Dalintis „„Sporltand“ diena Kauno „Akropolyje“ su Agne Žiegyte“

„Sporltand“ diena Kauno „Akropolyje“ su Agne Žiegyte

Iš Zarasų kilusi krepšininkė rungtyniavo Vilniaus „Lintel 118“, Kauno „LKKA-Kaunas“, BC „Utena“ komandose. Dabar yra Marijampolės „Sūduvos“ gretose, tačiau dėl traumos praleidžia sezoną. Tačiau „Sportland magazine“ Agnę kalbina kaip „Sportland“ parduotuvės Kauno „Akropolyje“ vieną geriausių darbuotojų.

Kaip atrodo parduotuvės „Sportland“ darbo diena?Agne Kauno Akropolis
Darbo diena „Sportlande“ atrodo gana aktyviai: parduotuvės patalpų ir ekspozicijų tvarkymas, bendravimas su klientais ir jų aptarnavimas, prekių priežiūra. Trumpai tariant, daug pirkėjo akiai nematomo ir lygiai tiek pat daug matomo darbo patogumui užtikrinti. Kiekviena diena labai priklauso nuo paties darbuotojo nusiteikimo dirbti, tą dieną patirtų emocijų ir noro šiandien būti geriausiu. Svarbiausia – pozityvumas.

Kas pirmas ateina į darbą?
Pirmiausia į darbą ateina tie, kas visuomet dirba ne dėl to, kad reikia, o dėl to, kad jiems tai patinka. Rytais ankstyvieji renkasi prie parduotuvės… Kas su prakąstu bananu rankose, kas per ausinukus klausydamasis savo muzikos. Nėra vieno žmogaus, kiekvieną rytą ateinančio anksčiausiai. Dažniausiai tai būna turintis raktą ir galintis mus įleisti į parduotuvės vidų žmogus – kasininkė arba kas nors iš vadovaujančio personalo.

Nuo ko prasideda Jūsų darbo diena?
Prasideda ji, žinia, nuo žadintuvo. Po to seka dušas, pusryčiai, mėgstama muzika ir trumpa sporto naujienų apžvalga. Net jeigu tenka dirbti tik po pietų, rytais kartais pabėgioju, nueinu į sporto klubą. Iš tikrųjų, visos mano darbo dienos prasideda nuo minčių, idėjų, ką šiandien nuveiksiu, padarysiu galbūt kitaip nei vakar.

Ar turite kokių nors tradicijų?
Žinoma. Visuomet paminime kolegų gimimo dienas, Kalėdų proga keičiamės dovanomis, organizuojame kolektyvo susitikimus ne darbinėje aplinkoje. Taip pat tradiciškai dalyvaujame maratonuose ar kituose sporto renginiuose. O pati svarbiausia tradicija darbe – niekada nesiliauti šypsotis, kad ir kaip būtų tą dieną „juoda“.

Kaip pasitinkamas pirmasis dienos klientas?
Pirmasis ar paskutinis, kad ir koks būtų, klientas pasitinkamas ir išlydimas ypatingai – su fanfaromis ir lauro lapų vainiku (juokauju), kadangi nuo jo gali priklausyti visos darbo dienos produktyvumas, nusiteikimas bei emocijos.

Kaip parenkamas parduotuvės personalas?
Manyčiau, kad svarbiausia renkantis žmogų sužinoti, ko jis pats tikisi iš darbo parduotuvėje ir ką galėtų joje pakeisti, sukurti, gal turi kokių idėjų. Jeigu žmogus nežino ar nėra tikras, kad jam čia bus gerai, jis šiam darbui nėra tinkamas ir jam čia ne vieta. Dirbi produktyviai ir ilgai tik tada, kai žinai, ko iš tikrųjų nori, galvoji apie perspektyvas, kuri naujoves, kad pačiam ir visiems būtų gera. Net neabejoju, kad į šį klausimą geriausiai galėtų atsakyti mūsų parduotuvės personalo vadovė.

Kokių savybių reikia „Sportlado“ darbuotojui?
Ryžtingumo, smalsumo, iniciatyvumo, darbštumo, pasitikėjimo savimi, gebėjimo maloniai, šiltai ir užtikrintai bendrauti, išklausyti. O pagrindinė savybė – mokėjimas dirbti tiek vienam, tiek komandoje. Be abejo, aistra sportui kojos tikrai nepakištų.

Kas Jūsų darbe Jums atrodo svarbiausia?
Paskatinti žmones sportą paversti bent minimalia savo gyvenimo dalimi ir padėti jiems rasti priemones, kurios atitiktų norus bei lūkesčius. Ir galiu drąsiai teigti, kad ir darbe, ir gyvenime – visur reikia stengtis aplenkti ne kitus, o patį save. Tik tada supranti, koks Tu esi ypatingas.

Tekstas: Vytaras Radzevičius
Nuotraukos: iš asmeninio ir „Sportland“ archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

„We Run Vilnius“ – jau ketvirtą kartą

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį