Dalintis „Pasveikinimo žodis“

Pasveikinimo žodis

Puikiai žinome, kad pavasaris – visa ko pradžia ir atgimimas, o ruduo – gėrybių metas. Sporto pasaulyje yra atvirkščiai. Populiariųjų sporto šakų atstovai atgimsta ir batalijas pradeda būtent rudenį, o čempionų taures į viršų kelia ir sezoną baigia pavasarį. Taigi kyla klausimas, kuris metų laikas smagiausias – laisvalaikiu kvepiantys pavasaris ir vasara ar sportiškieji ruduo ir žiema? Vieno atsakymo nėra, bet „Sportland“, jungiantis profesionalųjį sportą ir jaunatvišką laisvalaikį, atsakymą turi. Visi metų laikai yra skirtingi ir kartu – labai įdomūs. Visais metų laikais galima ir sportuoti, ir aktyvai bei patogiai leisti laisvalaikį kieme. Šūkis „Nėra blogo oro – yra tik netinkama apranga“ čia labai tinkamas.

Sakau SVEIKI gyvi skaitantys antrąjį rudeninį „Sportland Magazine“ žurnalo numerį. Aš, Rimantas Ravaitis, „Sportland Lietuva“ pirkimų / pardavimų vadovas, supažindinsiu Jus su pagrindiniais naujojo rudens–žiemos sezono žurnalo akcentais.

„Sportland Magazine“ ir „Sportland“ tinklą gretinčiau prie olimpinio šūkio „Citius, Altius, Fortius“, raginančio siekti ne tik laimėjimų profesionalų arenose, bet ir moralinių aukštumų asmeniniame gyvenime. Tai tarsi šūkis, skelbiantis harmoniją tarp sporto ir laisvalaikio, kurie yra šalia ir papildo vienas kitą. „Sportland Magazine“ taip pat apima temas, susijusias su profesionaliuoju sportu ir visų mėgstamu laisvalaikiu – sportiniu stiliumi bei geriausiais prekės ženklais.

Sportiškoji antrojo žurnalo pusė kviečia dar geriau pažinti aktyviai sportuojančius lengvaatletę Airinę Palšytę, krepšininką Mantą Kalnietį ir plaukiką Giedrių Titenį. Didelė dalis žurnalo parengta bendradarbiaujant su Lietuvos krepšinio federacija ir skirta krepšiniui. Ar žinote, kad paplūdimio tinklinis mūsų šalyje tampa labai populiarus, o prie to svariai prisideda puikius rezultatus demonstruojančios tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė. Visi šie profesionalai dėvi ir naudoja pačius geriausius, pagal moderniausias technologijas pagamintus, aukščiausio lygio produktus, jų galite rasti ir „Sportland“ tinkle. Jūs taip pat galite būti tikri atletai.

„Sportland“, kaip ir laisvalaikis, įkvepia bei motyvuoja. Būdamas aktyvus antrosios Lietuvos religijos, krepšinio, gerbėjas, kartu su „Sportland“ aš atradau ir daug kitos aktyvios veiklos. Tai inspiravo „Sportland“ prekės ženklai – jų filosofija, vizijos ir idėjos. Dabar mano mėgstamos veiklos arsenalas – kur kas didesnis. Mano aistra – kalnų sportas, dviračiai, žygiai pėsčiomis, bėgimas. Nesu profesionalas, bet tai yra mano laisvalaikis ir gyvenimas. Viską, ko reikia, aš randu čia – „Sportland“. „Sportland Magazine“ pristato ateinančio rudens–žiemos sezono prekės ženklus, aprangos ir avalynės mados tendencijas, slidinėjimo inventoriaus naujoves. Didelė dalis produkcijos skirta būtent aktyviam laisvalaikiui, o geriausi ją siūlantys pasauliniai prekės ženklai – „Timberland“, TNF, „Helly Hansen“, „O’Neill“, „Quiksilver“, „Roxy“ ir daug kitų. Negalima nepaminėti ir „Nike“, kuris pateikia naujovių ne tik gamindamas profesionaliajam sportui, bet ir laisvalaikiui skirtą produkciją. Ar žinojote, kad futuristinio filmo „Atgal į ateitį“ herojai prieš 30 metų laiku persikėlė būtent į 2015 metų spalio 21 dieną? Ta proga kompanija „Nike“ sukūrė ir tą dieną pasauliui pristatė batelius su savaime užsiveržiančiais raišteliais. Tai, kas filme buvo nerealu, „Nike“ pavertė realybe.

Prisijunk prie „Sportland“ šūkio „Būk pirmas“ ir susipažink su šio sezono topais. „Sportland“ komanda kviečia ir linki Jums ir Jūsų šeimai spalvotą rudens ir baltą žiemos laisvalaikį praleisti kartu su pačiais šauniausiais, tinkamiausiais ir šilčiausiais prekės ženklais dar geriau, aktyviau ir įdomiau.

Linkėjimai,
Rimantas Ravaitis, „Sportland Lietuva“ pirkimų / pardavimų vadovas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Susiję straipsniai

Sekantis straipsnis:

Konkursas: 20 KLAUSIMŲ APIE SPORTĄ

Važiuokite žemyn, kad matyti sekantį straipsnį