Dalintis „Gražuolės gyvenimą paįvairina sportas“

Gražuolės gyvenimą paįvairina sportas

„Mis Lietuva 2013“ laimėtoją Rūtą Elžbietą Mazurevičiūtę neretai galima išvysti masiniuose bėgimuose. Projektų „Šok su manim“ ir „Žvaigždžių duetai“ dalyvė ir šiemet ketina nepraleisti bent kelių bėgimų, mat aktyviai leisti laiką šiai tituluotai gražuolei ypač patinka.

Mergina teigia, kad aktyvus laisvalaikis ne tik paįvairina gyvenimą, bet ir padeda sveikiau, žvaliau jaustis, atsikratyti papildomų kilogramų nealinant savęs įvairiomis dietomis, o įdomiai ir smagiai leidžiant laiką.

Kaip susidomėjote bėgimu?

Nuo vaikystės bėgiodavau tai nuo tėvų, tai nuo sesės ar berniukų, tai taip ir liko tas noras bėgioti iki šių dienų. Bet pagrindą, manau, padėjo fizinio lavinimo mokytoja, kuri vis skatindavo dalyvauti sporto olimpiadose. Vėliau bėgimas tapo pomėgiu, malonumu ir būdu atsipalaiduoti, aktyviai leisti laiką su antrąja puse.

Kas taip traukia apsiauti sportinius batelius ir bėgti?

Noras nestovėti vietoje, nes judėjimas yra gyvenimo variklis.

Kokia jūsų mėgstama distancija?

Mėgstamiausia distancija kol kas yra 5 km. Tai tas atstumas, kurį galiu nubėgti labai nepervargdama.

Kokių tikslų siekiate bėgdama: gerai jaustis, o gal palaikyti formas?

Gera savijauta, manau, yra svarbiausias veiksnys, tačiau atsikratyti nereikalingų kilogramų bėgiojant taip pat labai geras būdas.

Kokias dar sporto šakas propaguojate?

Gyvenimą mėgstu paįvairinti skirtingais aktyviais užsiėmimais: patinka važinėti dviračiu, riedučiais, plaukioti baidarėmis, slidinėti snieglente, dalyvauti žygiuose.

Patirtis

Šou projektuose įgytą patirtį R.E.Mazurevičiūtė pritaiko ir gyvenime, ir naujoje veikloje – aktyvi mergina dirba renginių organizavimo įmonėje renginių vedėja.

Tekstas: Karina Sėrikova
Nuotraukos: Nerijus Šabanauskas, asmeninio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Sportas – ne loterija

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį