Dalintis „Su nauja partnere į porą stosianti M. Paulikienė planuoja aktyvų sezoną“

Su nauja partnere į porą stosianti M. Paulikienė planuoja aktyvų sezoną

Įdėmiai sekantys Lietuvos paplūdimio tinklinio naujienas, galėjo pastebėti besiformuojančią naują porą moterų paplūdimio tinklinio sporte. O nepastebėjusiems viena žinomiausių šalies paplūdimio tinklinio atstovių Monika Paulikienė sako jau galinti oficialiai pranešti, kad šį sezoną stoja į porą su kita patyrusia tinklininke, 37-erių Ispanijos aukščiausios lygos žaidėja Erika Kliokmanaite. Sportininkių planuose – pakeliauti po varžybas ne tik Baltijos šalyse, bet ir tolėliau Europoje.

2019 m. pora tapo čempionėmis

„Pirmą kartą kartu rungtyniavome 2019 m., kai Erikai pasiūliau sudalyvauti Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionate. Tuo metu jau buvau sugrįžusi į varžybinį ritmą po dukters gimimo, o Erika specialiai dėl šių varžybų atvyko iš Ispanijos, kur ji tuo metu žaidė klube „Volei Grau Castelló“. Tais metais tapome  Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionėmis“, – apie patirtį su E. Kliokmanaite pasakoja M. Paulikienė.

Praėjusiais metais E. Kliokmanaite taip pat dalyvavo Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionate, tačiau ne su M. Paulikienė – pastaroji ruošėsi antrą kartą tapti mama.

„Na o šiemet sužinojusi, kad ruošiuosi sugrįžti į varžybas, stoti į porą pasiūlė Erika. Abi nutarėme, kad būtų įdomu sudalyvauti ne tik Lietuvos ir kaimyninių valstybių čempionatuose, bet pabandysim pakeliauti truputį toliau“, – atskleidė pašnekovė.

Monika Paulikienė ir Erika Kliokmanaite (centre). Asmeninio arcgyvo nuotr.

Ruošiasi jėgas išbandyti Europoje 

Sportininkės jau užpildė prašymą gegužės mėnesį sudalyvauti FIVB varžybose Madride, Ispanijoje.

„Jei nepatektume į šias varžybas, planuojame sudalyvauti Italijos maratone – jau užsiregistravome, tačiau viskas priklauso nuo gauto atsakymo dėl Madrido varžybų. Taip pat pastebėjome, kad vienas iš „Future“ turų turėtų vykti Klaipėdoje – jei tai tiesa, tikrai nepraleisim. Trumpai tariant, bandysim šiemet aktyviai dalyvauti visur, kur tik spėsime“, – juokėsi pašnekovė.

Akivaizdu, šį sezoną moterų laukia nemažai kelionių. Ne tik dėl varžybų grafiko, bet ir todėl, kad Erika gyvena Barselonoje. Ji jau kartą šiais metais buvo atvykusi pasitreniruoti su Monika į Lietuvą, o pokalbio metu M. Paulikienė kaip tik paminėjo, jog netrukus išskrenda į nedidelę stovyklą Barselonoje.

Monika Paulikienė yra Helly Hansen prekės ženklo ambasadorė

Derina du svarbiausius darbus

Nors šiuo metu, pasak M. Paulikienės, jos pagrindinis darbas yra auginti 1,5 m. sūnų Kajų ir 3 m. dukrą Kamilę, tačiau didelis noras pilnomis jėgomis sugrįžti į tinklinį motyvuoja rasti laiko sportui.

„Stengiuosi sportuoti kasdien, nors, žinoma, kai kada nepavykta, o kai kada organizmas tiesiog prašosi poilsio. Na bet tris kartus per savaitę treniruojuosi „Delfi sporto centre“ įkurtame Tinklinio mokymo centre kartu su treneriu Pauliumi Matuliu. Kitomis dienomis mėgstu arba prasibėgti lauke, arba treniruojuosi tiesiog namuose pagal paprasčiausią internetinę programėlę“, – pasakoja pašnekovė.

Monika Paulikienė

Kol kas jaunos mamos ateities planuose yra išleisti vaikučius į darželį, o tada galbūt jai pavyks įgyvendinti dar vieną svajonę – pradėti treniruoti vaikų ar suaugusių grupes, ką M. Paulikienė jau yra išbandžiusi.

„Nuostabu yra tai, kad paplūdimio tinklinis sparčiai populiarėja, norinčių treniruotis mėgėjų yra taip pat labai daug, o ir vykstančių mėgėjų turnyrų – apstu“, – atskleidė sportininkė.

Tekstas: Karina Vladičkė
Nuotraukos: Sportland

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Pasaulio taurę iškovojusi orientacininkė J. Traubaitė: „Mane žavi sportas gryname ore“

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį