Dalintis „Europos jaunių čempionato finiše – sidabrinis Joanos Fiodorovaitės šuolis“

Europos jaunių čempionato finiše – sidabrinis Joanos Fiodorovaitės šuolis

Banska Bystricoje (Slovakija) sekmadienį besibaigiančiame Europos jaunių (iki 18 metų) lengvosios atletikos čempionate suspindėjo 16-metė lietuvė Joana Fiodorovaitė, kuri šuolių į tolį rungtyje iškovojo sidabro medalį.

Lietuvos lengvaatletė geriausiu, ketvirtuoju, bandymu nušoko 6 m 23 cm ir net 26 cm pagerino asmeninį rekordą. Trečiu mėginimu ji nušoko 5 m 93 cm, o kiti bandymai neįskaityti.

Joana Fiodorovaitė. Guntis Berzinsh nuotr.

Čempione tapo švedė Evelina Olsson (6 m 35 cm), o trečia liko bulgarė Radina Veličkova (6 m 16 cm).

Kvalifikacinėse varžybose J. Fiodorovaitė pakartojo asmeninį rekordą (5.97 m) ir buvo penkta.

Matas Garčinskas 400 m barjerinio bėgimo pusfinalyje pagerino asmeninį rekordą (54.10 sek.) ir finišavo penktas. Tarp visų pusfinalio bėgikų jo laikas buvo 15-as.

Karolis Lapinskas trišuolio kvalifikacinėse varžybose užėmė 25-ą vietą (13.64 m).

Tekstas: Sportas24.lt