Dalintis „Atlikėja Beatrich: kiekvienas iš mūsų galime pasijusti superžvaigžde“

Atlikėja Beatrich: kiekvienas iš mūsų galime pasijusti superžvaigžde

Iš Šilutės kilusi atlikėja Beatrich tarsi viesulas įsiveržė į Lietuvos muzikos elitą. Jos hitas „Superstar“ susilaukė pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, o pati dainininkė 2017 metų M.A.M.A apdovanojimuose susižėrė dvi statulėles – „Metų proveržio“ ir „Metų dainos“. „Nike“ prekinio ženklo atstove tapusi Beatrich prisipažino, kad ji negali gyventi ne tik be muzikos, bet ir be sporto.

 

– Jūsų populiariausia daina vadinasi „Superstar“. Kas yra jūsų superžvaigždė?

– Ta daina buvo sukurta tam, kad kiekvienas iš mūsų galėtų pasijusti superžvaigžde. Tarkime, mes esame klube ir klausomės šios dainos. Tuomet visi galime pasijusti šio vakaro žvaigždėmis. Ši daina turi suteikti pozityvumo įvairiose gyvenimo situacijose, net ir vairuojant automobilį.

– Laisvalaikį mėgstate aktyvų?

– Laiką mėgstu leisti aktyviai. Net ir darbo diena dažniausiai prasideda nuo kažkokio sporto. Arba sporto klube, arba tiesiog bėgiojant. Kartais važiuojame pažaisti tenisą. Sportas visada turi būti šalia manęs.

– Turbūt vaikystėje išbandėte ne vieną sporto šaką ir galbūt mėginote siekti aukštumų sporte?

– Nuo pat mažens buvau aktyvus žmogus. Lankiau lengvąją atletiką, tenisą, taip pat dalyvaudavau įvairiose sporto varžybose mokyklose, dalyvaudavau bėgimuose. Niekada nuo sporto nebuvau atitrūkusi.

– Beatrich renkasi Nike, nes…

– Net ir anksčiau aš visada rinkdavausi Nike, nes šis ženklas turbūt labiausiai atspindi mane. Tiek stilius, tiek medžiaga man visada tiko, todėl jau ilgą laiką esu Nike gerbėja.

– Kokios jums būtų tobulos atostogos?

– Mėgstu aktyvias atostogas. Atostogų metu galiu visą laiką vaikščioti ant kojų su kuprinėmis ir t.t. Man patinka pažinti naujas kultūras, naują aplinką. Todėl labiau mėgstu turistines keliones, o ne poilsines.

– Vasara – festivalių metas. Ar turite mėgstamą muzikos festivalį?

– Anksčiau su draugais vis planuodavau nuvažiuoti į kokį nors festivalį, bet vis nepavykdavo. Taigi, pati tų linksmybių patyrusi nesu. Tiesa, jau teko koncertuoti festivalyje su Radistais, o šiais metais laukia daug debiutų. Turėčiau šiemet dainuoti Galapaguose, Karklėje, „Granatos Live“ festivalyje. Nesu dar ten buvusi, todėl bus labai įdomu. Žinoma, ten manęs laukia tik pasirodymai, bet vis tiek smalsu, kaip seksis ant festivalių scenos.

– Galite palyginti, kuo skiriasi dainavimas po atviru dangumi ir salėje?

– Kaip minėjau, po atvirų dangumi dar nesu turėjusi daug koncertų. Todėl šią vasarą bus nemažai išbandymų. Neturėtų būti didelių skirtumų, nes garsas toks pats, žmonės tie patys, bet ta aplinka vis tiek duoda savo. Gamtoje dainuoti yra smagu.

– Ar turi savo svajonių šalį ar areną, kurioje norėtum koncertuoti?

– Pas mane gyvenime taip jau yra, kad negaliu svajoti, nes svajonės dažniausiai neišsipildo. Nenoriu turėti didelių svajonių, kad netektų vėliau nusivilti. Tiesiog stengiuosi atiduoti visa save į tai, ką darau, įdėti labai daug darbo ir siekti kažkokio tikslo, o ne svajonės. Noriu visą laiką stovėti ant scenos.

– Jeigu galėtum pasiimti tris daiktus į negyvenamą salą, kas tai būtų?

– Užrašų knygutę, gitarą ir dantų šepetėlį (šypsosi).

– Ačiū už pokalbį.

Tekstas: Dominykas Genevičius
Nuotraukos: Elektromagnetiko Studija

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Nuo vandens slidininko kostiumo iki gatvės mados tinklaraščių

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį