Dalintis „Naujos „Sportland“ parduotuvės vadovas Karolis: jau 10 m. ištikimas tenisui“

Naujos „Sportland“ parduotuvės vadovas Karolis: jau 10 m. ištikimas tenisui

Dar nė mėnesio neskaičiuojančios „Sportland Tennis“ prekių parduotuvės vadovas 26-erių Karolis Baltrušaitis negali atsidžiaugti – rakečių sportas Vilniuje vis labiau populiarėja. Todėl nuo 16-os tenisą žaidžiantis anykštėnas tikisi, kad didžiausiame teniso centre Baltijos šalyse įsikūrusi parduotuvė rakečių sportu sudomins dar daugiau naujų žaidėjų.

Rakečių sporto entuziastams – „po ranka“

Pirmoji tokia – konkrečios sporto šakos – „Sportland Tennis“ parduotuvė įkurta „SEB arenoje“, šiuo metu turinčioje 21 teniso kortą. Specializuota parduotuvė savo klientams siūlo naujausias teniso mados tendencijas, inovatyviausias aprangos, avalynės ir įrangos technologijas bei profesionalų aptarnavimą.

„Mūsų parduotuvės lentynose puikuojasi tokių pasaulio lyderių, kaip „Wilson“, „Head“, „Babolat“ , „Yonex“ teniso prekės, taip pat „Nike“ ir „Adidas“ apranga bei avalynė. Jau netrukus pasiūlysime madingo prekės ženklo „Ellesse“ asortimentą, o netolimoje ateityje – ir kitų pasaulyje populiarių prekių ženklų. Parduotuvėje turime prekių ir patiems mažiausiems teniso žaidėjams, rakečių, kamuoliukų ir kitų aksesuarų padelio teniso, badmintono, skvošo entuziastams. Tad galime pasididžiuoti plačiu prekių asortimentu, kurį pavyks rasti vietoje – nieko užsakinėti nereikės“, – tikina parduotuvės vadovas K.  Baltrušaitis.

Karolis Baltrušaitis

 

Nustebino klientų susidomėjimas

Nors parduotuvė gyvuoja dar ne visą mėnesį, Karolis prisipažįsta, kad nesitikėjo, jog ji bus tokia populiari.

„Klientų susidomėjimas viršijo mūsų lūkesčius. Akivaizdu, kad teniso mylėtojams trūko moderniai įrengtos krautuvės, kurioje jie galėtų kokybiškai apsipirkti. O taip pat pastebime, kad lietuviai kasmet vis aktyviau domisi tenisu ir kitomis rakečių sporto rūšimis. Tai rodo ir didelis teniso kortų užimtumas. Būtent todėl  „SEB arena“ šiuo metu dar labiau plečia savo kompleksą. Planuojamas pastatyti ir didelis aikštynas su tribūnomis, kuriame galės vykti tarptautiniai turnyrai“, – pasakoja „Sportland Tennis“ vadovas.

Pats K. Baltrušaitis taip pat yra aktyvus „SEB arenos“ teniso kortų lankytojas – šiuo sportu užsiima bent du kartus per savaitę.

Karolis Baltrušaitis

Supažindino tėtis

Nors pašnekovas nuo mažens buvo sportiškas ir išbandė įvairias sporto šakas, tenisas jam patiko nuo pat pirmos treniruotės. Pabandyti žaisti tenisą sūnų įkvėpė šią sporto šaką pamėgęs tėtis. Tad pirmą kartą K. Baltrušaitis raketę į rankas paėmė prieš 10 m., būdamas 16 m.

„Pabandęs iš karto pradėjau lankyti asmenines treniruotes su treneriu, tobulėjau, dalyvavau varžybose. Deja, pasiekti aukštesnį žaidimo lygį sutrukdė traumos ir todėl iki šiol tenisą žaidžiu mėgėjiškai“, – atviravo K. Baltrušaitis.

Žiemos sezonu „Sportland Tennis“ vadovas taip pat mėgsta slidinėti slidėmis ir snieglente, na o vasarą stengiasi kuo daugiau laiko leisti gryname ore – važinėja dviračiu, žaidžia futbolą. Naujausia Karolio pramoga – vandenlentės.

Karolis Baltrušaitis

Beje, meilė sportui paskatino Karolį pabaigti kūno kultūros ir pedagogikos studijas.

„Esu patenkintas savo pasirinkimu dirbti sporto prekių parduotuvėje. Man patinka bendrauti su klientais, dalintis žiniomis apie tenisą ar sportą apskritai. Tad perduodamas savo patirtį, savotiškai pritaikau pedagogikos žinias“, – juokauja pašnekovas.

Tekstas: Karinos Sėrikovos
K. Baltrušaičio asmeninio archyvo nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Lietuvos olimpietės papildė patirties bagažą

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį