Dalintis „Timberland batų konkurso atsakymai“

Timberland batų konkurso atsakymai

Visų pirma: ačiū visiems, kurie dalyvavo konkurse ir atsiuntė mums savo atsakymus. Nugalėtoju burtų keliu tapo Virgilijus Lukošius. Sveikiname! Kaip atsiimti prizą, pranešime elektroniniu laišku.

Teisingai atsakiusiųjų į visus klausimus nebuvo tiek daug, kiek tikėjomės. Dauguma iš jūsų suklupo neigiamai atsakydami į šį klausimą: „Ar galima futbolo rungtynių pradžioje po teisėjo ženklo pradėti rungtynes aikštės viduryje ir pirmuoju lietimu smūgiuoti tiesiai į varžovų vartus?“. Atsakymas: galima. Pirmasis lietimas turi nukreipti kamuolį priešininkų aikštės pusę, vadinasi, gali būti ir smūgis tiesiai į vartus. Galite pažiūrėti, kaip tai atrodo tikrovėjė:

Žemiau pateikiame teisingus atsakymus:

1. Los Andželas tikrai nėra ta vieta, kuri gali girtis ežerais. Kodėl tada šio miesto NBA komanda vadinasi „Lakers“ – „ežeriniai“?
Ats.: komanda Lakers į Los Andželą persikėlė 1960 metais iš Minesotos, tūkstančio ežerų krašto. Komandos pavadinimas liko nepakeistas.

2. Kai italas Fabio Capello treniravo Anglijos futbolo rinktinę, apie savo anglų kalbos žinias interviu sakė: „Kai kalbi apie taktiką, nevartoji daug žodžių. Neprivalai kalbėti apie daug skirtingų dalykų. Tam reikia daugiausiai X žodžių.“ Kokį skaičių pasakė Fabio Capello?
Ats.: 100

3.Koks moterų teniso turnyras atitinka vyrų Daviso taurės turnyrą?
Ats.: Fed Cup (Federacijos taurė)

4. Kuris vienintelis sunkiasvoris pasaulio bokso čempionas baigė karjerą nepatyręs nė vieno pralaimėjimo – 49 kovos, 49 pergalės, 43 iš jų – nokautais?
Ats.: Rocky Marciano (1923-1969, žuvo 45 metų)

5. Iš kokios sporto šakos ledo ritulio vartininkai perėmė pirmąsias kojų apsaugas?
Ats.: kriketas

6. Nuo 1900 iki 1920 metų tai buvo olimpinė sporto šaka. Norint laimėti, šiame sporte reikia judėti atgal. Kokia tai sporto šaka?
Ats.: virvės traukimas

7. „Ir tegu tai bus pamoka visiems. Niekas nenugalėjo manęs 17 kartų iš eilės.“ Kas taip pasakė 1979 metų spaudos konferencijoje, nugalėjęs tenisininką Jimmy Connorsą?
Ats.: Vitas Gerulaitis

8. Iš kurios valstybės kilęs krepšinio išradėjas Jamesas Naismithas?
Ats.: Kanada

9. 1906 metais vyko olimpinės žaidynės, kurių nepripažįsta Tarptautinis olimpinis komitetas. Jos vadinosi tarpinėmis, arba neeilinėmis, olimpinėmis žaidynėmis. Kur vyko šios žaidynės?
Ats.: Atėnai. Pjero de Kuberteno ir Graikijos olimpinio komiteto iniciatyva jos vyko Atėnuose, minint pirmųjų atkurtų olimpinių žaidynių dešimtmetį. Jose dalyvavo daugiau dalyvių nei 1904 metų olimpiadoje. TOK jų nepripažįsta oficialiomis.

10. Ką dviračių krose reiškia santrumpa BMX?
Ats.: BMX (angl. Bicycle MotoCross; X raidė žymi angl. cross, kadangi X primena kryžių, sankryžą) – dviračių krosas, sportas atsiradęs JAV septintojo dešimtmečio pabaigoje.

11. Ar galima futbolo rungtynių pradžioje po teisėjo ženklo pradėti rungtynes aikštės viduryje ir pirmuoju lietimu smūgiuoti tiesiai į varžovų vartus?
Ats.: galima

12. Pirmuoju Lietuvos olimpiniu čempionu 1968 metų Meksiko olimpinėse žaidynėse tapo Danas Pozniakas. Finale jis turėjo kautis su rumunu Ionu Monea. Tačiau Danas Pozniakas buvo paskelbtas čempionu be kovos. Kodėl?
Ats.: Ionu Monea atsisakė kovos dėl traumos

13. Kokiu sportu užsiima Kretingos „Mildos“ komanda?
Ats.: Motobolas

14. Kas yra pirmoji moteris pasaulyje, nušokusi į tolį 7 metrus?
Ats.: Vilhelmina Augustinavičiūtė-Bardauskienė. Pirmoji moteris pasaulyje, 1978 m. rugpjūčio 18 d. Kišiniove (Moldova) nušokusi į tolį 7 metrus.

15. 1924 metų Paryžiaus olimpinėse žaidynėse tarp kandidatų į Lietuvos olimpinę rinktinę buvo ir gamtininkas profesorius Tadas Ivanauskas. Kokioje rungtyje galėjo varžytis profesorius?
Ats.: šaudymas

16. Lietuvos karo lakūnas, tarpukario Lietuvos futbolo rinktinės kapitonas, Antrojo pasaulinio karo metais – britų lakūnas. Patekęs į vokiečių nelaisvę su 76 belaisviais dalyvavo „Didžiajame pabėgime“ – apie tai sukurtas britų filmas. Vokiečių sučiuptas ir sušaudytas 1944 metais prie Dancigo. Kas jis?
Ats.: Romualdas Marcinkus

17. Kiek minučių trunka regbio rungtynės?
Ats.: 80 min

18. Kas sieja Maironį ir Madridą?
Ats.: Jonas Mačiulis. Šio krepšininko pravardė – Maironis, o jis dabar rungtyniauja Madrido Real klube.

19. Koks antras Arvydo Sabonio vardas?
Ats.: Romas

20. Kas buvo pirmieji Europos vyrų krepšinio čempionai?
Ats.: 1935 metais Ženevoje – Latvija

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

VILNIUJE PIRMĄ KARTĄ VYKS TRADICINIŲ RYTŲ KOVOS MENŲ ČEMPIONATAS

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį