Dalintis „Aistra darbui ir sportui“

Aistra darbui ir sportui

Mums didžiausias džiaugsmas kartas nuo karto pakalbinti mūsų sportiškus darbuotojus, kuriais didžiuojamės iš širdies. Vilniaus „Akropolyje“ įsikūrusios parduotuvės „Sportland“ vyriausiajam pardavėjui Eduardui Rogačiovui patinka visos sporto šakos. Tačiau didžiausią aistrą 29 metų vilnietis jaučia krepšiniui – šios sporto šakos varžybose jis iškovojo ne vieną titulą.

Eduardas „Sportland“ įsidarbino prieš penkerius metus, kaip pats sako, visiškai atsitiktinai. „Tądien lankiausi „Akropolyje“ esančiame kino teatre. Eidamas pro „Sportland“ parduotuvę pastebėjau, kad joje darbuojasi draugas. Jis užsiminė, kad įmonė ieško darbuotojų. Tad dar tą patį vakarą užpildžiau anketą, o jau kitą rytą buvau pakviestas į pokalbį dėl darbo“, – prisiminė vaikinas.

Jis savo karjerą „Sportland“ pradėjo nuo parduotuvės konsultanto pareigų, vėliau dirbo sandėlyje.

E. Rogačiovo tikinimu, taip ilgai šioje įmonėje jį laiko nuostabus kolektyvas ir įkvepianti aplinka.

„Nepaprastai džiaugiuosi draugišku, linksmu kolektyvu ir ypač mūsų vadove Julija. Nuo mano įsidarbinimo pradžios čia dirba dar dvi kolegės, tad visi jau esame kaip šeima. Taip pat motyvuoja sportiška aplinka, klientai, kurie aktyviai domisi sportu. Malonu atsakyti į jų klausimus, padėti, padiskutuoti. Neslėpsiu, įdomios ir pačios kolekcijos – visada nekantriai laukiu, kada bus galima pačiupinėti naujus sportinius batelius“, – prisipažino pašnekovas.

Be abejo, Eduardo aistra sportinei aprangai bei avalynei – ne iš piršto laužta. Vienas mėgstamiausių vaikino laisvalaikio leidimo būdų yra krepšinis.

„Istorijoje, kaip atsidūriau krepšinio aikštelėje, irgi yra šiek tiek atsitiktinumo. Nuo septynerių metų lankiau dziudo treniruotes. Sekėsi neblogai, tačiau po dvejų metų pasikeitė mūsų treneris. Tada nusprendžiau pabandyti kažką naujo. Kadangi tuo metu Kauno „Žalgiris“ kaip tik laimėjo Eurolygą, labai susidomėjau krepšiniu. Taip  atsidūriau Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijoje“, – pasakojo 197 cm ūgio vaikinas. Tuo metu akademijoje treniravosi ir vienas dabartinės Lietuvos rinktinės lyderių Mindaugas Kuzminskas.


Eduardas (viduryje) laisvalaikiu mėgsta stebėti krepšinio varžybas

Krepšinis Eduardui sekėsi puikiai, todėl jaunuoliui net buvo pranašaujama profesionalo karjera. Tačiau likimas lėmė, kad jis pasuko kitu keliu. Bet vilniečio trofėjų kolekcijoje yra Regionų krepšinio lygos (RKL) – trečios pagal pajėgumą Lietuvoje – auksas, kurį jis 2013 m. iškovojo su „Trakų“ klubu. Tada šioje ekipoje žaidė ir ilgametis Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkas Andrius Šležas. Su Kauno rajono „Omega“ E. Rogačiovas užpernai laimėjo RKL vicečempiono titulą. Jis taip pat yra atstovavęs šios lygos Ukmergės „Olimpui“ ir Pabradės „Žeimenai“.

Šių metų pavasarį jis su bendražygiais iš „Ferimstos“ ekipos po penkerių metų pertraukos iškovojo pirmąją vietą Sostinės krepšinio lygos pirmenybėse. „Ši pergalė brangi ne tik todėl, kad ilgai laukta, bet ir dėl to, jog ją pasiekėme su geriausiais draugais, su kuriais leidžiame laisvalaikį ir apskritai esame kaip šeima“, – džiaugėsi vilnietis.

„Sportland“ pardavėjas krepšinio aikštėje iškovojo ne vieną titulą

Pastaruoju metu Eduardui labiausiai patinka žaisti olimpine sporto šaka tapusį 3×3 krepšinį. Vilnietis teigia, kad rungiantis trise prieš tris yra daugiau judesio, greičio. Pernai kartu su bičiuliais Eduardas iškovojo galimybę pasivaržyti atrankoje į Lietuvos atvirojo trijulių krepšinio čempionatą „Kaunas Challenger 2018“, tačiau dalyvauti jame E.Rogačiovas negalėjo. „Taip nutiko. Bet aš tikiu, kad mūsų komandai dar pasiseks ne tik laimėti Lietuvos 3×3 turnyrą, bet gal net ir plačiau pasižymėti“, – vylėsi Eduardas.

Išbandė daug sporto šakų

Eduardas Rogačiovas išbandė nemažai sporto šakų: jam patinka futbolas, kurį su draugais pažaidžia norėdami apšilti prieš krepšinio treniruotę, prie širdies ir stalo tenisas, vasarą – paplūdimio tinklinis bei bėgimas. „Man atrodo, žmonėms patinka daryti tai, kas jiems sekasi, o man sekasi bet koks sportas, todėl jokio neatsisakau. Draugai žino, kad mane gali kviesti pabandyti įvairių sporto rūšių. Tik va ekstremalaus sporto dar nesu bandęs, todėl jau svajoju palėkti su snieglente“ , – prisipažino „Sportland“ darbuotojas.

Tekstas: Karina Sėrikova
Nuotraukos: Saulius Čirba, Rokas Lukoševičius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Ypatingos plaukimo komandos trenerė A. Misiūnaitė: „Į priekį veda draugystė ir meilė“

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį