Dalintis „Renginių vedėjas Ž. Gečas: pokyčiai gelbsti nuo rutinos“

Renginių vedėjas Ž. Gečas: pokyčiai gelbsti nuo rutinos

Per paskutinius 6-erius metus atlikėjas ir renginių vedėjas bei „Sportland“ kampanijos „Nugalėtojų pasirinkimas“ ir „The North Face“ prekinio ženklo ambasadorius Žygimantas Gečas išbandė įvairius amplua. Tačiau vienas iš pačių mieliausių – buvimas tėčiu. Interviu kalbame apie tai, kaip Žygiui patinka jo naujos veiklos ir ką planuoja veikti šaltuoju šių metų periodu.

Populiarumas Jus užklupo 2014 m. Per tą laiką dainavote, vedėte vestuves, dabar dirbate radijo laidų vedėju. Ar Jums patinka nauji amplua?

Anksčiau galvojau, kad muzikos scena yra mano pašaukimas, bet jos paragavęs, nesijaučiau savimi, savo rogėse. Tačiau galiu drąsiai teigti, kad save atradau renginių, ypač – vestuvių, vedime ir šiuo metu tai užima didelę dalį mano gyvenimo. Esu jausmų žmogus, todėl mėgstu daryti kažką, dėl ko kiti žmonės jaučiasi laimingesni, tad vestuvėse teikti džiaugsmą yra kažkas nuostabaus.

„ZIP FM“ radijas, kur dirbu laidų vedėju, taip pat yra puiki vieta, į kurią visada malonu atvykti.

Naujausia veikla – su žmona pradėjome kurti vaikiškus drabužėlius „Gfamily.eu“. Džiaugiuosi, kad šiuo metu nuo savo veiklų ir amplua tiesiog „kaifuoju“.

Esate minėjęs, kad mėgstate žaisti krepšinį. Kodėl jis taip traukia? Ir kokį sportą dar norėtumėte išbandyti?

Krepšinis yra mano pirmoji gyvenimo meilė. Su šia sporto šaka susipažinau, dar būdamas trejų metų ir ši pažintis tebesitęsia iki šiol. Kadaise norėjau tapti profesionalu, mėginau kilti laipteliais aukštyn, bet, deja, tai liko tik svajone. Krepšinis mane traukia, nes aikštelėje pavyksta atitrūkti nuo likusio pasaulio ir pailsėti. Nuo pat vaikystės iki dabar, jeigu gyvenime ne viskas klostosi gerai, einu pažaisti krepšinio, užsimirštu, atsipalaiduoju ir sėkmingiau grįžtu prie problemų sprendimo – jos pasidaro žymiai lengviau įveikiamos.

Dar norėčiau išbandyti parasparnių sportą – man sklandymas padangėmis atrodo nerealus užsiėmimas, kartais jį net sapnuoju, bet išbandyti kol kas neišdrįsau.

Kaip manote, kodėl Jums reikalingi pokyčiai? Ar dažnai sau sugalvojate kokį nors iššūkį?

Pokyčiai gyvenime yra visada reikalingi, nes jie gelbsti nuo rutinos. Dėl to kiekviename darbe stengiuosi išsikelti sau iššūkius, kurie automatiškai praskaidrina nuobodulį bei kelia motyvaciją. Kartais atrodo, kad tai darau per retai, bet kiekvieną kartą, kai išsikeliu iššūkį, džiaugiuosi tuo, jau nekalbu apie tą gerą jausmą, kuomet jį pavyksta įveikti (juokiasi).

Žygimantas su žmona Anžela

Ar Jūsų įpročiai keičiasi, priklausomai nuo sezono?

Priklausomai nuo sezono, keičiasi mūsų šeimos laisvalaikis – tenka prisiderinti prie orų. Vasaromis mėgstame ilgesnius pasivaikščiojimus, gamtos tyrinėjimus, ieškome naujų vietų, o šaltuoju metu labiau norisi pagyventi sėsliau.

Kaip skaidrinate šį metų laiką?

Šaltuoju metų sezonu daugiau laiko praleidžiame su draugais jų ar savo namuose, užsiimdami įvairiomis smagiomis veiklomis. Taip pat stengiamės apsilankyti SPA kurortuose, nes ten šilta, jauku, yra baseinų, kuriuose labai patinka pliuškentis mūsų sūnui. Tiesą pasakius, daug dalykų stengiamės daryti tam, kad mūsų atžala jaustųsi gerai, patirtų naujų įspūdžių. Tikimės, kad greitu metu turėsime galimybę visa šeimyna išlėkti į kalnus ir pamokyti mažąjį čiuožti nuo jų bei mėgautis nerealiai nuostabia Europos gamta.

Kalbino Karina Sėrikova
Nuotraukos: Vytauto Dranginio

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Naujasis „Zombie Run“ bėgimas – ir mėgėjams, ir profesionalams

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį