Dalintis „Donny Montell: „Sportas mane lydi nuo mažų dienų““

Donny Montell: „Sportas mane lydi nuo mažų dienų“

Donny Montell – vienas populiariausių Lietuvos muzikos atlikėjų, dukart atstovavęs Lietuvai didžiojoje Eurovizijos scenoje. Akrobatikos elementais scenoje stebinantis atlikėjas visą gyvenimą nesiskiria sportu, kuris jam reikalingas ne tik kaip hobis, bet ir kaip svarbi pasiruošimo koncertams dalis.

Donny Montell „SportlandMagazine.lt“ papasakojo apie savo meilę sportui ir didžiausią svajonę.

– Ką jums reiškia sportas?

– Sportas nuo pat vaikystės mano gyvenime užima labai svarbią dalį, nes abu tėvai buvo sportininkai. Tenka nuolat bėgioti, užsiimti gimnastika, žaidžiau krepšinį, futbolą. Sportas mane lydėjo nuo mažų dienų. Sportas man yra kaip gyvenimo būdas. Vieniems, pasportavus, pradeda skaudėti raumenis, o man yra atvirkščiai – kai praleidžiu treniruotę, jaučiu, kad kažkas yra ne taip.

– Nemažai metų žaidėte krepšinį. Neatsispyrėte Lietuvos antrajai religijai?

– Esu baigęs Vilniaus krepšinio mokyklą, bet jau porą metų aktyviai krepšinio nežaidžiu, nes dėl laiko stokos negaliu tinkamai treniruotis, o be treniruočių išauga traumų tikimybė. O aš į aikštę galėdavau eiti tik kai būdavau 100 proc. pasiruošęs. Dėl to krepšinis jau lieka nuošalyje. Kalbant apie tai, kas susiję su mano specialybe – gimnastika, akrobatika, tempimo pratimai, kardio treniruotės – visa tai lydi mane kasdien.

– Ar atlikėjams svarbus fizinis pasiruošimas ruošiantis koncertams?

– Manau, kad tai priklauso nuo atlikėjo. Mano nuomone, atlikėjas turi būti sportiškas. Jeigu tu bėgioji, tai plaučių tūris padidėja ir galima giliau įkvėpti. Tai leidžia jaustis geriau dainuojant. Mano atveju, fizinis pasiruošimas yra itin svarbus, nes scenoje dažnai atlieku šou pasirodymus, kuriuose yra daug choreografijos, judėjimo, todėl geras pasiruošimas leidžia neuždusti dainuojant. Ypatingai svarbus pasiruošimas yra norint atlikti salto ar suktuką.

– Kokios būtų Jūsų svajonių atostogos?

– Svarbiausia, kad atostogos būtų su šeima. Nėra didelio skirtumo, kur. Mums labai patinka būti prie jūros, vandenyno. Visa šeima mėgstame vandens sportus. Kadangi didžiąją laiko dalį praleidžiu studijoje, kur savo šeimos nematau, tai svajonių atostogos yra tos, kuriose galiu būti su šeima.

– Šiltuoju metu laiku nemažai koncertų vyksta festivaliuose po atviru dangumi. Kuo skiriasi koncertai salėse ir lauke?

– Skirtumas kažkoks yra, bet dainavimas lieka tas pats. Esmė vis tiek yra viena – sujaudinti klausytoją ir žiūrovą. Šiek tiek skiriasi galimybės. Pavyzdžiui, šią vasarą laukia koncertas botanikos sode, ten bus kamerinis orkestras, viskas po atviru dangumi. Bus visai kitoks koncertas nei tas, kuris taip pat vasarą vyks „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje. Ten jau labiau dominuos šou elementai, choreografija. Bet kokiu atveju, ar lauke, ar salėje svarbiausia, kad po koncerto žiūrovai būtų patenkinti.

– Ar yra svajonių vieta, kurioje norėtume koncertuoti?

– Visą laiką svajojau surengti solinį koncertą „Wembley“ stadione Anglijoje. Vaikystėje susidomėjau Freddie Mercury ir mačiau kaip jis tam stadione dainavo „Live AID“ koncerte. Tas stadionas man padarė didelį įspūdį. Tai yra istorinis ir legendinis stadionas, kuriame yra koncertavusios ir iki šiol koncertuoja visos ryškiausios pasaulio muzikos žvaigždės. Tokia mano vaikystės svajonė yra.

– Kalbant apie laisvalaikį, į ką kreipiate dėmesį rinkdamasis drabužius? Ar Lietuvoje yra pakankamai pasirikimo?

– Sceninius rūbus dažniausiai perkuosi užsienyje, o sportinių rūbų randu ir Lietuvoje. Man yra svarbi aprangos kokybė, bet dabar tokie laikai, kai nesinori nešioti ilgai to paties drabužio, norisi vis atsinaujinti, todėl jau po kelių skalbimų tenka aprangą keisti. Dėl to kokybė nėra pats svarbiausias faktorius. Man labai svarbus yra stilius, spalvų išdėstymas, dizainas. Pagal šiuos aspektus renkuosi drabužius.

– Donny Montell renkasi „Nike“, nes…

– Esu „Nike“ fanas nuo pat mažens. Atsimenu, kai mano tėtis atveždavo iš kažkur „Nike“ marškinėlius ir juos nešiodavau. Ši firma mane lydi nuo vaikystės. Taip gavosi, kad „Nike“ visą gyvenimą buvo šalia. Smagu dalyvauti šioje kampanijoje, nes galiu atstovauti įmonei, kuri man patinka.

– Jeigu galėtum pasiimti tris daiktus į negyvenamą salą, kas tai būtų?

– Pasiimčiau telefoną, degtukus ir palapinę.

– Ačiū už pokalbį.


Tekstas: Dominykas Genevičius
Nuotraukos: Elektromagnetiko Studija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

8000 km vardan Lietuvos

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį