Dalintis „A. Jakimavičius – nuo kūno kultūros nemėgėjo iki sporto motyvatoriaus „Youtube““

A. Jakimavičius – nuo kūno kultūros nemėgėjo iki sporto motyvatoriaus „Youtube“

Sunku net patikėti, kad energingasis vlogeris Antanas Jakimavičius vaikystėje vengė kūno kultūros pamokų ir viskas, ko troško – žaisti videožaidimus. O dar didesnis netikėtumas yra tai, kad vieno populiariausių jaunosios kartos vaizdo tinklaraštininkų, „Sportland“ „Startas į ateitį“ kampanijos Nike prekės ženklo ambasadoriaus pirmasis videoįrašas buvo būtent apie sportą. Apie tai, kaip Antanui pavyko išgarsėti, kalbame šiame interviu.

Antanai, kokia buvo tavo pirmoji kedų pora?

Nuo pat vaikystės nebuvau tas, kuris mėgsta sportuoti – man labiau patiko sėdėti prie kompiuterio. Tada tėtis nutarė mane pamotyvuoti ir nupirko juodus „Nike“ kedus. Nuo tada aš pradėjau laukti kūno kultūros, kad galėčiau juos apsiauti.

Ar tau patiko eiti į mokyklą?

Pirmus keturis metus labai patiko. Aš atėjau į mokyklą jau mokėdamas ir skaityti, ir skaičiuoti, tad mokytis sekėsi gerai. O nuo 5 kl. prasidėjo šioks toks krytis, nes radau kitų veiklų, kurios mane labiau domino: žaidžiau daug videožaidimų, kas buvo tikras laiko švaistymas, vėliau pradėjau sportuoti ir filmuoti.

Pirmasis tavo žaidimas buvo?

„RuneScape“, „League of legends“ – du pagrindiniai žaidimai.

Ar lankei kokį nors sporto būrelį?

Bandžiau lankyti krepšinį – nepatiko. Tada labai norėjau lankyti boksą ir MMA (mišrieji kovos menai), tačiau nepamenu, kodėl manęs nepriėmė. Ir tada pamėgau skersinį. Iš to išėjo, kad pradėjau lankyti gatvės gimnastiką. O labiausiai patiko ir tebepatinka fitnesas.

Koks buvo tavo pirmasis videoįrašas?

Kadangi tuo metu buvau susidomėjęs sportu, žiūrėjau daug videoįrašų apie jį, tad ir nutariau padaryti video, kaip aš darau atsispaudimus – tikėjausi sulaukti daug peržiūrų (juokiasi). Tai va – surinkau 13 peržiūrų. Ir tik po daugybės bandymų, savo penktajame sukurtame kanale, kai pradėjau kurti įvairius iššūkius, reikalai pradėjo judėti.

O koks tavo pirmasis video, kuris stipriai išpopuliarėjo?

Sugalvojau nusipirkti 30 mėsainių ir juos su šeima suvalgyti. Man pačiam dabar gėda jį žiūrėti, bet jis labai „paėjo“. Dabar jis turi virš 900 tūkst. peržiūrų, kas man yra labai daug.

Kada iš videoįrašų atėjo pirmieji pinigai?

Tiesą pasakius, ne taip ir greitai. Tik po poros metų, surinkus 50 tūkst. prenumeratorių, gavau pirmąjį pasiūlymą barteriu.

Ar yra koks nors darbas, kurio jau niekada nenorėtum daryti?

Tam, kad sutaupyčiau naujai videoįrangai ir galingesniam kompiuteriui, esu pjovęs žolę – labai daug kartų, tai šito darbo jau privengčiau.

Kaip reaguoji į neigiamus komentarus?

Pradžioje sunkiai. Jei iš 10-ies komentarų pasitaikydavo vienas nemalonus, man atrodydavo, kad viskas – metu kurti videoturinį. Dėl komentarų buvau net praradęs motyvaciją. Tačiau ačiū mano tėvams, kurie mane visada drąsino. Vėliau supratau, kad ir ką bedarytum, visada bus hater‘ių. Kai tai supratau, atsipalaidavau ir dabar darau turinį dėl tų žmonių, kuriems jis patinka.

Kokiais projektais šiuo metu užsiima tavo komanda?

Esame trise, visi generuojame idėjas, visi filmuojame ir montuojame. Šią vasarą įgyvendinome metus brandintą idėją nufilmuoti pramogas ant vandens batutų. Dabar tie vaizdoklipai yra montuojami ir turėtų pasirodyti mano kanale.

Kokių turi norų ateičiai?

Man labai patinka būti prieš kameras ir aš noriu nuo rugsėjo pradėti mokytis aktorystės bei po truputį gauti vaidmenų.

Visas pokalbis su Antanu čia:

Nuotraukos: iš asmeninio A. Jakimavičiaus archyvo, Sportland

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Prasideda didžiausias Lietuvoje nuotolinis sporto festivalis „JUMP ON!“

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį