Dalintis „NBA aukštaūgiai pasirengę vesti Lietuvos rinktinę į pergales“

NBA aukštaūgiai pasirengę vesti Lietuvos rinktinę į pergales

JAV viešintis Lietuvos vyrų rinktinės vyr. treneris Kazys Maksvytis atvyko į Sakramentą, kur balandžio 5 d. vyko vietos „Kings“ ir Naujojo Orleano „Pelicans“ rungtynės. Tiesa, aukštaūgių dvikovos aikštelėje treneris neišvydo. Domantas Sabonis praleido rungtynes dėl kelio traumos, o Jonas Valančiūnas nežaidė dėl čiurnos skausmų.

Rungtynių išvakarėse su Jonu Valančiūnu ir Domantu Saboniu susitikęs Maksvytis bendravo apie žaidėjų sveikatą, ilgą NBA sezoną ir artėjančios vasaros planus.

„Pasikalbėjome apie besibaigiantį NBA sezoną, svarbu, kad vyrų nekamuotų traumos, nes tai mūsų rinktinės lyderiai“, – pasakojo Kazys Maksvytis. „Aš jiems pristačiau būsimą rinktinės pasiruošimo grafiką, kada pradėsime treniruočių stovyklą, kada vyks draugiškos rungtynės ir atrankos į Pasaulio čempionatą langai.

Pasidomėjau apie jų planus po sezono. Nuramino tai, kad nesenai patirta Domanto trauma nėra labai rimta ir jis bus pilnai pasiruošęs rinktinės stovyklai. Taip pat džiugina Jono planai vasarą padirbėti individualiai su tam tikrais specialistais. Vyrai atvyks į rinktinę ir neabejotinai bus pagrindinės mūsų komandos figūros tiek aikštelėje, tiek ir už jos ribų.“

Po mainų sezono viduryje Sakramente atsidūręs Domantas Sabonis, Kalifornijos valstijos komandoje jaučiasi, kaip namie. Lietuvis jau tapo vienu mėgstamiausių žaidėjų tarp „Kings“ komandos sirgalių, o klubo vadovai Sabonį regi, kaip kertinį komandos žaidėją.

Šį sezoną NBA aikštelėje nebepasirodysiantis krepšininkas, jau planuoja kelionę į Lietuvą ir nekantriai laukia Europos čempionato kovų.

„Įspūdžiai labai geri, kalbėjome apie viską – apie komandą, apie žaidimą kartu su Jonu. Noriu žaisti, pas mus sezonas baigtas, tad laukiu vasaros“, – mintimis dalijosi D. Sabonis.

Tuo tarpu Jonui Valančiūnui NBA sezonas tęsiasi, nes „Pelicans“ pateko į įkrintamąsias varžybas. Rungtynes su „Kings“ dėl čiurnos skausmų praleidęs Lietuvos rinktinės centras, ruošiasi lemiamoms kovoms stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje.

Paklaustas apie Lietuvos rinktinę ir naująjį trenerį, Valančiūnas išreiškė pasitikėjimą Kaziu Maksvyčiu ir norą perkelti jaunimo pergalių tradicijas į vyrų rinktinę: „Mūsų pagrindinis tikslas yra su vyrų rinktine pasiekti medalį. Tai yra labai didelis ir siekiamas dalykas. Visi šansai mūsų rankose – surinkti, gerai pasiruošti ir tuomet viskas priklausys nuo mūsų.“

Tekstas ir nuotraukos: Lietuvos krepšinio federacijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Ėjimo treniruotės: 7 mitai ir faktai

Ar turėtumėte vaikščioti kiekvieną dieną? Ar vienas ilgas pasivaikščiojimas geriau nei keli trumpesni? Ir kokiu greičiu reikia vaikščioti, kad jūsų…

Sekantis straipsnis:

Rekordus gerinanti bėgikė M. Morauskaitė džiaugiasi prisijaukinusi sėkmę

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį