Dalintis „SPORTLAND tikslas – įkvėpti!“

SPORTLAND tikslas – įkvėpti!

„Sportland“ tinklą visada įkvepia didelės ir mažos šalies sporto meistrų ir čempionų pergalės. Ne veltui parduotuvių zonos visoje šalyje virto savotiškais stadionais: bėgimo takeliai, didžiulės sportininkų nuotraukos, pagarbiose vitrinose saugomi atletų trofėjai. Visa tai – „Sportland“ šeimos kuriama emocija, kurią norima dovanoti būsimiems šalies ir pasaulio čempionams.

„Sportland“ tikslas – ne tik įkvėpti, bet ir stiprinti užsibrėžtų tikslų siekiančių pradedančių ir profesionalių sportininkų ambicijas. Daug bendradarbiaudama su sporto legendomis „Sportland“ šeima džiaugiasi, kad atletai noriai įsitraukia ir dovanoja savo trofėjus. Šie parduotuvėse demonstruojami tam, kad pirkėjus įkvėptų siekti savo asmeninių sportinių aukštumų.

Atletų dovanoti trofėjai, kuriuos galima rasti šiose parduotuvėse:

  • Šiauliuose, „Sportland“ parduotuvėje „Akropolio“ prekybos centre, saugomi „Gintros“ moterų futbolo komandos taurė, iškovota 2014 metų lapkričio 15 dieną turnyre Šventupėje.
  • Vilniuje, „Sportland“ parduotuvėje „Akropolio“ prekybos centre, yra krepšininko Jono Valančiūno krepšinio bateliai.
  • Vilniuje, „Sportland“ parduotuvėje „Ozo“ prekybos centre, saugomas Ritos Pivoriūnaitės juodas karatė diržas ir pasaulio čempionato medalis (trečioji vieta).
  • Vilniuje, „Sportland“ parduotuvėje „Ozo“ prekybos centre, yra demonstruojama Žydrūno Savicko taurė (Arnoldo Schwarzeneggerio turnyras).

[alert color=“violet“]„Sportland“ šeima dėkoja Eglei Balčiūnaitei, Renaldui Seibučiui, Deividui Česnauskiui, Rūtai Meilutytei, Vytautui Švedui, Jonui Valančiūnui, Martynui Mažeikai, Justinui Kinderiui, Gintarei Petronytei, Evaldui Petrauskui, Šiaulių „Gintros“ merginoms. Šių sportininkų didžiuliai plakatai kabo pagarbiausiose parduotuvių vietose. [/alert]

Prisijunk prie mūsų:
www.facebook.com/SPORTLAND.LT
www.instagram.com/SPORTLANDLT

Tekstas: Sportland magazine
Nuotraukos: Vygintas Skaraitis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Vaikiški žieminiai laisvalaikio drabužiai

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį