Dalintis „Antroji žaidynių diena džiugino rezultatais“

Antroji žaidynių diena džiugino rezultatais

Antroji olimpinių žaidynių diena Lietuvos rinktinei buvo sėkminga – pirmąją kovą laimėjo boksininkas Eimantas Stanionis, krepšininkai po permainingos kovos įveikė Brazilijos rinktinę, garbingai pasirodė dviratininkė Daiva Tušlaitė, plaukikas Danas Rapšys, į finalą užtikrintai atsiyrė Rūta Meilytutė.

Boksas

Eimantui Stanioniui prieš pirmąją kovą nestigo pasitikėjimo savimi, į ringą jis žengė užtikrintai ir laimėjo visus tris raundus prieš varžovą iš Kinijos Wei Liu. Sportininkui kovoje padėjo pyktis prisiminus pernai pralaimėtą pasaulio čempionato ketvirtfinalio kovą, tačiau ne kartą ringe buvo galima išvysti ir Eimanto šypseną.

ResizedImage530354-VEE-9638
„Padariau viską, ko reikėjo. Dar kartą peržiūrėjau vaizdo medžiagą iš kovos pasaulio čempionate, negalėjau patikėti, kad tą kovą pralaimėjau, buvo didesnis pyktis ir turėjau įrodyti, kad esu pranašesnis“, – po kovos sakė E.Stanionis.

Aštuntfinalyje E. Stanionis susitiks su stipriu varžovu iš Uzbekijos Šachramu Gijasovu.

Dviračių sportas

Su iššūkiais kalvotoje dviračių plento trasoje sėkmingai susitvarkė dviratininkė Daiva Tušlaitė. 136,9 km trasoje, kurioje iš viso startavo 68 sportininkės, olimpietė finišavo 34-a.
ResizedImage530359-2016-8-7-U6I2

Plaukimas

Pirmoji į olimpinį baseiną antradienį nėrė Rūta Meilutytė. Dieną užtikrintai iki pusfinalio per 1 min. 6,35 sek. atsiyrusi olimpinė čempionė, vakare 100 m krūtine nuplaukė per 1 min. 6,44 sek. ir ketvirtu rezultatu pateko į finalą.

Pirmoje rungtyje (100 m nugara) startavęs Danas Rapšys distanciją įveikė per 54,40 sek., savo plaukime buvo 4-as, o bendroje įskaitoje – 24-as.

„Tikėjausi geresnio rezultato, bet viskas yra gerai. Ryte man visada sunku plaukti. Prieš startą visiškai nebuvo jokio jaudulio, tiesiog mėgavausi savo debiutu olimpinėse žaidynėse. Prieš kitus startus jau žinosiu, ką turiu pagerinti“, – sakė į pusfinalį nepatekęs D. Rapšys, kurio olimpinėse žaidynėse laukia dar dvi rungtys – 200 m nugara ir estafetė.

Krepšinis

Varžybas B grupėje Lietuvos krepšininkai pradėjo triukšmingoje arenoje – pirmąjį mačą mūsų šalies rinktinė žaidė su Brazilijos komanda. Galingai pradėję žaidimą ir po pirmų dviejų kėlinių 58:29 pirmavę Jono Kazlausko auklėtiniai antroje mačo pusėje sulaukė ryžtingo brazilų pasipriešinimo, tačiau galų gale šeimininkai buvo priversti pripažinti Lietuvos rinktinės pranašumą 82:76.

VEE_0037

„Po pirmųjų dviejų kėlinių pirmavome 29 taškais ir galvojome, kad žaidimas jau baigtas, tačiau Brazilijos komanda parodė savo charakterį, parodė, kad gali atsigriebti“, – po nelengvos pergalės sakė Mindaugas Kuzminskas.

Irklavimas

Vienvietę valtį irkluojantis Armandas Kelmelis paguodos plaukime nestartavo. Dėl didelio vėjo ir bangavimo varžybos buvo perkeltos į pirmadienį, rugpjūčio 8 d. Tą pačią dieną paguodos plaukime varžysis ir Lietuvos keturvietė.

Informacija: ltok.lt
Nuotraukos: Alfredo Pliadžio ir Vytauto Dranginio

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Pirmąją žaidynių dieną - permainingi startai

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį