepa: nebeįsivaizduoju savo dienos be treniruotės“

Dainininkė Liepa: nebeįsivaizduoju savo dienos be treniruotės

Garsi Lietuvos atlikėja Liepa Sportland „Kiekviena treniruotė svarbi“ kampanijos veidu tapo neatsitiktinai. Nors buvusi perspektyvi lengvaatletė savo pašaukimą atrado muzikoje, Liepa pabrėžia, kad sportas jai padeda geriau jaustis tiek scenoje, tiek gyvenime.

„Vaikystėje labai mėgau sportą ir lankydavau įvairiausius sporto būrelius. Ypač neblogai sekėsi lengvojoje atletikoje, kurią lankiau nuo penktos iki dešimtos klasės. Mano rungtis buvo barjerinis bėgimas ir esu užėmusi aukštas vietas Lietuvos moksleivių čempionatuose, – prisiminė Liepa. – Buvau susižavėjusi lengvąja atletika, bet vėliau teko pakeisti mokyklą ir sportas pasistūmė į šalį. Tik visai neseniai sportą atradau iš naujo“.

Meilė sportui atlikėjai sugrįžo vos apsilankius sporto salėje. Dabar ji yra nuolatinė sporto klubo lankytoja, dirba su asmeniniu treneriu ir stengiasi ne tik pagerinti savo įvaizdį, bet ir gyventi sveikai.

„Iš pradžių nemėgdavau monotoniškumo sporto salėje, kardio treniruoklių, bet po truputį prisijaukinau sportą ir dabar neįsivaizduoju savo dienos be treniruotės. Tai tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi“, – pabrėžė dainininkė.

Su asmeniniu treneriu sporto salėje dirbanti Liepa stengiasi stiprinti visas kūno dalis, dėl to pratimai kiekvieną dieną būna skirtingi.

„Anksčiau labai nemėgdavau kojų, sėdmens treniruočių, bet staiga įvyko keistas perversmas manyje ir būtent šios treniruotės tapo mėgstamiausios. Po visokių įtūpstų, žingsniavimų su svoriais imu jaustis labai gerai. Tokie pratimai iškart parodo, kaip kūnas stiprėja“, – pasakojo Liepa.

Profesionaliems sportininkams darbas sporto salėje yra būtinas norint tinkamai pasiruošti įvairiausioms varžyboms. Atlikėjai taip pat turi daug veiksmo scenoje, todėl tam reikalingas ne tik fizinis pasiruošimas, bet ir patrauklus įvaizdis.

„Kiekvienas mano kūno pokytis yra aptarinėjamas tiek spaudoje, tiek komentaruose. Kai priaugi kažkiek svorio, žmonės iškart pastebi ir pradeda komentuoti, o kai svorį kažkiek numeti, susitvarkai figūrą, taip pat atsiranda kritikų, kuriems tai negražu. Svarbiausia yra pasitikėti savimi ir džiaugtis tokiu kūnu, kokį turi“, – kalbėjo atlikėja.

Liepa taip pat prisipažino, kad ne tiek komentarai, kiek savęs stebėjimas nuotraukose privertė imtis papildomų priemonių. „Supratau, kad turiu labiau mylėti save, todėl sveika gyvensena ir sportas tapo mano palydovais“, – pridūrė ji.

„Pop Ladies“ grupės narė teigė, kad ji visą laiką buvo ir yra šiltų kraštų mėgėja, todėl laisvalaikį ir atostogas mėgdavo leisti tiesiog prie jūros besidžiaugiant saulės teikiamais malonumais. Vis dėlto ji su savo vyru vis dažniau atranka aktyvaus poilsio žavesį.

„Vasarą su vyru atradome vandenlentes. Tai tapo viena nerealiausių pramogų šiltuoju metu laiku, todėl vien dėl to labai laukiu vasaros, kuomet bus galima nuvykti į vandenlenčių parkus. Taip pat vyras „užkabino“ mane slidinėjimo malonumais, tai dabar kasmet bandome kur nors nuvykti paslidinėti. Nors visą laiką sakydavau, kad esu pasyvaus poilsio mėgėja, bet kuo toliau, tuo labiau patinka aktyvus poilsis. Net ir paprastomis laisvomis dienomis stengiamės pasivaikščioti po miškus su šunimi arba susirasti kitos aktyvios veiklos“, – pasakojo Liepa.

Rinkdamasi aprangą laisvalaikio užsiėmimams, Liepa orientuojasi ne į grožį, o į praktiškumą ir patogumą.

„Anksčiau sportui drabužius, kaip ir turbūt daugelis Lietuvos merginų, rinkdavausi pagal grožį, bet dabar, kai sporto salėje tenka praleisti nemažai laiko, renkuosi tokią aprangą, su kuria būtų patogu. Dizainas jau nebėra toks svarbus, bet visgi labiau mėgstu tamsias spalvas. Nemėgstu margų rūbų, todėl ir dabar mano spintoje dominuoja juodi arba tamsūs drabužiai. Sportinę aprangą nesunku suderinti, kai ji yra visa tamsi. Net nežinau, kodėl traukia tamsios spalvos, galbūt dėl žiemos periodo. Vasarą gal norėsiu šviesesnių spalvų“, – šypsojosi atlikėja.

Liepa  yra įpratusi dainuoti prieš dideles auditorijas, o koncertų metų labai svarbus yra sceninis įvaizdis. Neretai garsiems atlikėjams tenka rūbus siųstis iš užsienio arba užsakinėti pas dizainerius. Tuo tarpu sporto ir laisvalaikio prekių Liepa nesunkiai randa ir Lietuvoje.

„Iš tiesų, kalbant apie sportinę aprangą, tai Lietuvoje viską randu, ko reikia. Pasirinkimas ir sportinių drabužių įvairovė Lietuvoje yra pakankami, kokybė taip pat gera. Dėl to jokių rūpesčių nesu turėjusi“, – teigė Liepa.

2018 metais atlikėja norėtų dar labiau pasitikėti savo jėgomis ir nepritrūkti drąsos siekiant įgyvendinti savo svajones. Šiais metais Lietuva švenčia valstybės atkūrimo šimtmetį, o šiai šventei neliko abejinga ir Liepa.

„Kaip ir kiekvienam lietuviui, tai yra viena svarbiausių švenčių, kurią turime savo šalyje. Su „Pop Ladies“ grupe kaip tik ruošiame koncertų tematiką, kurioje būtų daugiau patriotinių lietuviškų dainų. Kiekviename savo kūrybos etape stengiamės parodyti, kad mylime savo šalį“, – pridūrė Liepa.

Tekstas: Dominyko Genevičiaus
Nuotraukos: Sportland

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Ispanijos futbolo lygos išsišokėliai

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį