Dalintis „Pristatytos pasaulio futbolo čempionato rinktinių aprangų kolekcijos“

Pristatytos pasaulio futbolo čempionato rinktinių aprangų kolekcijos

Aprangos gamintojas „Nike“ pristato 2022 metų pasaulio futbolo čempionato, kuris vyks lapkričio 20 – gruodžio 18 dienomis Katare, komandų aprangų kolekcijas.

Atnaujintos 2022 metų futbolo komandų aprangų kolekcijos išskiria inovatyvią „Nike“ kultūrą ir pažymi tai, kad su „Nike“ bendradarbiaujančios federacijos gali pasigirti turtinga kultūrų įvairove.

Naujos besiūlės aprangos su „Dri-Fit“ technologija sukurtos tam, kad suteiktų reikalingą sukibimą bei vėdinimą rungtynių metu.

Treniruočių aprangos su „Dri-Fit“ technologija yra sukurtos naudojant pažangiausią „Nike“ technologiją audinių gamyboje. Gamybos procese kombinuojami tam tikri duomenys su apskaičiuotu 4D modelio dizainu, kad būtų sukurti geriausi iš geriausių, mažai sveriantys drabužiai.

Treniruočių aprangoje galima pastebėti laisvo kirpimo linijas marškinėliuose bei šortuose, kurios susiderina net tuo metu, kai atletas juda.

Pirmą kartą istorijoje daugiau nei 75 proc. „Nike“ futbolo aprangos sudaro 100 proc. perdirbtas poliesteris. Tai didžiulis žingsnis tvarumo link.

„Mūsų naujos kolekcijos parodo, kaip mes aptarnaujame atletus su aukščiausio lygio produktų inovacijomis nuo aikštelės iki gatvės. Joks kitas sportas, išskyrus futbolą su 5 milijardais fanų, nesugeba suvienyti tiek daug žmonių planetoje. Siekiame eiti į didžiausią pasaulio sceną bei visur kitur tam, kad sukurtume labiausiai besimėgaujančią ir nuostabiausią „Nike“ futbolo bendruomenę“, – sakė „Nike“ viceprezidentas Scottas Dixonas.

Aprangos

Įkvėpimas kolekcijai

„Nike“ taip pat paskelbė kai kurių šalių aprangos idėjų šaltinius.

Brazilijos apranga įkūnija gyvybingą įžūlumą. Tai – tarsi nacionalinio pasididžiavimo ir jaunimo kultūros balansas, pabrėžiamas unikaliu jaguaro („onca-pintada“) atvaizdu, kurį galima bus pamatyti ant namų marškinėlių bei ant išvykos marškinėlių rankovių. Jaguaras yra plačiai paplitęs nacionalinis dvasios ir kruopštumo simbolis, atspindintis Brazilijos komandos žaidimo stilių. Marškinėlių spalvos vaizduoja Brazilijos vėliavą.

Prancūzijos rinktinės apranga vaizduoja Naująją Prancūziją, jungiančią šalies paveldą ir ateitį. Namų aprangoje išvysime ąžuolo lapų ir alyvuogių šakelių rinkinį, simbolizuojantį jėgą, solidarumą ir taiką. Klasikinio prancūziško dizaino užuomazgos yra trispalvės kojinės, rankogaliai bei auksinės detalės. Išvykos aprangos akcentą sudaro ryškiausi Prancūzijos simboliai – gaidys, botanikos parkai ir Triumfo arka.

Portugalijos rinktinės aprangos kolekcija simbolizuoja naują Portugalijos futbolo erą. Namų aprangoje raudonojo pipiro ir tamsiai žalia spalvos su auksinio smiginio simboliu vaizduoja šalies vėliavą, o įstriža linija imituoja vėliavą, apvyniotą aplink kūną. Nacionalinis pasididžiavimas išreiškiamas Portugalijos futbolo federacijos herbu bei dangaus sferos modeliu, panaudotais ant galinės apykaklės. Išvykos marškinėliuose vyrauja baltas „Sail White“ tonas, užtikrinantis, kad Portugalijos komanda išsiskirtų tarp kitų šviesių aprangų.

Aprangos detalės

Parengta pagal Nike.com

Komentarai

  1. Arūnas

    Gal galima fanams bus įsigyti,el.pardėse ir panašiai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Daviso taurė: R. Berankio vedama Lietuvos rinktinė įveikė egiptiečius 

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį