Dalintis „Pirmasis realus bėgimo renginys po karantino – Druskininkuose!“

Pirmasis realus bėgimo renginys po karantino – Druskininkuose!

Puikios žinios bėgimo mėgėjams – švelnėjant karantino sąlygoms, jau leidžiami sporto renginiai, o pirmasis viešas oficialus bėgimas įvyks jau birželio 13 dieną Druskininkuose.

Šiais metais į Druskininkus turėjo grįžti tikra bėgimo šventė – „Perskindol Druskininkai Run 2020“ pusmaratonis. Koronaviruso pandemija nukėlė šį renginį bet, kiek pakeitusi formatą, jis pradeda savotišką bėgimo renginių atgimimą šalyje. Leidimą organizuoti bėgimą suteikė ir Druskininkų miesto savivaldybė.

„Neapsakomas jausmas po ilgo laiko bus vėl susitikti su bėgikais, kolegomis, bendraminčiais realiai, o ne tik virtualiai. Žinoma, dar yra griežti apribojimai, dalyvių skaičiaus limitas, todėl ne visus norinčius galime priimti į renginį, tačiau tai jau yra ženklus proveržis. Tikimės, kad liepos, rugpjūčio mėnesį jau galėsime rengti bėgimus be apribojimų, tik laikantis visų saugumo priemonių“, – sakė Druskininkų bėgimo organizuojančios įmonės „Sporto renginiai“ vadovas Evaldas Martinka.

Svarbu pažymėti, kad bėgimas Druskininkuose vyks laikantis visų Lietuvos Vyriausybės nurodymų ir griežtų saugumo reikalavimų. Pagal dabartinius reikalavimus, bėgime galės dalyvauti daugiausiai 300 dalyvių.

„Turime suprasti, kad virusas niekur nedingo, nepasitraukė, todėl visi turime įvertinti savo ir aplinkinių riziką“, – pridūrė E. Martinka.

Birželio 13 dieną sportininkai galės bėgti 5,  10 km distancijas palei Druskonio ežerą. Taip pat vyks estafetė 2×5 km (,,Bėk su draugu“). Kadangi tai bus pirmas tokio tipo renginys nuo karantino pradžios, tai organizatorių laukia nemažas iššūkis.

„Tikimės, kad dalyviai bus sąmoningi tiek atsiimant numerius, tiek rikiuojantis starto zonoje. Finišo ir starto zonose nebus įleidžiami žiūrovai. Stengsimės, kad dalyviai būtų kaip įmanoma atskirti, trasoje jie išsiskirstys. Dabartinė situacija tiek iš dalyvių, tiek iš organizatorių reikalaus naujų patirčių“, – teigė E. Martinka.

Taip pat birželio 13 dieną gyvai vyks finalinis – trečiasis – varžybų „Druskininkai Stage Run“ etapas. Pirmasis virtualus etapas jau baigėsi praeitą savaitgalį, po kurio 24 greičiausieji pateko į antrąjį etapą. Birželio 8-9 dienomis jie dalyvaus antrajame etape, o jame 12 geriausių rezultatų užfiksavę bėgikai gaus teisę varžytis gyvai vyksiančiame finaliniame etape, kuriame kausis 3 km distancijoje.

Na, o tie, kurie nespės ar neturės galimybės užsiregistruoti į realius 5 arba 10 km bėgimus, galės savarankiškai įveikti norimą distanciją virtualiame „Perskindol Druskininkai Run 2020“ renginyje birželio 15-21 dienomis.

„Visiems norintiems palikome galimybę sudalyvauti virtualiose varžybose ir norimu laiku ir norimoje vietoje įveikti maratono, pusmaratonio, 10, 5 ar 1 km distancijas. Visi suprantame, kad periodas yra sunkus, bet norime sudaryti galimybes visiems sudalyvauti bėgimuose“, – pridūrė E. Martinka.

Primename, kad „Perskindol“ Druskininkų pusmaratonio ir Trakų pusmaratonio renginių ciklui jau yra pagamintas specialus bendras medalis, atspindintis konkretų renginį bei renginių ciklą, ir yra padalintas į dvi dalis. Finišavus viename iš minėtų renginių ir paskelbus savo rezultatą pagal šių taisyklių tvarką, dalyvis gaus konkrečiam renginiui skirtą medalio dalį.

Finišavus „Perskindol“ Druskininkų virtualiame pusmaratonyje ar etapiniame bėgime ir pateiktus rezultatą, dalyvio nurodytu paštu bus išsiųstas medalis. Visiems dalyviams, kurie užsiregistruos ir įveiks pusmaratonio bei maratono nuotolius kartu su dalyvio medaliu papildomai gaus renginio marškinėlius bei kitas rėmėjų dovanas

Tekstas ir nuotraukos: „Sporto renginiai“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Geriausi paplūdimio tinklinio aikštynai Lietuvoje

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį