Dalintis „Atlikėja Ieva Zasimauskaitė – apie Euroviziją, mėgstamą aprangą ir „Žalgirio“ pergalę“

Atlikėja Ieva Zasimauskaitė – apie Euroviziją, mėgstamą aprangą ir „Žalgirio“ pergalę

Jau gegužės 8 dieną pirmajame Eurovizijos pusfinalyje Lisabonoje (Portugalija) su daina „When we’re old“ Lietuvos garbę gins atlikėja Ieva Zasimauskaitė. Sporto bei laisvalaikio prekių parduotuvė „Sportland“ taip pat nėra abejinga populiariausiam Europos muzikos renginiui ir suteikė dalį aprangos tiek I. Zasimauskaitei, tiek visai jos komandai.

I. Zasimauskaitė „SportlandMagazine“ interneto svetainei papasakojo, kaip jaučiasi artėjant Eurovizijos konkursui, kaip reagavo į Kauno „Žalgirio“ pergalę Eurolygos ketvirtfinalyje ir kokios firmos bateliai yra mėgstamiausi.

– Kokios nuotaikos artėjant Eurovizijos pusfinaliui? Ar jaučiate didėjančią įtampą?

– Žinoma, kad jaučiu jauduliuką, bet manau, kad tai yra normalu. Bet nuostabu yra tai, kad dabar kur beeičiau, visur susilaukiu milžiniško palaikymo. Tiek neseniai būnant grožio salone, tiek vaikštant Vilniuje, visi sako „Ieva, džiaukis tuo, ką jau turi, jokios baimės negali būti. Tu viską turi, telieka dainuoti ir viskas“. Taigi, aš jaudinuosi, bet stengiuosi apie tai negalvoti.

– Dažnai matome jus su „Converse“ bateliais. Turite mėgstamiausią avalynės kompaniją?

– Tikrai taip, „Converse“ bateliai man labai patogūs. Man visada labai sunku išsirinkti batus, o „Converse“ man tinka visomis prasmėmis. Tiek grožiu, tiek patogumu. Iš esmės tik šios firmos batus nešioju laisvalaikiu ir draugai per keliones jau juokiasi sakydami, kad „Converse“ yra tarsi mano prekinis ženklas. Turiu rožinius „Converse“ batus, nes ši spalva bus svarbi mano įvaizdžio dalis, todėl gali būti, kad su jais žengsiu ir ant raudono kilimo Portugalijoje.

 

– Turbūt į Portugaliją vešitės ne vieną lagaminą aprangos.

– Iš tiesų daugiausiai reikės laisvalaikio aprangos, nes Lisabonoje kiekvieną dieną važiuosime į įvairius ekskursijas. Dėl to man labai patogi yra sportinė apranga ir „Converse“ avalynė (šypsosi – red. past.).  Oficialios aprangos bus mažiau. JI bus reikalinga oficialiems susitikimams ir vakarėliams.

– Ar tokiu įtemptu momentu skiriate laiko sportui?

– Šiuo metu visai nesportuoju. Turiu draugę, kuri yra asmeninė trenerė. Ji ragina treniruotis su ja, pasidalintų savo patarimais, programomis. Labai to norėčiau, bet šiuo metu turiu atsisakyto dėl laiko stokos. Tačiau po Eurovizijos tikrai eisiu pas ją, nes reikia susitvarkyti nugarą ir palaikyti kažkokią formą.

– Kaip mėgstate leisti laisvalaikį?

– Šiuo metu tai laukiu momento, kai galėsiu pasideginti (šypsosi – red. past.). Apskritai mėgstu šilumą. Lietuvoje man šiuo metu vis dar šalta. Laisvalaikį mėgstu leisti vaikščiodama, ypač gamtoje. Manęs netraukia pastatai ir architektūra. Labai mėgstu plaukioti baidarėmis ir viską, kas vyksta prie vandens.

– Jūsų vyras Marius Kiltinavičius yra krepšinio treneris. Kaip reagavote į „Žalgirio“ pergalę Eurolygos ketvirtfinalyje?

– Iš tiesų šią naujieną sužinojome važiuodami iš Klaipėdos į Kauną. Marius buvo be galo laimingas, o aš irgi jaučiausi nerealiai. Pajutau, kaip nuostabu yra patekti į finalus, todėl norėtųsi ir Eurovizijoje tą patį pasiekti. Juo labiau, kad Lietuvai šiemet sukako 100 metų, todėl būtų labai malonu padaryti kažką gero savo šaliai.

– Besiruošdama Eurovizijai, jau keletą kartų koncertavote užsienyje. Ar teko girdėti žmonių atsiliepimus ir įspūdžius?

– Koncertuodama užsienyje jaučiau be galo didelį palaikymą. Nežinau, kaip jausdavosi lietuviai ankstesniais metais, bet aš visur buvau sutikta labai šiltai. Eurovizijoje mano pusfinalis bus labai sudėtingas, bet esame nusiteikę pozityviai, nuotaikos labai geros.

– Ačiū už pokalbį.

Tekstas: Dominykas Genevičius
Nuotraukos: Asmeninis archyvas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Apranga – rezultato dalis

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį