Dalintis „Lietuvos breiko šokėja Nicka apstulbino Londoną“

Lietuvos breiko šokėja Nicka apstulbino Londoną

Savaitgalį Jungtinėje Karalystėje vyko tarptautinis breiko turnyras „Undisputed Masters“. Šios varžybos yra vienerios iš metų serijos varžybų, surengiamų Londone, Amsterdame, Los Andžele ir Tokijuje: jose tradiciškai kviečiami dalyvauti geriausi pasaulio breiko šokėjai – merginos ir vaikinai.

„Mūsų tikslas parodyti pačius geriausius. Siekėme, kad Londone pasirodytų tie šokėjai, kurie, tikėtina, susigrums 2024 m. Paryžiaus olimpiadoje. Be abejo, dalyvauti buvo pakviesti pasaulio ir Europos čempionai.“ – teigė turnyro Londone organizatoriai.

Ir šiose prestižinėse varžybose triumfavo penkiolikametė Lietuvos breiko šokėja Dominika Banevič – Bgirl Nicka.

D. Banevič ketvirtfinalyje įveikė aikštelės šeimininkę Bgirl Stefani iš Jungtinės Karalystės, pusfinalyje – Japonijos atstovę Bgirl Narumi, o finale – šių metų Pasaulio sportinių šokių federacijos reitingo trejetukui priklausančią Bgirl Karlotą iš Prancūzijos.

Už Bgirl Nickos nugaros taip pat liko 2021 m. pasaulio čempionato medalininkė Bgirl Jilou, sparčiai besiveržianti į elitą Prancūzijos šokėja Bgirl Kimie ir Bgirl Madmax, kuriai Nicka atsirevanšavo už pralaimėjimą pernai metais Belgijoje. Merginų grupėje iš viso startavo 33 sportininkės.

Šiose varžybose D. Banevič tapo nugalėtoja, surinkusi 32 teisėjų vertinimo balus. Antrosios vietos laimėtoja Bgirl Karlota gavo 19 balų, trečiosios Bgirl Narumi – 11. Finale D. Banevič pergalė iškovota beveik vienbalsiai – rezultatu 9 balai iš 10 galimų.

Priminsime, kad pasaulinėse arenose Dominika varžosi suaugusiųjų amžiaus grupės varžybose, nors pati kol kas priklauso tik jaunių amžiaus grupei.

Po triumfo Londone D. Banevič – Bgirl Nicka ilgo poilsio neturės – liepos viduryje vėl laukia svarbus turnyras Nyderlanduose.

LSŠF informacija ir nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Pasaulio plaukimo čempionate Rūtos Meilutytės triumfas

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį