Dalintis „Kiek kainuoja viena Cristiano Ronaldo diena?“

Kiek kainuoja viena Cristiano Ronaldo diena?

Pasirašęs milžinišką 173 milijonų svarų sterlingų per metus sutartį su Saudo Arabijos futbolo klubu  „Al Nassr“, Cristiano Ronaldo patogiai įsitaisė geriausiai apmokamų pasaulio futbolo žaidėjų soste.

Buvęs „Manchester United“ ir Madrido „Real“ puolėjas yra tikra rinkodaros mašina, kurios tikslas –  atkreipti pasaulio dėmesį į futbolą Artimuosiuose Rytuose. Nepaisant šio konteksto, brandaus 37 metų amžiaus sulaukęs penkis kartus „Auksinio kamuolio“ laimėtojas vis dar demonstruoja puikią formą – jau yra pelnęs klubui aštuonis įvarčius, įskaitant du „hetrikus“.

Bet šįkart ne apie pasiekimus futbolo aikštėje. Akis atveriančioje „Der Spiegel“ žurnalistų Rafaelio Buschmanno ir Michaelo Wulzingerio knygoje „Football Leaks“ atskleidžiamos detalės, kiek kainuoja nusamdyti vieną garsiausių žmonių pasaulyje.

Išskaidžius dabartinį atlyginimą, Ronaldo uždirba beveik 514 000 svarų sterlingų per dieną ir 21 400 svarų per valandą. Tačiau neįtikėtina, kad tai nėra daugiausia, kiek šis furbolininkas yra gavęs už vieną savo gyvenimo dieną.

Cristiano Ronaldo

Knygoje atskleidžiama, kad Saudo Arabijos telekomunikacijų įmonė „Mobily“ 2017 m. pasirašė sutartį su Ronaldo Airijos įvaizdžio teisių bendrove „Multisports & Image Management“. Buvo sutarta dėl keturių su puse valandos jo laiko, per kurį įvyktų fotosesija, būtų pasirašyti penki marškinėliai ir suteikti du prisijungimai prie jo socialinės žiniasklaidos kanalų, kur, kaip teigiama, jis uždirba apie 1,6 milijono svarų sterlingų už vieną reklaminį įrašą. „Mobily“ buvo leista naudoti tą dieną darytas nuotraukas tik Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos regione.

Už visa tai Ronaldo ir jo atstovai paprašė milžiniškos 920 000 svarų sterlingų sumos. Taip sakant, nepasikuklino.

Persikėlę į Rijadą, Ronaldo ir jo šeima, draugai ir apsauga, apsigyveno „Four Seasons“ viešbučio 17-oje kambarių. Remiantis pranešimais, kol neišsikraustė į kitą gyvenamą vietą Ronaldo viešbučiui mokėjo 250 000 svarų sterlingų per mėnesį. Manoma, kad dabar Ronaldo gyvena prabangiame gerai saugomame komplekse, kuriame apstu restoranų, parduotuvių, sporto salių ir kitų patogumų.

Parengta pagal užsienio spaudą
Šaltinis: sportbible.com
Nuotraukos: Scanpix

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Lietuvos lengvaatlečiai nekantriai laukia starto Europos čempionate

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį