Dalintis „Susipažinkite su „Red Bull Jump & Freeze” teisėjais ir vedėjais“

Susipažinkite su „Red Bull Jump & Freeze” teisėjais ir vedėjais

Faktai, kurių dar nežinojote apie “Radistus”, T.Langvinį, A.Palšytę, G.Gurevičiūtę, Orijų Gasanovą bei A.Gibiežą! Susipažinkite su „Red Bull Jump & Freeze” teisėjais ir vedėjais iš arčiau!

Iki didžiausios žiemos beprotybės – Red Bull Jump & Freeze – laiko liko nebe tiek jau ir daug – renginys vyks vasario 4 d., 13 val. Liepkalnyje. Savadarbėmis vežėčiomis nuo kalno į baseiną skries daugiau nei 40 komandų, o ir orus sinoptikai žada puikius – nedidelį šaltuką su saule danguje.

Kai tiek veiksmo – kas nors turės jį sukontroliuoti. O dar kas nors – įvertinti. Todėl pristatome jums „Red Bull Jump & Freeze“ komandą: renginį ves radistai, o jam teisėjaus Airinė Palšytė, Aras Gibieža, Orijus Gasanovas, Tomas Langvinis ir Gintarė Gurevičiūtė.

Šiemet daugiau turėsime ne tik teisėjų, bet ir renginio laimėtojų. Na, gerai, tikrasis renginio laimėtojas bus vienas, tačiau šiemet įsteigtos dar keturios prizinės kategorijos: „kūrybiškiausia komanda“, „labiausiai pasisekęs šuolis“, „labiausiai nepasisekęs šuolis“ ir „linksmiausia komanda“. Taigi, vilties šį bei tą parsinešti namo turi visi.

Na, o dabar artimesnė pažintis su teisėjais ir vedėjais:

Airinė Palšytė – „Red Bull“ atletė, šuolininkė į aukštį, Lietuvos rekordo, 7 aukso medalių ir daugybės sidabro medalių savininkė. Panašu, kad turės svariausią balsą „labiausiai pasisekusio šuolio“ nominacijoje. Vaikystėje labai mėgo cinamonines bandeles, prisėdimu galėjo suvalgyti net penkias. Beje, penkis kartus yra ir iškritusi iš medžio. Bet viskas gerai, nesijaudinkit. Jei konstruotų vežėčias, tai būtų didelė „Red Bull“ skardinė su sparnais iš šonų ir raketomis gale, kad pridėtų greičio.

Airinė Palšytė ir Tomas Langvinis

Tomas Langvinis – keturiolika metų buvo LNK sporto žinių veidas, krepšinio komentatorius. Dabar kuruoja sporto svetaines ir veda laidą radijo stotyje „M-1”. Laisvalaikiu šiek tiek piktnaudžiauja viskiu, bet kadangi to laisvalaikio beveik neturi, tai sako, kad viskas kontroliuojama. Gimė su dvylika pirštų, bet tėvai pasirūpino operacija ir viską sutvarkė (patys nežinom, ar čia pokštas, ar ne). Jei konstruotų vežėčias, tai būtų Titanikas. Mat Langvinis išsiilgęs meilės, o ir skrydžio finalas vandenyje Titanikui dera.

Aras Gibieža – antrasis „Red Bull“ atletas, daugelio tarptautinių motoakrobatikos turnyrų nugalėtojas, daugkartinis pasaulio čempionas. Šiom dienom jis tiesiog keliauja po pasaulį ir demonstruoja fizikos dėsnius paneigiančius triukus motociklu. Kad ir kaip būtų keista ekstremalui – bijo aukščio ir lėktuvų. Jei konstruotų vežėčias, gautųsi kažkas panašaus į motociklą su slidėmis vietoj ratų arba į slides su varikliu. Vienžo, leistųsi greitai.

Arūnas Gibieža

Gintarė Gurevičiūtė – LNK laidų vedėja ir pilnavertė Lietuvos selebritė. Bijo tamsos, o šitą baimė turi labai įdomią išraišką: Gintarė mėgsta kaituoti, tačiau kaskart skriedama virš vandens labai bijo nukristi – ir ne dėl to, kad gali nuskęsti, o dėl to, kad po vandeniu bus tamsu! Ta proga, konstruotų vežėčias-vienaragį. Nors pati to neminėjo, esame įsitikinę, kad jis būtų apkarstytas LED žibintais ir šviestų į visas puses.

Gintarė Gurevičiūtė. Asm. archyvo nuotrauka

Orijus Gasanovas – žurnalistas, keliautojas, anksčiau dirbo „Panelėje“, dabar veda „Emigrantus“ ir turi asmeninę laidą per „ZIP FM“. Radistai sako, kad jis lėktuvuose praleido daugiau laiko, nei jie ant žemės. Kokias vežėčias konstruotų, niekas nežino, mat Orijus jau kelias dienas neatsiliepia telefonu ir laikomas beveik pradingusiu Kuboje.

Orijus Gasanovas. Asm. archyvo nuotrauka

Jonas Nainys – antrasis komandoje, bijantis aukščio. Baimę kompensuoja trimis šunimis ir nesibaigiančiu blevyzgojimu. Užtat šis neša naudą – kartu su Rolandu Jonas veda „Radistų“ laidą, kuria gabalus, turi nuosavą festivalį ir veda daugybę renginių. Nuo kalno leistųsi su DJ pultu ant slidžių. Paklaustas apie grotuvus, rinktųsi klasiką „Pioneer CDJ-100”.

Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius

Rolandas Mackevičius – Jono kolega, besidalinantis biografiniais faktais. Vyrukai skiriasi tik baimėmis, mat Rolandas bijo ne aukščio, o varlių. Jeigu konstruotų vežėčias – tai būtų namas ant pačiūžų, o radistas sėdėtų prie langelio su skarele (neklauskit) ir lauktų tramplyno.

Apie komandą tiek, o visa kita irgi aišku. Tad tiesiog primename, kad renginys – vasario 4 d., 13 val. Liepkalnyje.

Tekstas ir nuotraukos: organizatorių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

LLAF taurės varžybos: šimtmečio rezultatas 1500 m bėgime

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį