Dalintis „Omerta: tobulėti ir siekti daugiau – mano gyvenimo variklis“

Omerta: tobulėti ir siekti daugiau – mano gyvenimo variklis

Prasidėjo viena pavasariškiausių Sportland kampanijų – “SUPERŽVAIGŽDĖS 2.0 Užvaldo miestą!” Nike laisvalaikio aprangos ir avalynės kolekcijos veidu tapo  žinomas repo atlikėjas OMERTA, kurio dainos sulaukia milijonų perklausų ir peržiūrų Youtube platformoje. Klausiame, koks jo požiūris į sėkmę.

Ar esi patenkintas tuo, ką pasiekei gyvenime iki šiol?

Esu patenkintas, bet mano įsivaizdavimu tai yra labai mažai, todėl kiekvieną rytą atsikeliu su mintimis, ar aš esu tas, kuo aš noriu būti. Tobulėti ir siekti daugiau – mano gyvenimo variklis.  Gali pasirodyti, kad tai nuolatinis ir nesibaigiantis darbas, bet tik ne tada, kai darai tai, ką mėgsti.

Kaip manai, kokie veiksniai lėmė tai, kad šiandien esi tas, kas esi?

Aš jau išaugau iš to amžiaus, kai žmogų formuoja aplinka. Dabar įtaką man daro tik begalinė aistra gyvenimui bei tam, kuo užsiimu.  Manau, kad tai yra kertiniai veiksniai formuojantys mano būseną ir asmenybę.

Koks didžiausias tavo pasiekimas ir nuopolis?

Gyvenime kaip ir ringe, niekada negalima nuleisti rankų. Manau, kad kasdieninė kova su savimi, su savo principais, kompleksais, įsišaknijusiu mąstymu jau yra pasiekimas. Nuopuolių ir klaidų mano gyvenime buvo daug, bet didžiausias pasiekimas – mokėjimas tas klaidas pripažinti, priimti ir padaryti atitinkamas išvadas.

Ar tavo sėkmei turėjo įtakos kokie nors autoritetai?

Didžiausias mano autoritetas – mano senelis. Jis yra gyvas žmogiškumo pavyzdys. Aš perėmiau nemažai to, ką jis turi savyje, todėl, manau, jis tikrai yra mano sėkmės sudedamoji dalis.

Kokia, tavo manymu, atsakomybė gula ant garsaus žmogaus pečių?

Atsakomybės jausmas turi gulėti ant kiekvieno žmogaus pečių ir visiškai nesvarbu, koks yra jo statusas. Žinomumas yra tik įrankis ir platforma, svarbiausia, kad žmogus būtų sąmoningas ir mokėtų tinkamai tuo naudotis.

Kas tau svarbiau: gauti ar duoti? Ir kodėl?

Rašant dainas, koncertų metu ar vedant paskaitas jaunimui niekada negalvoju apie tai, ką gausiu, bet visada įvertinu tai, ką galiu duoti ir ką duodu. Svarbiausia realizuoti save ir įprasminti kiekvieną savo gyvenimo minutę , bet taip pat visada reikia žmones įvertinti ir motyvuoti.

Kokią reikšmę tavo sėkmei turi asmenininis įvaizdis? Ar labai jį puoselėji?

Įvaizdis turi didelę įtaką, ypač pramogų versle, bet prisipažinsiu – savo asmeniniam įvaizdžiui skiriu labai mažai dėmesio. Manau, kad profesionalumas tiek ant scenos, tiek už jos ribų, turi dar didesnę įtaką muzikanto sėkmei, todėl tam ir skiriu daugiausia savo laiko.  

Ar domiesi mada? Kiek ji tau svarbi?

Domiuosi mada, nes man tai aktualu. Vis daugiau laiko skiriu savo „OmertaWear“  prekinio ženklo (snapbackai/marškinėliai) plėtojimui, todėl visada atkreipiu dėmesį į naujas kolekcijas, medžiagas, spalvas ir kokybę. Tačiau avangardinė mada man yra tolima.

Turbūt sutiksi, kad pavasario-vasaros sezono metu kedai yra nepamainoma ir itin madinga aprangos dalis. Ar atsimeni, kokie pirmieji kedai tau padarė neišdildomą įspūdį?

Kedai apskritai gali būt ne tik madinga aprangos dalis, bet neretai gali atspindėti ir  žmogaus gyvenimo būdą. Aš puikiai prisimenu savo pirmuosius „AirMax“ kedus iš Pegasus serijos, nuo to laiko „Nike“ avalynė tapo neatsiejama mano  gyvenimo dalimi ne tik leidžiant laisvalaikį ar sportuojant, bet ir lipant ant scenos.    

Apibūdink trimis žodžiais tobulus kedus.

Estetiški, lengvi ir patogūs – idealus derinys!

Ačiū už pokalbį.

Tekstas: Sportland Magazine
Nuotraukos: Vytauto Dranginio; iš asmeninio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Čia renkasi geriausieji

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį