Dalintis „Moterims: į ką svarbu atkreipti dėmesį, renkantis aprangą pagal treniruotę“

Moterims: į ką svarbu atkreipti dėmesį, renkantis aprangą pagal treniruotę

Sportinės aprangos gamintojai neriasi iš kailio, bandydami pasiūlyti kuo didesnę rūbų, avalynės ir aksesuarų įvairovę, todėl kartais gali būti sunku suprasti, kokios aprangos detalės būtiniausios jūsų mėgstamai sporto šakai. Šiame tekste aptarsime keletą populiarių sporto šakų ir kokių drabužių bei avalynės joms prireiks.

Bėgimas

Jei mėgstate aktyviai bėgioti, svarbiausios aprangos detalės yra gerai prilaikanti liemenėlė ir kokybiški bėgimo bateliai. Pastaruosius geriausia rinktis, atsižvelgiant į tai, ar bėgiojate asfaltu, ar mieliau renkatės miško takelius, bėgimas kuriais mažiau kenkia sąnariams. Vis tik bėgimo batelius geriausia rinktis su konsultanto pagalba. Kalbant apie aprangą, geriau įsigyti prakaitą greit išgarinančių audinių drabužius.

HIIT treniruotės

Puikiai žinote, kad aukšto intensyvumo intervalinės treniruotės arba HIIT (angl. High Intesity Interval Training) iš jūsų pareikalaus daug jėgų ir išsunks nemažai prakaito. Todėl svarbu pasirūpinti apranga, pasiūta iš prakaitą greit išgarinančių audinių. Neabejojame, kad HIIT gerbėjoms pravers ir galvos juosta.

Joga ir pilatesas

Pasirinkusios patogią liemenėlę ir tampres, būsite tikra, kad pavyks atlikti net ir sudėtingiausias jogos asanas. Svarbu, kad jogos apranga nespaustų, tačiau būtų prigludusi. Jei nemėgstate jogą atlikti basomis, pasidairykite kojinių neslystančiu padu. Tie patys patarimai galioja ir atliekant pilateso pratimus.

Tenisas

Jei aktyviai lankote tenisą ir mėgstate keisti sportinę aprangą, vietoje teniso suknelės rinkitės palaidinę ir sijoną arba šortus – taip pavyks sukurti daugiau žavingų derinių. Avalynės gamintojai tenisui siūlo rinktis specialius batelius, tad jei planuojate nuoširdžiai lankyti treniruotes, vertėtų pagalvoti apie jų įsigijimą.

Žygiai

Jei esate iš tų, kurios mėgstate ilgus pasivaikščiojimus gamtoje, tinkama apranga taip pat nepatrukdys, o svarbiausia jos dalis – patogūs žygio batai. Jei esate reta žygeivė, rinkitės universalius – tinkamus tiek karštajam, tiek vėsesniems sezonams, o žiemą jus išgelbės šiltos kojinės. Taip pat nepagailėkite tvirtai, bet lengvai kuprinei – kokybiška gali tarnauti ir ne vieną dešimtmetį. O jei žygiuosite saulėtą dieną, pravers deranti kepuraitė.

Pagal užsienio spaudą parengė Karina Vladičkė
Nuotraukos: gamintojų, pexels.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Trenerė I. Gudiškienė: lazdų paėmimas į rankas ir žygiavimas nėra šiaurietiškasis ėjimas

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį