Dalintis „Atlikėja A. Adamovič-Gečienė šaltuoju metu mėgsta laiką leisti su knyga“

Atlikėja A. Adamovič-Gečienė šaltuoju metu mėgsta laiką leisti su knyga

Anot 33-ejų daininkės ir „Sportland“ kampanijos „Nugalėtojų pasirinkimas“ ir „The North Face“ prekinio ženklo ambasadorės Anželos Adamovič-Gečienės, ruduo dėl savo drėgno ir šalto oro nėra vienas mėgstamiausių jos metų laikų. Nepaisant to dvejų Žako mama ir vaikiškų drabužėlių „Gfamily“ kūrėja nenusimena ir mėgaujasi kitais malonumais: skaito knygas, sportuoja, lankosi SPA. Tiesa, šį rudenį pomėgius gali pakoreguoti spartus koronaviruso plitimas.

Ar augindama sūnelį ir kurdama muziką, randate laiko sportui?

Pirmaisiais sūnaus auginimo metais visą savo gyvenimą buvau „padėjusi į stalčių“. Neseniai supratau, kad reikia nepamiršti savęs ir laikas sugrįžti į savirealizaciją. Todėl pradėjau sportuoti namuose turiu tam šiokias tokias galimybes, o greitu metu tikiuosi sugrįžti ir į sporto salę, kurią, prieš gimstant sūnui, buvau labai pamilusi.

Grįžimui į muziką taip pat pradėjau dėliotis strategiją ir tikiuosi, jog greitai viską pavyks įgyvendinti bei pasidalinti savo meile scenai su kitais.

Kokius dar laisvalaikio užsiėmimus mėgstate – viena ar kartu su šeima?

Kadangi gyvenu gan įtemptą gyvenimą, tai jaučiu didžiulį malonumą, kuomet galiu atsipalaiduoti. O didžiausias atsipalaidavimas yra senas geras ramybės kampelis su knyga rankose.

Net nėra svarbu, kokia tai knyga, bet man tai yra laisvalaikio ritualas, kuris mane nuramina, sudėlioja viską į savas vietas, motyvuoja, o kartais priverčia labiau stengtis.

Įkvėpti beveik dvimečio savo sūnaus Žako kartu su vyru Žygimantu kuriate laisvalaikio drabužėlius vaikams. Ši sritis pakankamai tolima nuo Jūsų profesijos. Ar dažnai sau sugalvojate kokį nors iššūkį, keičiate veiklą?

Iš tikro drabužėlių kūrimas, ko gero, yra artimas vienai iš mano vaikystės svajonių. Kadangi vaikystėje nebuvo galimybių rengtis įvairiais drabužiais, neturėjau daug suknelių savo mylimai lėlei, tai rūbelius jai kurdavau savomis rankomis. Buvau išmokusi, kaip tai daryti, tad vaikiškų drabužėlių  kūrimas man yra lyg sugrįžimas į vaikystę.

Iššūkius sau keliu labai dažnai, nors ir ne visada pavyksta iškart juos įveikti, tačiau žinau, kad žingsnis po žingsnio man vis tiek pasiseks.

Anžela su vyru Žygimantu

Kokius jausmus Jums šie pokyčiai sukelia?

Na, pokyčiai yra labai įvairių tipų. Jeigu pokytis susijęs su karjera, darbais, tuomet visada norisi, kad pokyčiai būtų teigiami. O kokius kitus, nei gerus, jausmus gali sukelti teigiami pokyčiai!

Ar Jūsų įpročiai keičiasi, priklausomai nuo sezono?

Tikrai taip. Kadangi nesu didelė žiemos mėgėja, tai stengiuosi kuo daugiau laiko praleisti įvairiose vidaus patalpose, patiriant ką nors naujo, paragaujant kažką skanaus, pailsint kokiame nors SPA. Turime norą su šeimyna išlėkti ir į kalnus, kur gamtos grožis nugali mano antipatiją šaltam orui.

Kaip skaidrinate šaltąjį metų laiką?

Prisišildau namus, užsidarau užuolaidas, užsidegu keletą žvakių, pasiimu knygą, susisuku į „kukulaitį“ ir ją skaitau (juokiasi).

Kalbino Karina Sėrikova
Nuotraukos – iš asmeninio A. Adamovič-Gečienės albumo

Komentarai

  1. Ema

    Gražūs Andžela ir Žygimantas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Europos futbolo siurprizai: atgimęs Ibra, talentingas San Sebastianas ir vėl žibantis Liverpulis

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį