Dalintis „Pergalių siekia kartu su klientais“

Pergalių siekia kartu su klientais

„Sportland“ – tai prekybos tinklas, vienijantis įvairų gyvenimo būdą propaguojančius žmonės, tačiau dažniausiai jie visi turi vieną bendrą savybę – meilę sportui. Vilniuje gyvenantis  Edvinas Vilkinis – ne išimtis. Pardavėju konsultantu „Sportland G20“ parduotuvėje dirbantis vaikinas yra aistringas kovinio sporto mėgėjas, taip pat krašto apsaugos savanoris.

„Sportland“ komandoje druskininkietis Edvinas atsidūrė tradiciškai – antro kurso Vilniaus Gedimino technikos universiteto transporto inžinerijos studentas ieškojo darbo. Nuo vaikystės domėjosi sportu, todėl pamanė, kad ši parduotuvė yra tinkamiausia vieta padirbėti. Šiuo metu vaikinas sustabdė studijas, todėl visą savo laiką skiria darbui ir pomėgiams – kikboksui bei savanoriškai karo tarnybai.

Dar gyvendamas Druskininkuose Edvinas žaidė krepšinį – atstovavo Druskininkų sporto centrui miesto lygos turnyruose. O persikėlęs į Vilnių pradėjo lankyti kikbokso treniruotes klube „Fighters gym“.

„Koviniu sportu domėjausi jau anksčiau – patiko kovinio sporto veiksmas, dinamiškumas. Visada mėgau stebėti MMA (mišriųjų kovos menų), kikbokso, bokso varžybas per televiziją. Patinka stebėti gyvai arba internetu tiek Lietuvoje vykstančius KOK turnyrus, tiek UFC ar „Bellator“ rengiamus turnyrus. Taigi natūralu, kad norėjau išbandyti save šiame sporte, išmokti apsiginti ir apginti silpnesnius už save. Be to, tai geras atsipalaidavimo būdas“, – apie kikboksą pasakojo E.Vilkinis.

Kol kas Edvinas treniruojasi grupėje, bet ateityje norėtų dirbti su asmeniniu treneriu.

„Mane labai traukia šis sportas. Kurį laiką negalėjau treniruotis dėl traumos, patirtos ringe, tačiau labai nekantrauju, kada vėl galėsiu užsidėti bokso pirštines“, – prisipažino vaikinas.

Dar vienas mėgstamas Edvino laisvalaikio leidimo būdas – dalyvavimas Krašto apsaugos savanorių pajėgų veikloje. Jaunuolis savanoriauja jau beveik dvejus metus – yra Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 109 kuopos karys savanoris. E.Vilkinis pasakojo, kad jau seniai svajojo sulaukęs aštuoniolikos arba eiti į kariuomenę, arba tapti savanoriu.

„Įtakos šiam mano sprendimui šiek tiek turėjo tėtis, kuris tarnauja specialiosios paskirties būryje. Ir šeimoje vienos iš vertybių yra meilė tėvynei ir valia. Kadangi įstojau į universitetą, pasirinkau savanoriavimą“, – paaiškino pašnekovas.

Kartą arba du per mėnesį Edvinas važiuoja į Druskininkus ir dalyvauja karių savanorių mokymuose.

„Per mokymus treniruojamės, gauname naujų žinių, semiamės patirties iš vyresnių karių, dalyvavusių misijose, bendraujame“, – pasakojo savanoris.

Ne ką mažiau gerų emocijų Edvinui suteikia darbas „Sportland“ parduotuvėje, esančioje Gedimino prospekte. „Nors dirbu čia dar neilgai, tačiau patinka viskas: ir kolektyvas, ir vadovė, darbas sekasi gerai, todėl tikrai esu patenkintas, kad čia įsidarbinau“, – džiaugėsi jaunuolis.

Labiausiai vaikinui patinka bendrauti su klientais, padėti jiems išsirinkti tinkamą prekę. „Žinoma, stipriausias jaučiuosi patarinėdamas apie krepšinį bei kovos menus, nors kovos menų kolekcijos prekių turime kur kas mažiau. Geras jausmas, kai padedi klientui rasti tinkamą prekę, – tai dar vienas atpildas už darbą“, – prisipažino E.Vilkinis.

Sąžiningas ir atsakingas

Simona Vitekaitienė, „Sportland G20“ parduotuvės vadovė: „Edvinas nuo pat pradžių išsiskyrė savo rimtu požiūriu į darbą. Jis greitai supranta užduotį ir be detalesnio paaiškinimo sugeba ją tiksliai atlikti. Daug sunkiau į darbus įsivažiuoja žmonės, kurie neturi ambicijų. Buvo akivaizdu, kad Edvinu galima pasitikėti – jis itin sąžiningas ir atsakingas. Net nežinau, ar šioms savybėms susiformuoti padėjo sportas, ar karo tarnyba, tačiau tai duoda daug pliusų darbovietėje – džiaugiamės turėdami Edviną savo komandoje.“

Tekstas: Karina Sėrikova
Nuotraukos: Vygintas Skaraitis, iš asmeninio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Ryžiai ir glitimas

Pastaraisiais metais vis dažniau išgirstame apie celiakiją – autoimuninę virškinamojo trakto ligą, dėl kurios organizmas netoleruoja tam tikrų grūduose esančių…

Sekantis straipsnis:

V. Šeškus – apie Lietuvos rinktinės šansus olimpinėje atrankoje: nebus lengva

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį