Dalintis „Karolis Linkevičius pripažintas absoliučiu pasaulio kultūrizmo čempionu“

Karolis Linkevičius pripažintas absoliučiu pasaulio kultūrizmo čempionu

Lapkričio 2-7 d. Ispanijoje, Santa Susanoje vyko IFBB pasaulio vyrų čempionatas. Jame dalyvavo 80 valstybių atstovai. Lietuvai atstovavo devyni sportininkai. Geriausiai sekėsi Karoliui Linkevičiui (Kauno „Rino team”, treneris Ovidijus Ringys), kuris laimėjęs aukso medalį kultūrizmo iki 85 kg  kategorijoje, buvo pripažintas absoliučiu pasaulio kultūrizmo čempionu. Šį pasiekimą lietuvis pakartojo po 18 metų pertraukos – 2004 m. absoliutaus pasaulio kultūrizmo čempiono titulą į Lietuvą buvo parvežęs Olgas Žuras.

Pasaulio čempionu kultūrizmo iki 100 kg kategorijoje tapo Gražvydas Grubas (Kauno „Team Kūno Kultas”, treneris Marius Blaževičius).

Bronzos medalį 45-49 m. kultūrizmo virš 90 kg kategorijoje laimėjo Mindaugas Giedris (Marijampolės „Tauras”, treneris Rinaldas Česnaitis), jis taip pat užėmė septintą vietą kultūrizmo iki 95 kg kategorijoje.

Penktą vietą „Games” klasikinio kultūrizmo virš 175 cm kategorijoje užėmė Gedvydas Norkevičius („Tauras”, treneris R. Česnaitis), kuris dar varžėsi klasikinio kultūrizmo virš 180 cm kategorijoje ir užėmė keturioliktą vietą.

Septintas buvo Donatas Rapšas („Tauras”) 40-44 metų vyrų figūros kategorijoje. Ūgio kategorijoje iki 176 cm jis buvo tryliktas.

Aštuntą  vietą užėmė Deividas Kuskys („Rino team”) klasikinio kultūrizmo iki 175 cm kategorijoje.

Devintas buvo Darius Kirvela („Team Kūno Kultas”) vyrų figūros iki 179 cm kategorijoje.Šarūnas Raižys (Kauno „Minotauras”) užėmė tryliktą vietą 40-44 m. klasikinio kultūrizmo kategorijoje, o Martynas Peleckis („Tauras”) tryliktas buvo vyrų figūros virš 182 cm kategorijoje.

Pasaulio čempionato metu vyko tarptautinės federacijos kongresas, jame padėkos medaliu už indėlį į kultūrizmo sportą buvo apdovanota Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos prezidentė Sandra Martinkienė.

Tekstas: LKKRF
Nuotraukos: VS-Foto.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Pirmasis Lietuvos BMX „Freestyle“ čempionas M. Lagauskas tobulėti žada asmeniniame parke