Dalintis „Galimybė išbandyti save „nindzių“ rungtyse“

Galimybė išbandyti save „nindzių“ rungtyse

Trečiąjį sezoną skaičiuojantis vandenlenčių parkas „Wake Inn Vilnius“, įsikūręs laisvalaikio komplekso „Vilnius Grand Resort“ teritorijoje Vilniaus rajone, pristato didelę naujovę ne tik Lietuvos, bet ir visų Baltijos šalių gyventojams. Ant ežero nusidriekė net 1600 m2. ploto užimantis pripučiamų atrakcionų ant vandens parkas.

Šį parką sudaro 25 įvairių rungčių vaikams ir suaugusiems – tai tiek tradiciniai pripučiami batutai šokinėti ar pripučiamos pilys, tiek aukštai virš vandens pakibusios supynės, čiuožyklos, tramplinai ir laipiojimo sienelės. Vienu metu šiame parke galės pramogauti net iki 100 žmonių.

„Didžiausias batutų ant vandens parko privalumas – jis pritaikytas labai įvairaus amžiaus vandens pramogų ar aktyvaus laisvalaikio mylėtojams. Kliūtys susijungia ir sudaro ratą – dėl to galima rinktis, ar norima įveikti jas visas, ar čiuožti į vandenį vidury kliūčių ruožo, o gal su draugais rungtis estafetėmis ar bandyti įveikti vis ratą kuo greičiau. Priklauso nuo kiekvieno žmogaus ir su juo atėjusių šeimos narių, draugų, kolegų kompanijos noro ir pasirengimo. Viena aišku – čia tikrai bus smagios veiklos tiek vaikams, tiesa, nuo 6 metų, tiek suaugusiems“, – sako Arūnas Budreckas, vienas vandenlenčių parkų „Wake Inn“ parkų Vilniuje ir Klaipėdoje įkūrėjų.

Pasak A. Budrecko, svarbu ir tai, kad ši pramoga yra ne tik smagi, bet ir saugesnė už daugybę kitų sportinių pramogų. „Kiekvienam lankytojui duosime gelbėjimosi liemenę, vėsiu oru – vandens kostiumus, o visus vandens parko svečius stebės profesionalus gelbėtojas. Taip apsisaugojus kritimas į vandenį nebus baisus, tad lankytojai galės pasijusti „nindzėmis“ kaip iš populiarios televizijos laidos, ir rūpintis tik tuo, kaip patirti kuo daugiau gerų emocijų“, – sako vandens sporto entuziastas.

Nors panašaus batutų parko iki šiol nebuvo nei Lietuvoje, nei kaimyninėse Pabaltijo šalyse, pasaulyje panašūs parkai sparčiai populiarėja. Taigi tikimasi, kad ir šis batutų ant vandens parkas, įsikūręs vos 15 min. kelio nuo sostinės širdies, taps puikia vieta švęsti gimtadienius, įmonių vakarėlius ar praleisti smagią popietę su šeima.

Pastebima, kad vandens pramogas Lietuvoje pamėgsta vis daugiau žmonių ir jų entuziastams ne būtinai reikia tobulo oro. Vandenlenčių parkų „Wake Inn“ Vilniuje ir Klaipėdoje įkūrėjai kasmet fiksuoja augantį parkų lankytojų skaičių, o šią vasarą vandenlenčių parkas Vilniuje dūzgia praktiškai visu pajėgumu.

Be ką tik įkurto batutų ant vandens parko Vilniaus „Wake Inn“ intensyviai veikia trys plaukimo vandenlente sistemos: viena – pradedantiesiems ir dvi – pažengusiems. Šalimais įsikūrusi jauki kavinukė ir vandenlenčių įrangos bei aksesuarų parduotuvė, vaikų žaidimų aikštelė. Nuolat vyksta įvairūs renginiai – vaikų stovyklos, kurių metu vaikai mokomi plaukti vandenlente, ir suaugusiųjų įgūdžių tobulinimo kursai „Wake universitetas“, organizuojamos „My Hero“ Insanity treniruotės ant vandens.

Tekstas:  Ieva Kotryna Stankevičienė; Karina Sėrikova
Nuotraukos: Rytis Šeškaitis; Vadim Taika

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Lina Budreckaitė: Vandenlentės suteikia ir malonumo, ir adrenalino

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį