Dalintis „Statistika atskleidžia kaip Mikelio Artetos „Arsenal“ šį sezoną išplėšia vėlyvas pergales“

Statistika atskleidžia kaip Mikelio Artetos „Arsenal“ šį sezoną išplėšia vėlyvas pergales

Šiuo metu „kanonieriai“ yra įsitaisę lentelės viršuje taip nustebindami daugybę žmonių savo ryžtu siekti čempionų titulo. Praėjusį sezoną net nepatekęs į geriausiųjų ketvertą,  „Arsenal“  šiame sezone demonstruoja solidų žaidimą ir  sumaniai  naudojasi „Liverpool“, „Chelsea“ ir pagrindinių varžovų „Tottenham Hotspur“ kluptelėjimais.

Žinoma, šiame kelyje jiems teko įveiktį ne vieną iššūkį, paskutinįjį iš jų – dramatiškai nugalėjus „Bournemouth“ rezultatu 3:2. „Vyšnios“ pirmavo dviem įvarčiais ir atrodė, kad žaidimas jau baigtas, tačiau „Arsenal“ įjungė aukštesnę pavarą ir pelnė tris įvarčius. Reissas Nelsonas įmušė pergalingą įvartį 97-ąją rungtynių minutę.

It tai – ne pirmas kartas. Nė viena komanda šį sezoną neįmušė daugiau pergalingų įvarčių per pridėtą laiką nei „kanonieriai“. Mikelio Artetos vadovaujamo „Arsenal“  gebėjimo išplėšti vėlyvas pergales paslaptis, pasirodo, glūdi rungtynių statistikoje.

Reissas Nelsonas švenčia pergalingąjį įvartį rungtynėse su „Bournemouth“ ekipa

Kokia „Arsenal“ vėlyvojo įvarčio paslaptis?

Šį sezoną per pridėtą rungtynių laiką jie nugalėjo „Manchester United“, „Aston Villa“ ir „Bournemouth“.

Anot „Telegraph Sport“, dominuojanti „Arsenal“ kamuolio kontrolė leidžia jiems per rungtynes išvarginti varžovus, pastūmti gynėjų liniją žemyn ir iškovoti kamuolį antrame aukšte priešininkų baudos aikštelėje.

Antroje kiekvienos vėlai laimėtų rungtynių pusėje jie vidutiniškai kontroliuodavo kamuolį 69 % laiko, o per paskutinį kėlinio trečdalį atlikdavo 134 perdavimus.

Vėlyvi įvarčiai dažnam gali pasirodyti kaip gryna sėkmė, bet statistika rodo, kad Mikelio Artetos žaidimo metodas leidžia „Arsenal“ padidinti spaudimą rungtynių pabaigoje ir nesitenkinti lygiosiomis.

Jų varžovai „United“ irgi garsėjo vėlyvomis pergalėmis „Fergusono laikais“ ir faktas tas, kad jie taip pat dominuodavo daugumoje rungtynių.

Žinojimas, kad „Arsenal“ sugeba sugrįžti į žaidimą ir siekti pergalės, neduos ramybės jų varžovams net tada, kai jie pirmaus 2:0, kaip „Bournemouth“ atveju.

„Kanonieriai“ ir toliau demonstruoja nugalėtojų mentalitetą ir mes gana greitai sužinosime, ar tai jiems padės iškovoti laimėtojų titulą.

Parengta pagal užsienio spaudą
Šaltinis: sportbible.com
Nuotraukos: Scanpix

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Šveicarijoje spindinti rankininkė S. Kolosovė džiaugiasi galimybėmis grožėtis kalnais ir ežerais

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį