Dalintis „Kokios madingiausios vyriškos striukės šį pavasarį?“

Kokios madingiausios vyriškos striukės šį pavasarį?

Moterims sukurta tiek daug drabužių ir aksesuarų, kad saviraiškai laisvės – į valias. Vyrai paprastai „žaisti“ gali su kur kas mažiau stiliaus detalių. Štai kodėl, siekiant išreikšti save, jos yra tokios svarbios. Šį kartą – apie stilingiausias šio sezono striukes.

Įkvėptos laisvalaikio

Pasak „Sportland“ atstovės Lauros Šiaudkulytės, šių metų vyriškų pavasario-vasaros striukių modeliai yra stipriai įkvėpti aktyvaus laisvalaikio ir skirti apsaugai nuo blogo oro.

„Vienas populiariausių pasirinkimų yra „Helly Hansen Crew Midlayer“ modelis, kurio dizainas ir savybės paremti buriavimo striukių ypatybėmis. Nors ši striukė yra skirta laisvalaikiui, ji turi stiprią apsaugą nuo lietaus ir vėjo, o viduje esantis švelnus poliesterio pamušalas palaiko kūno šilumą ir lengvai išgarina drėgmę. Striukės apykaklėje yra paslėptas gaubtuvas – toms dienoms, kai lietus užklumpa netikėtai“, – pasakojo „Sportland“ atstovė.

Ieškantiems lengvesnio modelio dienoms mieste, kurį galima užsivilkti ir vėsesnę vasaros dieną, galima rinktis šį modelį be šilumą palaikančio pamušalo.

Taip pat maksimalią judesių laisvę suteikiantį pasirinkimą siūlo „The North Face“ bei „Nike“, kurių striukės neleis sušlapti ir sušalto nuo žvarbaus vėjo.

Laisvai ir lengvai

Kalbant apie vyrišką įvaizdį, stilistė bei įvaizdžio studijos „Wide Steps Studio“ įkūrėja Sigita Mušauskaitė šį sezoną kviečia vyrus būti drąsesniems.

„Šortus derinkite prie plonų, nuo vėjo saugančių striukių, pasitelkite aksesuarus, pavyzdžiui, kepures“, – pridūrė Sigita ir pakvietė įvertinti, kaip tai daro „Dior“.

Taip pat vyrai savo aprangą gali lengvai pagyvinti kojinėmis, kurios šį sezoną išlieka tokios pat aktualios, kaip ir praėjusį. Šiemet jos pasižymi spalvomis, vis dar vyrauja ilgi ir vidutinio ilgio kojinių variantai.

Tiems, kurie siekia savo oficialiam stiliui įnešti komforto – „Off-White“ mados namų dizaineriai naujausiose kolekcijose pademonstravo, kaip striukės puikiai įsipaišo elegantiškame amplua. (21 ir 22 pav. „Off-White“ nuotr.)

Mąstykite praktiškai

Žvelgiant iš vartotojo pusės, stilistė apsiperkant visada siūlo mąstyti praktiškai – įvertinkite savo jau turimus rūbus: koks stilius vyrauja; kokios spalvos; kokių detalių trūksta iki pilnų derinių.

„Taip pat, pirkdami žiūrėkite į ilgalaikę perspektyvą – geriau investuoti į kokybiškus gaminius, turėti mažiau, bet geresnių daiktų. Galiausiai, tuo sportinės detalės ir žavi – jos yra ilgaamžės, puikiai tinka ir į žygį, ir į miestą!“, – tikino stiliaus žinovė.

Tekstas: Karinos Sėrikovos
Nuotraukos: Sportland; straipsnyje nuordytų mados namų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Laikas parodyti savo striukę!

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį