Dalintis „Vaidoto ir Veronikos Lacičių pergalė Europos čempionate!“

Vaidoto ir Veronikos Lacičių pergalė Europos čempionate!

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitienė tapo 2022 – ųjų metų Europos čempionais. Italijos Riminio mieste Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) surengtame čempionate mūsų šalies sportininkams nebuvo lygių.

Europos čempionato finale iš viso V. ir V. Lacičiai surinko 190,250 balo iš 200 galimų – šis rezultatas garantavo jiems aukso medalį!

Kalbėdami po turnyro, sportininkai nė vieno šokio neišskyrė, kaip geriausio. „Man atrodo, kad šiandien viską sušokome labai panašiai.“ – sakė Vaidotas Lacitis. Paskelbus rezultatų protokolus, paaiškėjo, kad tokios pačios nuomonės buvo ir teisėjai – už kiekvieną šokį mūsų porai skyrė beveik identišką balų skaičių: po kiek daugiau nei 38 balus iš 40 galimų.

Riminyje įvyko Europos profesionalų čempionatas – triumfavo Lietuvos šokėjai.

Čempionato metu kiekvienas finalo šokis (o jų iš viso standartinių šokių varžybose šokami penki) buvo vertinamas pagal keturis kriterijus: atlikimo techniką, muzikalumą, partnerystės įgūdžius, choreografiją ir prezentaciją. Iš Lenkijos, Anglijos, Vokietijos, Ispanijos, Rumunijos, Italijos, Latvijos, Slovakijos, Čekijos ir Lietuvos vertintojų sudaryta komisija daugiausiai balų mūsų šokėjams skyrė už kiekvieno šokio techniką – kai kurie teisėjai ir beveik po maksimalią 9,750 sumą. Beje, vienintelis šio čempionato maksimalus įvertinimas – dešimtukas – Rumunijos teisėjo buvo skirtas Lietuvos sportininkams už tango muzikalumą bei choreografiją ir prezentaciją.

Po pergalės Lietuvos sportininkai džiaugėsi: „Šokti tikrai buvo smagu. Mus svarbi ne tik teisėjų skirta vieta, bet ir tai, kaip mes patys jaučiamės pasirodę. Šiandien esame patenkinti!”

Vaidotas ir Veronika Lacičiai tapo Europos čempionais

Šių metų Europos vicečempionais Italijoje tapo kaimyninės Latvijos šokėjai Edgars Linis ir Eliza Line (183,650 balo). Čempionato bronzos medaliai atiteko Pasquale Farina ir Sofie Koborg iš Danijos (182,250 balo). Finale taip pat šoko ir likusias vietas atitinkamai pasidalino Slovakijos, Italijos ir Lenkijos duetai.

O Riminyje dar šį savaitgalį laukia ir daugiau Lietuvos šokėjų pasirodymų: netrukus kovas pasaulio čempionatuose pradės jaunimo Lotynų Amerikos šokių ir suaugusiųjų mėgėjų standartinių šokių atlikėjai.

Tekstas ir nuotraukos: LSŠF

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Pasaulio futbolo čempionato aštuntfinalio dalyviai aiškėjo paskutinėmis sekundėmis

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį