Dalintis „DJ Mamania ir jo dvi aistros: muzika bei ekstremalus sportas“

DJ Mamania ir jo dvi aistros: muzika bei ekstremalus sportas

41-erių dainų kūrėjas, prodiuseris, hiphopo grupės „G&G Sindikatas“ narys ir, žinoma, didžėjus Artūras Matkevičius, geriau žinomas DJ Mamania pseudonimu, turi daugiau nei aistrą muzikai. Prekės ženklo „The North Face“ ambasadorius yra ne ką mažiau aistringas ekstemalaus sporto fanas. Šiuo metu du kartus per metus į kalnus keliaujantis DJ Mamania pasakoja apie tai, kaip jis atrado riedlentę, kaip vėliau viena snieglente teko dalintis su dar keturiais draugais ir kitus linksmus nuotykius.

Pradėkime pokalbį nuo Jūsų muzikinės veiklos. Prie didžėjaus pulto esate jau 26 metus, tačiau baigėte geologijos studijas. Kaip nutiko, kad pasukote muzikos link?

Muzika buvo visuomet šalia, kiek save atsimenu. Kaupti savo mėgstamą muziką tapo įpročiu, o tam tikru momentu šis hobis išaugo tiek, kad atsirado natūralus noras dalintis muzika. Taip aš atsistojau prie DJ pulto. Vėliau tapau radijo laidos vedėju bei buvau pakviestas Svaro (Gabrieliaus Liaudansko) prisijungti prie grupės „G&G Sindikatas“.

Teko skaityti, jog maždaug penkmetį užsiėmėte ekstremaliu sportu – važinėjote riedlente. Kodėl susidomėjote būtent šia sporto šaka?

Riedlentės ir meilė joms atsirado taip pat ganėtinai anksti. Apie 1988-uosius metus pamačiau filmą „Policijos Akademija 4“ – jame dalis filmo vyksta būtent su riedlentininkais. Po filmo titruose tarp aktorių riedlentininkų perskaičiau tokias pavardes kaip Tony Hawk ir Steve Caballero. Tai buvo savotiški pamatai po to sekusiam pomėgiui visam ekstremaliam sportui. Tėvai nupirko pirmą riedlentę ir netrukus tiesiog kieme sutikau bendraminčius, su kurias keliaudavome į Vilniaus centre esantį riedlenčių parką. Ilgainiui būrėmės į dar didesnę žmonių grupę, kuri vėliau užaugo į didžiulį judėjimą pavadinimu „X-Club“.

Vėliau atradote snieglenčių sportą. Ar šį sezoną planuojate keliauti į kalnus?

Snieglentės buvo puiki alternatyva riedlentėms žiemą. Kažkada buvo laikai, kai ant kalno 5-iese dalindavomės viena snieglente. Nuo 1998-tų metų jau turėjau nuosavą snieglentę, o 2000-ais pirmos kelionės į kalnus pasėjo dar didesnę meilę visam šiam pomėgiui. Su laiku susipažinau su daug bendraminčių, mėgstančių keliauti į kalnus ir ilgainiui kompanijos ieškoti nebereikėjo. Prieš kelis metus vienas draugas, Laurynas Balnis, organizuojantis „Snow Camp“ keliones dar labiau įtraukė į snieglenčių sportą ir jau antrus metus į kalnus keliauju bent du kartus per metus. Beje, praeitą žiemą sėkmingai pastačiau ant slidžių savo 10-metę dukrą. Čiuožia neatsilikdama nuo manęs ir dažnai net mėgsta mane lenkti. Labai didžiuojuosi šiuo faktu.

DJ Mamanios duktė

Koks dar sportas traukia?

Jau kurį laiką labai mėgstu ledo ritulį, ypač – stebėti jį gyvai. Pačiam taip pat kartais tenka iščiuožti pažaisti. Be to, jau gerus kelis metus domiuosi NFL, amerikietišku futbolu.

Esate daug kuo besidominti asmenybė: aktyviai stebite muzikinę padangę, fotografuojate, net buvote susidomėjęs popierinių lėktuvėlių aviacijos varžybomis. Kaip šiuo metu atrodo Jūsų laisvalaikis?

Stengiuosi kas antrą dieną išbėgti pabėgioti. Mėgstama distancija – 7-8 km. Kartais sunku rasti laiko per darbus, bet pavyksta. Vasarą esu pamėgęs vandenlenčių sportą. „Wake Way“ ir „313 Cable Park“ vandenlenčių parkai yra tikri rojaus kampeliai ir juose praleidžiu labai daug laiko. O  šiandien, pavyzdžiui, keliauju į Druskininkų „Snow Areną“ pirmam čiuožimui snieglente šį sezoną.

Jei ne didžėjus, tai kas?

Net neįsivaizduoju (juokiasi).

Atskleiskite 5 dalykus, darančius Jūsų gyvenimą patogesniu.

Visų pirma, mobilus telefonas. Jame sutelpa darbiniai kontaktai, muzika ir socialinės medijos programėlės – viskas viename įrenginyje.

„Apple Watch“ laikrodis – ypač patogus sportuojant, nes nereikia kartu su savimi turėti mobilaus telefono. Puikiai skaičiuoja duomenis bei groja muziką per bevieles ausines.

Automobilis – ar tai būtų darbas su muzika ir renginiais, ar sportas (vandenlentės ir snieglentės) –  be mašinos niekaip neišsiversčiau.

Taip pat komfortiška avalynė ir drabužiai – ir judi patogiai, ir jautiesi gerai.

Mano namai – ten, kur visuomet gera sugrįžti ir jauku būti bei kurti.

Kalbino: Karina Sėrikova
Nuotraukos: DJ Mamania asmeninio archyvo, Sportland

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Už savo karjerą dėkingas tėčiui

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį